Lorena Bader همچنان به نبرد Maricopa County حیوانات مراقبت و کنترل عملیات تغییرات نزدیک به یک سال پس از او از کار اخراج شد به عنوان داوطلب بدون توضیح.

زمانی که مدیر سابق مری مارتین استعفا داد و در ماه مه Bader و داوطلبان دیگر ادعا کرد که او در سمت چپ پناهگاه در بی نظمی.

“او را ترک مطلق ظروف سرباز یا مسافر” Bader گفت.

دو ماه بعد, Maricopa County حیوانات مراقبت و کنترل است که هنوز هم به دنبال یک جایگزین مدیر.

اما Bader و چندین نفر دیگر در حیوانات جامعه خواستار شهرستان بود شفاف تر در فرایند تصمیم گیری. آنها همچنین اصرار برای کارآمد تر از حیوانات-نجات برنامه های است که صرفه جویی در زندگی ذهنیت و پایمال کردن نیست در این نزدیکی هست نجات.

یک سال از هرج و مرج در پناهگاه های حیوانات

مارتین شد مدیر در سال 2016. پس از یک سال در نقش اعضای ققنوس مترو حیوانات, جامعه, گزارش نگرانی های مربوط به مدیریت.

Lorena Bader, دختر, اردن, Bader عکس گرفت یک دستی دماسنج نشان درجه حرارت به عنوان بالا به عنوان 108 درجه در آشیانه سگ در تابستان گذشته به اشتراک گذاشته و آنها را با یک دوست که به آنها ارسال شده آنلاین. عکس ویروسی رفت.

Bader, همراه با پدر و داوطلب اریکا Edmark بودند اخراج از پناهگاه حیوانات در مدت کوتاهی پس از عکس منتشر شده در ماه اوت گذشته — بدون توضیح آریزونا جمهوری که قبلا گزارش شده است.

داوطلبان باور آنها از کار اخراج شدند پس از آنها ابراز نگرانی در مورد شرایط غیر انسانی در پناهگاه.

اما این شهرستان گفت: جمهوری اسلامی که سه نفر از کار اخراج خود را “اقدامات خود را دارند.”

“این سه نفر بخشی از یک مکالمه در رسانه های اجتماعی پلت فرم که در آن آنها توطئه برای تضعیف مراقبت از حیوانات بهره برداری و denigrated شهرستان کارکنان. این نوع رفتار از کارکنان و یا داوطلبان تحمل نخواهد شد” ماریکوپا کانتی سخنگوی زمینه Moseley گفت: جمهوری در ماه دسامبر.

پس از زنان از کار اخراج شدند بسیاری از اعضای حیوانات-رفاه جامعه به طور منظم آغاز شده صحبت کردن در Maricopa شهرستان هیئت ناظران جلسات به نقطه ای از مسائل در پناهگاه و تماس با محیط کار ناسالم.

“ما امیدوار بودیم که او در نهایت به سمت چپ’

زمانی که مارتین استعفا داد, بعضی از آنها خوش بینانه برای یک مدیر جدید است که می تواند منجر به پناهگاه بهتر و کار با اعضای جامعه.

مارتین چپ Maricopa شهرستان به اجرا حیوانات, سازمان, Best Friends Animal Society در ایالت یوتا است.

“ما امیدوار بودیم که او در نهایت چپ” گفت: Andrea Alden فعلی داوطلب. “ما احساس وجود دارد یک فرصت را در کسی با رویکرد مترقی در حال اجرا بزرگ شهری باشیم.”

Alden گفت که او می خواهد مدیر بعدی به یک “چشم انداز روشن” در بهبود سرپناه و نه فقط مدیریت آن است.

“ما در حال انجام بهترین ما می توانیم” گفت: Alden. “ما در حال انجام آنچه که ما همیشه انجام داده ایم چرا که این چیزی است که آسان تر برای مردم مسئول است.”

او می خواهم برای دیدن یک مدیر جدید است که کار می کند به شدت با جامعه برقرار قوی کشتن از سر ترحم پروتکل و سرمایه گذاری در قوی تقویت برنامه مراقبت برای حیوانات.

Bader می خواهد Maricopa County هیئت ناظران — که نظارت بر مسائل با استفاده از زمین های عمومی و سلامت دستگاه قضایی — اجازه می دهد تا داوطلبان کارگران و اعضای جامعه فرصت به بخشی از فرآیند استخدام برای مدیر جدید.

فرآیند استخدام است که شفاف تر Bader گفت: ارائه خواهد شد مردم فرصت را به می دانم که نامزد است و جایی که آنها ایستاده رفاه حیوانات در مسائل.

این می تواند مانند یک فروم که در آن مکان دیدار نهایی فراهم می کند و ورودی مورد نامزدها قبل از آنها استخدام می شوند.

“آن را پناهگاه قرار است ما به نوبه خود برای کمک به جامعه برای خدمت به جامعه و آنها به طور مستمر تصمیم گیری بدون دخالت مردم آن تاثیر می گذارد” Bader گفت.

اما Maricopa County حیوانات مراقبت و کنترل گفت: جامعه به صدا در فرآیند انتخاب نه فقط در قالب یک پانل به دلیل موقعیت نیست به صورت رسمی انتخاب می شوند.

انتخاب پنل تشکیل شده است از رفاه حیوانات حرفه ای از سراسر منطقه این گروه در بیانیه ای گفت به جمهوری.

“این متنوع پانل می آید از خارج از سازمان ما و تشکیل شد به دلیل MCACC به رسمیت می شناسد اهمیت و سطح بالای بهره در این موقعیت” شهرستان گفت: در یک ایمیل.

مصاحبه ها و تورهای تکمیل شده با نامزدها برای مدیر است اما تصمیم گیری نهایی نشده است ساخته شده و با توجه به این شهرستان است.

“مدیر MCACC فوق العاده به چالش کشیدن و خواستار نقش” شهرستان گفت: در یک ایمیل. “با ملاحظه نظر مورد نیاز است توسط تمام احزاب به جای عجله برای پر کردن یک جای خالی است.”

Bader همچنین گفت که او می خواهم برای دیدن شهروندان کمیته مشورتی که با همکاری مدیریت و عمل به عنوان یک رابط بین جامعه و پناهگاه.

Bader اضافه شده است که باید وجود داشته باشد یک توقف استخدام موقعیت های کلیدی در پناهگاه حیوانات تا پس از یک مدیر انتخاب شده است.

شلیک پروتکل اضافه شده به داوطلب handbook

زمانی که والری بکت به عنوان مدیر موقت در مه, او ساخته شده تغییرات در برنامه ها و پروتکل ها که در سمت چپ برخی از داوطلبان سوال.

فعال داوطلبان به حال به ثبت نام یک داوطلب به روز شده کتاب که شامل جدید “اقدامات اصلاحی” — اطناب که اضافه شد پس از Bader و دو نفر دیگر از کار اخراج شدند. Alden گفت که او با دریافت این کتاب است.

“MCACC حق را برای پایان دادن به هر گونه روابط بین داوطلب و MCACC در هر زمان با یا بدون اطلاع قبلی و یا توضیح. عدم تطابق با این کتاب MCACC دستورالعمل سیاست ها و روش های ممکن است در نتیجه حذف از داوطلب در برنامه” کتاب اعلام کرد.

اندازه گیری گزش سگ می تواند نجات سگ از تبدیل شدن به unadoptable

Bader گفت: این شهرستان فاقد یک کافی نیش مقیاس و باعث سگ با هر نوع نیش تاریخ ذکر شده به عنوان “امید” به معنی آنها نمی adoptable به عموم زیرا آنها رفتاری یا موضوع پزشکی. از آنجا که این تنها برخی از حیوانات نجات مجاز به سگ.

اگر یک نجات نمی تواند حیوان را معدوم می شود.

Bader و دیگران خواسته این شهرستان برای اجرای یک نیش مقیاس که تعیین شدت نیش به دلیل وجود تفاوت بین گاز گرفتن از سگ وحشت زده و یکی که در واقع می خواهد به علت آسیب.

این شهرستان گفت: این اجرا یک سگ نیش مقیاس که در آنها شرح داده شده است “در حال اعزام به همه کارکنان.” علاوه بر این, هر گزش سگ بررسی شده است قبل از آن قرار داده شده است در جدید امید پورتال شهرستان گفت.

نیش مقیاس می دهد غیر تهدید کننده حیوانات یک شانس دوم به دلیل آن را نگه می دارد آنها را از جدید امید و به طور بالقوه موجب صرفه جویی در آنها را از گرفتن معدوم.

علاوه بر این او برای تجزیه و تحلیل داده ها در نیش می زنند و ادعا می کند از سگ به طور مشترک با ذینفعان بنابراین داوطلبان و اعضای عمومی می تواند کمک به ایجاد برنامه ای برای اندازه گیری و پاسخ به گزش سگ.

یک سگ فقط باید معدوم شود اگر آن را به شدت زخمی و یا mauls کسی Bader گفت.

‘آن را بسیار طاقت فرسا:’ نجات بیشتر unadoptable سگ

طرفداران حیوانات سازماندهی یک اعتراض در پناهگاه در ژوئن 28 در پاسخ به افزایش سگ های اضافه شده جدید امید و کشتن از سر ترحم لیست.

Carrianne Branigan سازماندهی اعتراض و گفت: این شهرستان تصمیم گیری قرار می دهد مسئولیت بیشتری در نجات برای نجات حیوانات از معدوم.

نجات به شدت تکیه بر کمک های مالی برای پوشش هزینه های پزشکی و همچنین پرورش و فرزندخواندگی. هنگامی که وجود دارد بیشتر حیوانات جدید امید وجود دارد فشار بیشتری بر نجات.

در مارس Maricopa County حیوانات مراقبت و کنترل به پایان رسید ریزه اندام حیوان خانگی پروژه ها پس از برنامه داوطلبانه به حالت تعلیق در آمد چرا که از COVID-19. برنامه عمل به عنوان یک “پناهگاه در یک پناهگاه” برای سگ های کوچک با رفتاری یا مشکلات پزشکی است.

برخی از داوطلبان گفت: پایان دادن به برنامه می تواند در نتیجه بیشتر حیوانات کوچکتر بودن ذکر شده در جدید امید.

گوئن Miriani که صاحب Underdog نجات آریزونا گفت: پس از بکت در زمان بیش به عنوان مدیر موقت در ماه مه شده است وجود دارد افزایش قابل توجهی در حیوانات جدید امید پورتال.

Miriani نجات یکی از معدود در منطقه است که از نظر قانونی مجاز به نجات جدید امید حیوانات.

نمونه هفته برای نجات او شامل پیدا کردن یک خانه یا خانواده فاستر برای یک یا دو سگ. در چند ماه گذشته او در حال حاضر می بیند 10 تا 15 حیوانات در پورتال.

در نزدیک به سه هفته دوره Miriani اضافه شده است که او نجات 27 سگ از شهرستان.

“من در واقع تقریبا یک فروپاشی عصبی حدود یک هفته پیش به دلیل آن را بسیار خسته کننده” Miriani گفت.

“آنها در حال کار با شرکای خود آنها اساسا آزادسازی آن همه در نجات من.”

تماس خبرنگار در helena.wegner@arizonarepublic.com و یا در توییتر @WegnerHelena.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im