گرگ می گوید فدرال را ترک نمی پورتلند تا زمانی که دادگاه ‘امن’

اجرای قانون فدرال عوامل را نمی خواهد ترک پورتلند تا زمانی که ایالات متحده در دادگاه وجود دارد “امن و امن” اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ گفت: اواخر روز چهارشنبه به ظاهر تناقض در بیانیه ای که توسط اورگان دولتی کیت براون در روز قبل از آن در مورد “مرحله به مرحله خروج” فدرال افسران.

“ما ادامه خواهد داد برای حفظ مأموران اجرای قانون در این منطقه به مطمئن شوید که که دادگاه امن است در پایان روز” گرگ گفت: در فاکس نیوز’ “لایحه Hemmer گزارش.”

“در طول زمان اگر Oregon State پلیس و برنامه ریزی شده است که در محل قرار داده و موفق است و ما می توانیم مسئولانه قرعه کشی پایین اجرای قانون دارایی وجود دارد, پس از آن ما خواهد شد.”

این بیانیه به نظر می رسد در تقابل با قهوه ای که ارسال شده به توییتر است که “همه” ماموران فدرال را ترک خواهد کرد در مرکز شهر پورتلند.

براون گفت: در پست خود که فدرال افسران اقدام به عنوان یک “نیروی اشغالگر آورده و خشونت است.” پورتلند شهردار تد ویلر نیز شده است انتقادی از عوامل از ایالات متحده خدمات مارشال فدرال خدمات حفاظتی و ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی که مستقر شده اند برای محافظت از اموال فدرال و دارایی در شهرستان ادعای آنها افزایش خشونت است.

اعتراضات و شورش وارد نهمین هفته متوالی پس از مرگ یک مرد سیاه و سفید, جورج فلوید در بازداشت پلیس در مینیاپولیس در روز یادبود.

علامت O. هتفیلد ایالات متحده دادگاه تبدیل شده است و هدف از شبانه ضرب وشتم به صورت هفته با تظاهر کنندگان تلاش برای نقض شمشیربازی بنا در اطراف ساختمان lobbing مواد منفجره و بقایای پلیس در, که پاسخ داده اند با گاز اشک آور و دیگر سلاح های غیر کشنده.

گرگ در بیانیه ای گفت: قبل از آن که دولت و پلیس محلی بودند شروع به تامین امنیت خیابان ها “به خصوص کسانی که در اطراف فدرال خواص.”

اما او به صراحت رد اتهاماتی که فدرال عوامل تشدید هر چیزی.

“آنچه ما می دانیم این است که خشونت در پرتلند به طور خاص وجود دارد و قبل از DHS یا مقامات اجرای قانون وارد پورتلند” گرگ گفت: به فاکس نیوز. “شهردار توسط کلمات خود اعلام کرد که این شهر تحت خشونت بیش از یک ماه قبل از ما هم وجود دارد بنابراین این ایده که ما باید به نحوی تحریک خشونت ایده این است که اجرای قانون فدرال تحریک خشونت کاملا عقب مانده و من نمی فهمم که.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net