با Dom کیپر, Vikings دفاعی ذهن عدم نیست برای تجربه

NFL نگه می دارد هیچ پرونده, اما آن را امن فرض کنیم Vikings مربی مایک زیمر فقط اول شد 63 ساله دفاعی گورو به استخدام 69 ساله دفاعی گورو به او (فوق العاده?) ارشد دفاعی مشاور.

“آن را تعجب من زمانی که او گفت:” 69 ساله, Dom کیپر.

زیمر است عنوان را به خود 27th, NFL season. و کیپر به ضرب و شتم او توسط هشت سال.

“من فکر می کنم آن را بسیار هوشمند از مایک به انجام چیزی شبیه به این گفت:” دیرین زیمر محرم Andre پترسون در حال حاضر Vikings همکاری دفاعی هماهنگ کننده همراه با آدم زیمر. “Dom زیادی دیده است. به صدای در اتاق که به ما ایده های من فکر می کنم که برجسته است.”

زیمر بود دفاعی هماهنگ کننده برای 14 سال به برنده شدن در یک کاسه فوق العاده با کابوی ها شده است و یک سر مربی در جریان هفت سال است. کیپر شد دفاعی هماهنگ کننده برای 15 سال به برنده شدن در یک کاسه فوق العاده با هکرها و یک سر مربی به مدت هشت سال.

“من فقط می خواهم یکی دیگر از ایده مرد واقعا” زیمر گفت. “کسی به در آمده و شاید کمی بهتر از راه های انجام کارهایی که از ما انجام داده ایم در گذشته است. … و سپس همه ما نشستن در یک اتاق و تصمیم می گیرید که چگونه ما می خواهم به انجام همه چیز است.”

زیمر حک شده خود را NFL شهرت با 4-3 طرح شامل دو-شکاف فشار بسته شده اند که کپی leaguewide. کیپر می آید از 3-4 طرح بود و در طبقه همکف این منطقه حمله رعد اسا شوق که از پیتسبورگ به تمام گوشه و لیگ.

“ما تا به حال بسیاری از موفقیت با آن و در عرض چند سال تعداد زیادی از مردم منطقه blitzing,” کیپر گفت. “و آشنایی بیشتر مردم با [طرح] گاهی اوقات آن را از دست می دهد و اثربخشی آن است. و شما باید به دنبال لبه بعدی.”

که اساسا چه زیمر گفت: او نیاز به کمک با عنوان وایکینگ ها شد و به پایان رساندن پنجم در نمره دفاع و اما مبارزه با ثبات در 2019.

“من تا به حال نوشته شده به سوی پایان فصل است که من می خواهم برای به دست آوردن یکی دیگر دفاعی پسر در آن وجود دارد که دارای یک پس زمینه در بسیاری از چیزهای مختلف” زیمر گفت. “وجود دارد برخی از چیزهایی که Dom انجام داده است که شیفته من است که من می خواهم به دانستن بیشتر در مورد.”

کیپر گفت: او را قیف ایده ها از طریق هماهنگ دفاعی شبیه به چگونه او سال گذشته به عنوان مشاور ارشد با جکسون. اما آن را نیز برای تلفن های موبایل مانند زیمر خواهد بود درخواست بسیاری از سوالات.

“ما در حال اجرا است و این دفاع برای یک مدت طولانی زمان” زیمر گفت. “من فقط فکر کردم این امر می تواند خوب برای دریافت برخی از ایده های تازه.”

در ضمن در دفاعی هماهنگ کننده زیمر انتخاب آشنایی دادن پسر آدم 36 و Patterson, 59, اولین شغل هماهنگ کننده به عنوان آنها همچنان مربیگری linebackers و دفاعی linemen بود.

“من فکر می کنم که خواهد بود که بهترین از هر دو جهان” زیمر گفت.

زیمر گفت: نقش های خاص خواهد شد مشغول به کار در طول بهار, شیوه ها و اردوگاه های آموزشی. او همچنین نمی رد دادن تا دفاعی بازی تماس با وظایف.

“اگر من احساس می کنم بهترین چیز برای این تیم برای من به تماس دفاعی من,” او گفت:. “و اگر من آن را دوست دارم احساس نمی, پس از آن من نخواهد شد.”

آدم زیمر و پترسون گفت: آنها راحت با غیر معمول تنظیم زیرا آنها به خوبی با هم کار برای سال های بسیاری است. پترسون آن را در زمان یک گام به گفته او شناخته شده آدم “از او یک پسر کوچک” که پشت پترسون و مایک زیمر بودند مربیگری هم در وبر دولت در اواسط 80s.

“آدم و من با هم صحبت کردیم و بسیاری از چیزها را از طریق” پترسون گفت. “و من فکر می کنم آن را برای رفتن به یک چیز بزرگ …. بنابراین من هیچ نگرانی ندارند.”

آدم گفت: هیچ فشار اضافه شده در میآید ترویج او.

“او فقط می خواهم به انجام کاری فقط به خاطر من او” آدم گفت. “من فکر می کنم او معتقد است که من آماده هستم. و من قصد دارم به سعی و اثبات او حق است.”

زیمر گفت: آدم و پترسون در حال حاضر قادر به اجرای دفاعی جلسات با نوع بهره وری است که “من نمی باید وجود داشته باشد در هر دقیقه است.”

“Zim می داند که آدم و من درک می کنم چه دفاع قرار است به مانند نگاه” پترسون گفت. “این بزرگترین چیزی است. شما نمی توانید دستیابی به آن تا زمانی که شما می دانید آنچه در آن است مانند نگاه. آدم و من می دانم که زمانی که این دفاع راست است آنچه در آن قرار است به مانند نگاه کنید.”

و اگر این نگاه نیاز به افزایش سرعت به ماندن بگیرید پیش از بسته ؟ که ظاهرا همین دلیل است که 63 سال گورو تماس 69 ساله گورو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر