با glitzy فیلمور سالن کنسرت زنده کشور تبدیل کردن حجم در مینه سوتا

بزرگترین کنسرت شرکت در جهان است که استارت تا حضور خود را در شهرهای دوقلو. دوباره.

Live Nation, که همچنین دارای وب سایت فروش بلیط آن باز می شود glitzy فیلمور سالن کنسرت شنبه در مینیاپولیس’ شمالی, حلقه, شروع با سه فروخته شده را نشان می دهد توسط برنده جایزه گرمی ستاره Brandi Carlile.

مباهات یک شال VIP بالکن بالای لوستر-آراسته سالن راحت با صندلی های خصوصی جعبه و دنج سالن 1,850-نفر محل برگزاری به ارمغان می آورد سطح جدیدی از VIP راحتی — و شرکت های بزرگ همکاری — به شهرهای دوقلو.

بخشی از ملی حق رای دادن در فیل مور مینیاپولیس علائم زنده ملت بلند پروازانه ترین و در عین حال فشار به شهرهای دوقلو کنسرت بازار است. آن را حتی می شود و فرار مالیاتی ندارم چرا که آن را واقع در خارج از مرکز شهر به منطقه که در آن کافه ها و رستوران ها به موضوع اضافه در غذا و مشروب.

زندگی ملت است به دور از جدید به مینه سوتا ، آن غالب عرصه و ورزشگاه کنسرت تخته سنگ از جمله به تازگی اعلام کرد تابستان خرما با نورد سنگ و اسلحه N’ گل سرخ. آن را قبلا فرار تلاش شبانه در مینیاپولیس (بسته شده در سال 2006) و ناموفق $5 میلیون رودخانه لبه متحرک در سنت پل (2012).

“ما شده اند رزرو در بازار برای 15 سال از جمله در اکسل, مرکز هدف زمینه اسطوره Orpheum و بسیاری دیگر از جمله تیم اول دانشگاه یا دانشکده تئاتر” زندگی ملت نمایندگان گفت: در یک پاسخ کتبی به استار تریبیون پس از کاهش درخواست مصاحبه.

“مینیاپولیس یکی از مهمترین و پر جنب و جوش موسیقی در بازار کشور است. این شهر همچنین دارای یک حس فوق العاده ای جامعه است. که ترکیبی ساخته شده از آن منطقی به ساخت فیل مور در اینجا.”

زنده کشور راه اندازی کرده است یک مهاجم با فشار به کوچکتر سالن در شهرستانها عمده در سراسر کشور. در مینیاپولیس آن را در زمان بیش از مدیریت 962-ظرفیت تیم اول دانشگاه یا دانشکده و روابط همکاری با بازسازی اسلحه خانه که با ظرفیت حدود 8000 طرفداران. و علاوه بر این نه Fillmores صاحب آن, آن را نیز دارای 11 House of Blues باشگاه است.

“این است که در آن زندگی می کنند ملت می بیند که در آینده از کنسرت کسب و کار: در کارهای سالن” گفت: دین Budnik co-نویسنده کتاب “بلیط کارشناسی ارشد: افزایش کنسرت صنعت و چه عمومی رو Scalped.”

“همانطور که ما را کمتر و کمتر عمل می کند به اندازه کافی بزرگ برای پر کردن استادیوم ها و عرصه خواهیم دید بیشتر و بیشتر سالن های کوچکتر مانند این است.”

مصرف در محلی مروج

یک شرکت که در گزارش $10.8 میلیارد دلار درآمد در سال 2018 — بسیاری از آن به عنوان یک پروموتر از تور کنسرت زندگی می کنند ملت در محلی متعلق به نیروگاه خیابان اول به عنوان به خوبی به عنوان محلی قمار و تئاتر.

خود را مروج “همیشه هل دادن به عنوان بزرگ تاثیر به آنها می گفت:” Hennepin تئاتر اعتماد رزرو مدیر Rick Hansen که دارای co-ترویج نشان می دهد با زندگی ملت در دولت Orpheum و Pantages تئاتر. “آنها شده اند بسیار جامد مشتری برای ما آورد و برخی از اقدامات زیادی برای تئاتر ما.”

اما هانسن نیز اشاره کرد دیپلماتیک: “این نیز بزرگ برای کار با مستقل مروج [مانند خیابان اول] با تاکید بر محتوای خلاق و پرورش هنرمندان است.”

هنگامی که زندگی ملت باز Fillmores در فیلادلفیا و دی سی منطقه, محلی, مکانهای rued به خوبی تامین می شود رقابت است. مشهور 9:30 باشگاه در واشنگتن حتی ثبت با توجه به مسابقه یک قرارداد با توجه به زندگی در کشور توسط مقامات شهرستان.

اما کارکنان در 9:30 باشگاه و فیلادلفیا خیابان اول-مانند اتحادیه انتقال می گویند Fillmores در نهایت تا به حال تاثیر کمی در کسب و کار خود را.

“ما شاهد یک شیب در حضور, اما پس از آن سال های اولیه و یا پس از فروش ما همچنان به صعود” گفت: اتحادیه انتقال شرکت صاحب شان Agnew.

یک زندگی ملت های اجرایی نظر در تابستان گذشته که فیل مور مینیاپولیس نخواهد بود “فقط یک جعبه سیاه با مردم در آن” در نظر گرفته شده بود به عنوان یک ضربه تند وشدید زدن در خیابان اول شرکت اصرار دارد و می گوید که قصد ندارد به فشار هر محلی رقبا.

“هنرمندان که صرفنظر از بازار و یا نمی تواند پیدا کردن محل مناسب در حال حاضر گزینه دیگری در مینیاپولیس” زندگی ملت گفت: استار تریبیون.

“که همراه با کیفیت باند و تجربه فن در فیل مور آن را باید بازدید در محل.”

در سال 2012 یکی دیگر از سراسر جهان کنسرت شرکت AEG Live افتتاح یک کارهای سالن کنسرت — آسیاب شهر شب (با نام مستعار آجر) — فقط چند بلوک از خیابان اول. محل هرگز, واقعا, اگر چه بسته و در سال 2016.

این فیل مور بسیار بهتر برگزاری داشتن ساخته شده است از زمین تا. زندگی ملت نمی خواهد بحث در مورد هزینه. محل بخشی از گسترده تر توسعه رهبری ایالات خواص است که متعلق به Pohlad خانواده (همچنین صاحبان دوقلوها مینه سوتا) که شامل 160-اتاق عنصر توسط Westin hotel and Trax همبرگر و نوار.

محل آن در تازه شکوفایی حلقه شمالی نیز می دهد زندگی می کنند ملت مالیات مزیت است. به دلیل آن ساخته شده بود فقط در خارج از مرکز شهر منطقه — بخش مالیات که قدمت آن به اواخر دهه 1970 برای کمک های مالی از مرکز کنوانسیون مینیاپولیس و در حال حاضر تخریب Metrodome — نام فیلمور را در حدود 3 ٪ کمتر در غذا و مشروب فروش مالیات نسبت به اولین خیابان و مکانهای دیگر در منطقه مرکز شهر. که می تواند اضافه کردن به ده ها هزار دلار در سال است.

“وجود دارد بسیاری از نقاط از بی عدالتی که در آن کسی است که حق در یک طرف مالیات منطقه خط و یا دیگر” گفت: مینیاپولیس, عضو شورای شهر استیو فلچر که استقبال فیلمور به بخش اما گفت حضور آن تاکید outdatedness از منطقه مرکز شهر.

“من فکر می کنم وجود دارد به اندازه کافی از مخاطبان به پشتیبانی از چندین سالن پایین وجود دارد و اضافه شده رقابت می تواند مثبت باشد. اما من فکر می کنم آنها باید در یک سطح میدان بازی است.”

لوول Pickett, شرکت, صاحب, داکوتای رستوران و باشگاه موسیقی — واقع در مرکز شهر در منطقه گفت: مالیات تفاوت است “به سادگی ناعادلانه است.”

“اولین خیابان وطنی محلی متعلق به عملیات به جامعه گره خورده,” او گفت:. “این در حال حاضر کار می کند در یک نقطه ضعف در برابر ملت زنده است که ترویج ملی تورهای خود آوردن آنها را به خود را در محل حاضر و با استفاده از خود را فروش بلیط پلت فرم.”

Ticketmaster است یک دکمه

بر اساس اوایل اجتماعی-رسانه, واکنش, Live Nation روابط به Ticketmaster مسلما به اندازه یک بار به عنوان یک دارایی آن را به عنوان تلاش می کند به گران خود را به شهرهای دوقلو concertgoers (محبوب ترین ها برچسب: #TicketBastard).

Ticketmaster بسیار بدخیم, هزینه ها زندگی می کنند و ملت “قیمت گذاری پویا” تاکتیک که افزایش (یا کاهش) قیمت بلیط بر اساس تقاضا باعث شد به گزارش ایسنا ، ctq به درخواست وزارت دادگستری رسیدگی به خواهر شرکت شیوه های ماه اوت گذشته.

در نامه ای به وزارت آنتی تراست بخش Klobuchar ذکر شده “آسمان بالا هزینه” و متهم Live ملت و Ticketmaster از “مقابله به مثل در برابر سالن که با استفاده از یک رقابت بلیط پلت فرم.”

“زندگی ملت تسلط … جدی ضد تراست نگرانی” مینه سوتا دموکرات گفت: اخیرا.

اما هنرمندان خود یک عامل در افزایش قیمت بلیط. به عنوان آنها درآمد کمتر از فروش آلبوم دیجیتال-جریان دوران آنها بیشتر با تکیه بر درآمد کنسرت و VIP افزودنی است که می تواند اضافه کردن 100 دلار یا بیشتر به قیمت بلیط.

“هنرمندان نیست فقط بیگناه در همه این زمینه گفت:” نویسنده Budnik. “در نهایت حیات مستقل سالن در مقابل زندگی ملت ممکن است پایین آمده به هنرمندان به همان اندازه به عنوان هر کس دیگری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر