با دو offseason به-dos انجام داده وایکینگ ها نیاز به آدرس خط حمله

 

ریک Spielman بود مرد مشغول دوشنبه. مشغول مدیر کل که نیز تا به حال یک روز مولد در ساخت تعریف پرسنل حرکت می کند.

سراسیمگی از فعالیت است که شامل وایکینگ ها و کارفرمایی کرک عموزاده موافقت در دو سال تمدید شد مربوط توسط اواخر شب doozy: تجارت ناراضی گیرنده گسترده Stefon Diggs به بوفالو به صورت قابل حمل و نقل است که شامل یک سال 2020 دور اول انتخاب کنید

به خوبی انجام معامله گر ریک.

در حال حاضر رفع خط حمله.

عموزاده’ فرمت به طور گسترده ای انتظار می رود به دلیل وایکینگ ها بودند فرو رفته در حقوق و دستمزد-کلاه سستی و کمک های مورد نیاز به پیشرفت لازم است.

تخلیه Diggs نمیفهمد مشکل تر خواهد بود چرا که او یک ستاره است فهرستی دقیقا نمی نگردند پر از گیرنده و وایکینگ ها نمی تواند به استطاعت تنها به دور یک بازیکن از Diggs’ کالیبر زیرا او ناراضی که او ابراز شده در یکی دیگر از پست های رسانه های اجتماعی ساعت پس از عموزاده’ پسوند عمومی شد.

Spielman خود پرسی Harvin کارت در سراغ ترکیب با گفتن “وجود دارد هیچ دلیلی برای پیش بینی [Diggs] نیست برای رفتن به یک مینه سوتا وایکینگ.”

او باید به پایان رسید که حکم با یک چشمک. وجود دارد مقدار زیادی از دلایل به این باور Diggs نمی تواند عضو این سازمان در این فصل است. به یاد داشته باشید کار خود را تحریم این فصل است که او را هزینه $200,000 در جریمه ؟ و عجیب و غریب و مرموز پیام در توییتر ؟

Diggs’ پست دوشنبه در مورد “زمان برای یک شروع جدید” به نظر می رسید مانند یک فینال سالوو. او خود را می خواهید. نهایی جمع در Diggs: استعداد بزرگ یک معجزه لحظه اما همچنین بسیاری از درام. وایکینگ ها فرود در یک نقطه خوب است.

تجارت مشبک چهار پیش نویس میدارد از جمله دوم اول طفیلی در این پیش نویس است. Spielman در حال حاضر دارای املاک پیش نویس سرمایه است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پر کردن با فشار دادن نیاز دارد.

عموزاده’ فرمت اطمینان او زمان بیشتری را در مینه سوتا است. آیا معنی Spielman و مربی مایک زیمر هستند و در خط بعدی? به نظر می رسد به احتمال زیاد اگر فقط با اضافه کردن یک یا دو فصل تر به خود می پردازد. سرنوشت هر سه superglued با هم.

ضد عموزاده جمعیت خواهد فریاد زدن در نا امیدی خود را بیش از فرمت, اما معاوضه شد و ارزش آن. وایکینگ ها تا به حال هیچ حقوق و دستمزد کلاه ، آنها jettisoned دفاعی وسایل خاویر رودز و Linval جوزف هفته گذشته اما این یک شروع بود نه یک حسابداری کامل. گسترش عموزاده خود را کاهش می دهد 2020 کلاه تعداد حدود 10 میلیون دلار.

وایکینگ ها وارد offseason گسترده ای را به انجام لیست. در بالا:

شماره 1: ایجاد کلاه انعطاف پذیری. شماره 2: ارتقاء خط حمله. شماره 3: تصمیم گیری اگر Diggs آینده است در اینجا.

آنها که با انجام دو هدف تا کنون. تقویت خط میباشد.

عموزاده به حال حرفه ای سال آماری فصل گذشته. او برنده یک بازی حذفی در نیواورلئان در نتیجه تغییر روایت خود را در مورد نه قادر به برنده شدن در یک بازی بزرگ است. اما نقاط ضعف خود هستند و به خوبی تثبیت در حال حاضر به عنوان به خوبی.

او نمی بداهه نوازی خوبی که جیب فرو می ریزد. او وحشت زده و عصبی می شود هنگام مواجهه با فشار ثابت. بد صفات را با یک subpar خط.

عموزاده رشد زمانی که شرایط مطلوب هستند. ما او را دیده ام حک کردن بد دفاع و یا زمانی که او تا به جامد حفاظت اما جاده به قهرمانی نیست هموار با patsies. او به طور کامل غرق در برابر وحشی 49ers تصویب راش.

وایکینگ ها نیاز به یک حداقل از دو غذای جدید در خط. روشن ارتقاء نمی جانبی حرکت می کند با نام های مختلف. اگر وایکینگ ها لازم نیست که یک موبایل کارفرمایی ماهر در ساختن چیزی از هیچ چیز آنها بهتر باید یکی خط که insulates او به منظور به حداکثر رساندن نقاط قوت خود. در غیر این صورت طرح خود را در حال رفتن به محل کار.

وجود دارد کسانی که می خواستند وایکینگ ها برای ایستادن پت در عموزاده پیش نویس یک کارفرمایی با انتخاب این بهار و بیش از شروع روند. اگر آنها می تواند شناسایی QB آینده که آنها به طور کامل در باور آن حتی با عموزاده’ پسوند. اما دوباره که نیاز به امنیت دراز مدت در بالا.

اجازه می دهد یک جنرال موتورز و سر مربی در سال آخر قرارداد خود را به پیش نویس یک حق رای دادن کارفرمایی است که یک دستور العمل برای مشکلات آینده است. البته تجارت Diggs به نظر می رسد عقل به نفع خود-در حال حاضر ذهنیت اما با یا بدون پسوند Spielman و زیمر تمایل به بیش از شروع با یک تازه کار کارفرمایی و به احتمال زیاد رنج می برند از طریق دردهای در حال رشد.

وایکینگ ها باقی می ماند متعهد به عموزاده. اگر آنها به اندازه کافی آدرس نیاز در اطراف او — که در حال حاضر شامل گیرنده گسترده همراه با خط حمله — آن را فقط بیشتر از همان.

 

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>