با خانه های مراسم تشییع جنازه غرق, Maricopa County morgues می تواند آمار ظرفیت

برخی از مترو ققنوس خانه های مراسم تشییع جنازه در حال غرق با COVID-19 مرگ و میر ایجاد یک پرونده است که در نهایت می تواند طلسم کمبود سردخانه فضا در بیمارستان ها و Maricopa County دفتر معاینات پزشکی است.

از روز شنبه هیچ بیمارستان تا به حال آمار ظرفیت در آن morgues. اما حداقل یک سیستم بیمارستان و Maricopa County دفتر معاینات پزشکی دستور داده اند اضافی یخچال سازی در مورد آنها نیاز به ذخیره بیشتر بدن خود را از morgues می توانید نگه دارید.

در طول یک کنفرانس خبری پنج شنبه, Maricopa County, بهداشت عمومی, مدیر Marcy فلاناگان گفت: back-ups در خانه های مراسم تشییع جنازه به احتمال زیاد ناشی از افزایش COVID-19 مرگ و میر معنی بيمارستان و دفتر معاینات پزشکی باید برای نگه داشتن بر روی بدن دیگر قبل از آنها می توانید آنها را به یک مراسم تشییع جنازه به خانه.

است که چرا شهرستان و بیمارستان ها شاهد افزایش اعداد در morgues.

“این نوع مانند یک اثر دومینو” فلاناگان گفت.

که در آن انجام بدن رفتن ؟

بسیاری از افرادی که می میرند از COVID-19 مرگ در یک بیمارستان و یا تحت مراقبت یک پزشک.

اگر کسی می میرد در یک بیمارستان, بیمارستان, دکتر, نشانه های گواهی فوت و بدن گرفته شده است به بیمارستان سردخانه تا زمانی که آن را می توان نقل مکان کرد به یک مراسم تشییع جنازه در خانه که در آن تنظیم خانواده دفن یا سوزاندن.

تعداد بسیار کمی از افرادی که می میرند از COVID-19 may die خارج از بیمارستان و یا در شیوه ای که در نظر گرفته شده است “غیر منتظره یا ضربه.” کسانی که بدن گرفته شده به Maricopa County دفتر معاینات پزشکی برای کالبد شکافی.

شهرستان سخنگوی زمینه گفت: Moseley شده اند وجود دارد در حدود 100 COVID-19-مرگ و میر ناشی از به کار گرفته شده به پزشکی قانونی تا کنون این سال است. در یک سال معمولی به معاینات پزشکی ارزیابی 6000 تا 7000 در مرگ و میر.

بدن است که گرفته شده به دفتر معاینات پزشکی منتشر شد به خانه های مراسم تشییع جنازه پس از کالبد شکافی به اتمام است.

در خانه های مراسم تشییع جنازه که در حال غرق مثل برخی در مترو ققنوس, آن شروع می شود به قرار دادن فشار در بیمارستان و معاینات پزشکی را فلاناگان گفت.

“اگر خانه های مراسم تشییع جنازه در حال تجربه شماره های بالاتر از حد نرمال به دلیل COVID به دلیل مسائل دیگر گرما-مسائل مرتبط با آن چیزها و آنها در حال حمایت کردن که فقط پشت کردن بقیه سیستم” فلاناگان گفت.

یخچال سازی

این Maricopa County دفتر معاینات پزشکی دارای ظرفیت 150 بدن در آن در یخچال نگهداری فضای ذخیره سازی.

Moseley گفت: این شهرستان می تواند اضافه کردن قفسه بندی به فضای ذخیره سازی است که می تواند به گسترش ظرفیت 209 بدن. او گفت: این شهرستان اغلب به گسترش به افزایش ظرفیت در طول تابستان به دلیل افزایش گرما و مرگ و میر مرتبط.

آریزونا وزارت بهداشت مدیر خدمات دکتر کارا مسیح گفت: این شهرستان نیز شاهد افزایش خودکشی و مواد مخدر-مرگ و میر مرتبط است که می تواند کمک به افزایش تعداد اجساد جریان از طریق دفتر معاینات پزشکی است.

اواخر هفته گذشته در این شهرستان تا به حال 146 بدن در ذخیره سازی و برنامه ریزی برای گسترش به افزایش ظرفیت. بیش از آخر هفته خود را در دفتر اضافه شده بدن بیشتر از حد انتظار با 189 اجساد در سردخانه در روز دوشنبه.

Maricopa County emergency مدیریت مدیر راب رولی گفت: این شهرستان به دست آورد چهار پرتابل کولر در روز دوشنبه پس از دیدن تعدادی از اجسام نزدیک شدن به افزایش ظرفیت محدود است.

اما county کارکنان تماس خانه های مراسم تشییع جنازه بود که ظرفیت و نقل برخی از بدن به این سایت. در روز پنج شنبه وجود دارد 132 بدن در دفتر معاینات پزشکی است.

رولی گفت: آنها تا به حال به استفاده از کولرهای قابل حمل, اما آنها عملیاتی در صورت نیاز. او گفت: این شهرستان اضافه خواهد شد 10 اضافی قابل حمل کولر تا پایان هفته آینده که اجازه خواهد داد که فضایی برای 294 اضافی بدن.

در روز پنج شنبه همه ققنوس عمده بیمارستان سیستم — بنر سلامت Valleywise سلامت Abrazo سلامت و عزت بهداشت گفت: جمهوری آریزونا که آنها تا به حال کافی سردخانه فضا.

Abrazo سلامت فعالانه دستور یخچال سازی در مورد افزایش COVID-19 بیماران سخنگوی گفت. سیستم بیمارستان نمی کند و در عین حال نیاز به ذخیره سازی اضافی.

برخی از خانه های مراسم تشییع جنازه در ظرفیت

جودیت Stapley مدیر اجرایی آریزونا هیئت مدیره از مدیران مراسم تشییع جنازه و Embalmers گفت: برخی از خانه های مراسم تشییع جنازه در Maricopa شهرستان در ظرفیت هستند “اما نه همه.”

“COVID است که قطعا کمک به این,” او گفت:.

در اوایل این هفته توزیع به بیمارستان یک لیست از تمام Maricopa County خانه های مراسم تشییع جنازه و اطلاعات تماس به طوری که بیمارستان ها می تواند اطلاعات را در دسترس خانواده است.

او گفت: بسیاری از خانه های مراسم تشییع جنازه عمل مکان های مختلف. اگر یک سایت است که در ظرفیت آنها به احتمال زیاد می تواند در خدمت خانواده و در محل دیگری, او گفت:.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا 480-694-1823. او در توییتر دنبال کنید @jboehm_NEWS.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de