با شهر در مستند دالاس کلیسا راه اندازی تلویزیون آنلاین ایستگاه

دالاس, مارس 28 سال 2020 /PRNewswire/ — با COVID-19 همه گیر منجر به “پناهگاه در محل” سفارشات و محدود ترین فرد در گردهمایی Watermark جامعه کلیسا راه اندازی جدید علامت “تلویزیون” زندگی روزانه برنامه نویسی برای خدمت به مردم گیر در خانه.

رایگان آنلاین پخش آنلاين کانال فراهم می کند انواع روز هفته خدمات عبادت از دوشنبه تا پنج شنبه, در علاوه بر این به آنلاین-تنها کلیسا در روز یکشنبه صبح. این هفته برنامه طیف وسیعی از تعاملی نماز و پرسش و پاسخ جلسه به علامت “زندگی” یک خانواده پسند ترکیبی از طنز و کتاب مقدس مبتنی بر تشویق که پخش هر شب.

“ما همیشه گفته است که “عبادت” است و نه چیزی است که شما را تنها در روزهای یکشنبه; آن است که چگونه شما زندگی می کنند ایمان خود را هر روز از هفته” توضیح تاد Wagner, تعیین میزان مد آب را کشیش ارشد. “همین دلیل است که برای 20 سال ما به پایان رسید هر خطبه با گفتن مردم به یک هفته بزرگ عبادت است.’ با زمان COVID وضعیت محدود کردن توانایی ما برای جمع آوری در فرد ما نیاز به تکیه بیشتر بر روی تکنولوژی برای ادامه زندگی از کتاب مقدس تماس برای مراقبت از هر یک از دیگر در حالی که هنوز هم عاقلانه در چگونه ما به دنبال دستورالعمل مناسب برای اجتماعی فاصله.”

این کلیسا زیر دالاس کانتی را پناهگاه در محل دستورالعمل با محدود کردن تعداد زیادی از مردم در تنظیم و با حفظ شش پا فاصله بین هر فرد است.

نشان می دهد که به صورت زنده در Facebook, YouTube و watermark.org و همچنین از طریق تعیین میزان مد آب Community Church app در اپل و گوگل و یا دستگاه های Roku. برنامه کامل را می توان در یافت watermark.org/tv.

در مورد علامت Community Church
علامت Community Church یک nondenominational چند سایت کلیسا مستقر در دالاس تگزاس. اگر چه خدمات در حال حاضر آنلاین-تنها آن را به طور معمول می بیند در مورد 20,000 شرکت کنندگان در هر هفته از جمله هر دو خدمات آخر هفته و روزهای هفته وزارتخانه در تمام چهار دانشگاه. تعیین میزان مد آب نیز عمل دو مراقبت های فوری و امکانات برای ایجاد و تحت ذوات بیماران و منابع وزارت برنامه درسی و منابع به کلیساهای دیگر در سراسر کشور. اطلاعات بیشتر در مورد کلیسا و تلاشهای مستمر خود در watermark.org.

منبع Watermark Community Church

لینک های مرتبط

http://www.watermark.org

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>