با هیچ رهبر کمیسیون نظارت ویروس امداد مبارزات

هفت هفته پس از کنگره به راه انداخته و بیش از 2 تریلیون دلار برای مقابله با کروناویروس بحران نظارت کمیسیون در نظر گرفته شده برای پیگیری چقدر پول صرف باقی می ماند بدون یک رهبر.

چهار نفر از پنج عضو کنگره نظارت کمیسیون منصوب شده اند اما مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., توافق کرده اند که بر روی یک صندلی ترک کمیسیون rudderless به عنوان دولت فدرال پمپ بی سابقه مبالغ به اقتصاد است.

بدون یک رهبر پنل اعضای باقی مانده هنوز هم می توانید انجام برخی از نظارت کار می کنند اما نمی توانند استخدام کارکنان و یا راه اندازی فضای اداری. این چهار عضو را ملاقات کرده اید نیست به عنوان یک گروه از اقتصادی نجات قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اواخر ماه مارس است.

“اگر این کمیسیون عملکرد نیست — که نیست — پس از آن وجود دارد که هیچ نظارت” در یک بخش بزرگ اقتصادی نجات قانون گفت: John Coates, یک استاد حقوق و اقتصاد در دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد.

تا کنون “این غیر نظارت کمیسیون نظارت” اضافه شده است کیمبرلی Wehle یک استاد مدعو در دانشگاه آمریکایی مدرسه قانون است. قانونگذاران در تلاش برای نظارت بر هزینه های قانون “هستند صعودی پایین رپیدز بدون قایق,” او گفت:.

کنگره ایجاد پنل برای تماشای بیش از 500 میلیارد دلار وام به مضطرب صنایع حمایت شده توسط وزارت خزانه داری و فدرال رزرو. فدرال رزرو گفته است که پول می تواند اهرمی برای ارائه بیش از 2 تریلیون دلار وام به شرکت های ایالات متحده.

اما بدون یک رئیس پانل فعالیت شده است کاهش می یابد به توييتها و حروف توسط فردی کمیسیون و یک مارس 8 در بیانیه ای که در آن متعهد به انتشار یک مورد نیاز گزارش “به زودی.”

شکست توسط پلوسی و مک کانل به توافق بر نظارت است که آخرین نمونه از شکسته کنگره مشخص شده توسط تعصب و قطبش. حتی به عنوان هر دو طرف اذعان به اهمیت نظارت بر آلاینده های اقتصادی نجات قانون و قانونگذاران در حال تثبيت شده توسط یک بزرگتر سیاسی مبارزه با هیچ قطعنامه بلافاصله در معرض دید است.

“این ناامید کننده است اما تعجب آور نیست” که نظارت پنل فاقد یک رهبر نزدیک به دو ماه پس از قانون اضطراری به تصویب رسید گفت: دانیل برایان مدیر اجرایی این پروژه در نظارت دولت. “همه دیده ایم که چگونه کنگره عمل می کند” او افزود: گفت: آن را دشوار برای دیدن پلوسی و مک کانل توافق بر منصوب در کوتاه مدت توجه به سطح خود را از عدم اعتماد متقابل.

اختلاف بین رهبران دو کشور “به مراتب فراتر از این مشکل خاص” برایان گفت: “نظارت باید رنج می برند نیست چرا که این دو نمی توانند به توافق برسند.”

نمایندگان برای پلوسی و مک کانل گفت: آنها تا به حال هیچ به روز رسانی در زمانی که نظارت و موقعیت خواهد بود اگر چه پلوسی گفته خبرنگاران او و مک کانل صحبت شده است “و امیدوارم ما باید یک تصمیم گیری زود است.” در ضمن آنها را درگیر در بالا مشخصات جنگ از کلمات بیش از یک جدید از 3 تریلیون قانون نجات دادند آمریکا.

مک کانل به نام لایحه “یک 1,800-صفحه لیبرال لیست آرزو” در حالی که پلوسی مورد مک کانل و دیگر جمهوری خواهان که باید گفت آنها می خواهند به نگه داشتن در کمک بیشتری صرف. “این شگفت انگیز است برای من چقدر صبر و چقدر تحمل کسی می تواند برای درد دیگران” او گفت:. خانه تصویب این لایحه در روز جمعه راه اندازی مذاکرات با کاخ سفید و جمهوری خواهان مجلس سنا است که می تواند برای هفته ها.

Wehle که در تدریس دروس در تفکیک قوا گفت: کنگره ناکارآمد می رود دهه. “وجود دارد استفاده می شود کنگره که مشغول به کار در سراسر راهرو به انجام,” او گفت:. “آنها واقعا در کسب و کار از وضع کنه.”

جالب اینجاست اقتصادی قانون نجات خود استثنای نادر بود که جمهوری خواهان و دموکرات ها پیوست و با هم به تصویب این لایحه به شدت به عنوان کشور مواجه سقوط اقتصادی به دلیل COVID-19 بحران است. مجلس سنا در تصویب لایحه 96-0 و مجلس آن را تصویب دو روز بعد در یک صدا رای دادن. مغلوب ساختن پیشی جستن آن را امضا کردند در عرض چند ساعت از نهایی گذشت.

“این یک درخشان لحظه ای که آن را برای اولین بار بیرون آمد” Wehle گفت: از اقتصادی نجات قانون است. “ما تا به حال با روشنایی ضعیف تابیدن از امکان, اما که نمی گذشته است.”

قانون بود “حسن نیت اما نه به خوبی اجرا” به خصوص آن را به عنوان مربوط به نظارت Wehle گفت. یک شورای بازرسان به طور کلی در نظر گرفته شده برای نظارت بر قانون همچنان ناقص و تهمت حذف گروه های اولیه رئیس در مدت کوتاهی پس از تصویب این قانون.

مغلوب ساختن پیشی جستن است bristled در قانون نظارت مقررات نشان می دهد در یک امضای بیانیه ای که برخی از فرامین از کنگره شد بر خلاف قانون اساسی بود و نیازی به اطاعت باشد.

Rep. تپه فرانسوی, R-ارک., یکی از نظارت پانل چهار نفر از اعضا گفت: او خواست پلوسی و مک کانل برای پیدا کردن اجماع و انتخاب یک صندلی.

“ضمنا این کمیسیون را موظف به ارائه گزارش به کنگره, که ما در حال تلاش برای انجام” هیل در بیانیه ای گفت. یک گزارش اولیه در حال نهایی شدن است و به احتمال زیاد منتشر خواهد شد, در هفته آینده, او گفت:.

“هنگامی که یک صندلی منصوب, من به دنبال به جلو به انجام بیشتر و ملموس کار مانند برگزاری جلسات با وزارت خزانه داری و فدرال رزرو مقامات نظارت بر این برنامه ها دریافت حمایت از کارکنان کمیسیون و انجام دقیق تر نظارت” هیل گفت.

سناتور. پت Toomey R-Pa. Rep. دانا Shalala, D-Fla., و وکیل بهارات Ramamurti سابق دموکرات سنا دستیار دور کردن پنل عضویت.

Shalala در بیانیه ای گفت جمعه که او واگذار از سهام فردی منابع زیر انتقاد است که او موفق به افشای سهام فروش او سال گذشته پس از او تا سال 2018 در انتخابات به کنگره است. اقدامات او باید “از بین بردن هر گونه تقابل منافع” و او اطمینان ترکیبات که او تنها تمرکز در کنگره “خدمت به جامعه ما و کشور ما” Shalala گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de