WNBA اعلام شروع فصل خواهد شد به تعویق افتاد به دلیل همه گیر

 

به WNBA اعلام کرد فصل به طور منظم شروع خواهد شد در مارس 15, همانطور که قبلا برنامه ریزی شده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. تاریخ شروع برای اردوگاه های آموزش پیش فصل بازی و تاخیر به طور منظم فصل افتتاحیه نشده اند تنظیم شده است.

“در حالی که لیگ برتر همچنان به استفاده از این زمان برای انجام سناریو برنامه ریزی جدید در مورد تاریخ شروع و نوآورانه فرمت هدایت ما اصل را ادامه خواهد داد به سلامت و ایمنی بازیکنان و طرفداران و کارکنان” لیگ کمیسر کتی Engelbert گفت: در انتشار اخبار.

آوریل 17 پیش نویس را در رفتن به عنوان برنامه ریزی شده اما طرفداران بازیکنان و کارکنان تیم را نمی توان با هم جمع شده بودند. با استفاده از دسترسی از راه دور فن آوری برای مصاحبه پیش نویس انجام خواهد شد در ESPN شروع در 6 p. m.

مینه سوتا برنامه ریزی شده برای باز کردن در شیکاگو در مه 15 و به میزبان ایندیانا در خانه خود را باز کن دو روز بعد در هدف قرار دادن مرکز.

“Lynx به طور کامل پشتیبانی WNBA تصمیم امروز به تعویق انداختن شروع از آینده WNBA فصل” Lynx اعلام کرد در آزادی.”ایمنی از طرفداران ما بازیکنان و کارکنان از اهمیت زیادی برخوردار است. افکار و دعاهای ما با کسانی که تحت تاثیر این بیماری همه گیر است و ما با تشکر از کسانی که در حال کار خستگی ناپذیر به مبارزه با کروناویروس.”

وجود دارد برخی از اتاق تکان دادن در برنامه این فصل است. لیگ تعیین شده بود برای رفتن به شکستن حدود یک ماه به جای بازی های المپیک توکیو که به تعویق افتاده است 2021. به WNBA است franchises در هر دو سیاتل و نیویورک شهرستان, دو عمده نقاط داغ برای ویروس.

یکی از سیاتل طوفان خانه, دادگاه, فرشته بادها عرصه است که استفاده می شود به عنوان یک ویروس انزوا سایت. Mandalay Bay, لاس وگاس, کازینو که در آن Aces بازی, است, بسته, به عنوان, کانکتیکات, خورشید خانه آرنا.

Lynx را ششم و 16 به طور کلی انتخاب در مارس 17 پیش نویس است.

به WNBA بود که مجموعه ای برای شروع آن 24 فصل است که طولانی ترین در حال اجرا زنان حرفه ای ورزش فوتبال.

هر ورزشی مهم لیگ شده است را در خود نگه دارد از آنجا که از virus.

“ما همچنان به ارسال افکار ما و نماز را به بازیکنان ما طرفداران و همه کسانی که در جامعه نهفته COVID-19 همه گیر و سپاس از کسانی که فداکارانه مراقبت های بهداشتی کارگران و اولین پاسخ که کار خستگی ناپذیر در خط مقدم” Engelbert گفت.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de