با بایدن در شواهد نگاه کنید نه فقط اتهام

اتهام وارد بر علیه جو بایدن توسط تارا Reade بار دیگر تولید جنسیتی شعار “باور” و اگر به عنوان یک جنس بیولوژیکی است با وقف یک حقیقت ژن های دیگر با یک دروغ ژن است.

کاملا وجود دارد هیچ پایه و اساسی در علم اخلاق و تجربه و یا قانون برای این تعصب.

آن است که هیچ تفاوتی ندارد گفت: “به اعتقاد یهودیان” “باور گی” “باور دموکرات” یا “باور وکلا.” تعمیم در مورد هر گروه بدون تجربی پایه و اساس است و تعصب خالص و ساده است.

کسانی که ادعا می کنند که “بر این باورند زنان” است و نه متعصب به دلیل آن یک مثبت منفی ویژگی به سادگی به بازی بازی های کلمه. لازم متاثر از “باور زنان” است “باور نمی مردانی که انکار کند آنچه را متهم به آنها.”

در جنوب عمیق در طول Jim Crow دادستان خواهد گاهی استدلال می کنند و برخی از قضات خواهد حتی دستور داوران که سفید شاهدان بیشتر باور از سیاه و سفید شهود. این اظهارات رسمی شد و تا حد زیادی غیر ضروری از آنجا که بسیاری از اعضای تمام سفید داوران در حال حاضر اعتقاد بر این است که بدخیم دروغ سفید.

چگونه است که این دروغ است که زنان بیشتر باور نسبت به مردان متفاوت است ؟

دلایل متعددی ارائه شده که هیچ کدام مقاومت در برابر تجزیه و تحلیل انتقادی.

این اولین بار است که در قالب یک سوال: چرا یک زن دروغ مورد تجاوز جنسی? ساخت یک اتهام است دردناک و مملو از خطر است. نادرست متهم می تواند تحت پیگرد قانونی قرار به دروغ و یا ساخت یک گزارش نادرست. شهرت خود را خواهد بود سطل آشغال خود اعتبار به چالش کشیده و حریم خصوصی خود را نقض.

همه این ممکن است درست باشد اما کافی نیست برای جلوگیری از غلط متهم که می بیند یک گلدان از طلا – جبران خسارت از متهم-در پایان از مصیبت.

پس از شروع #MeToo حرکت میلیون ها دلار پرداخت شده است به شاکیان. در حالی که بسیاری از این اتهامات به احتمال زیاد درست است این احتمال نیز وجود دارد که برخی از آنها نادرست است.

یک دانشجوی سابق من که اعمال قانون در هالیوود به من گفت که به طور پراکنده به متهم و افراد مشهور و خواستار hush پول تبدیل به یک صنعت.

حتی به دروغ متهم ستاره ها تمایل به پرداخت برای سکوت از شاکیان خود را به جای اتهام گچ بری بیش از همه رسانه ها. من شخصا آگاه از چند پرداخت که ساخته شد به غلط شاکیان.

ممکن است دیگر انگیزه در کنار پول از جمله انتقام سیاسی حزبی مزیت کپی-cat #MeToo-ism. نکته این است که وجود دارد نه تنها هزینه های ساخت یک اتهام وجود دارد نیز ممکن است مزایای.

بنابراین این استدلال که هیچ زنی تا کنون متهم به یک مرد تجاوز جنسی به, مگر اینکه آن را درست ثبت اختراع بی معنی است. علاوه بر این برخی از “هزینه” در حال گمراه کننده است. زنانی که به دروغ متهم مردان به ندرت تحت پیگرد قانونی قرار به دروغ خود را به عنوان وکلای مطمئنا آنها توصیه می کنند. حتی غلط شاکیان اغلب lionized توسط فمینیست های رادیکال.

استدلال دوم این است که ادعا می کنند که آمار ثابت کنیم که وجود دارد تعداد بسیار کمی از اتهامات نادرست است. اما وجود دارد هیچ مطالعات تجربی نشان می دهد که این. ما تنها می دانیم که اتهام درست است مگر اینکه مرد اعتراف و یا شواهد قطعی است.

هر اتهام باید موضع خود در نظر گرفته نمی شود در آنچه مردم بر این باورند که به طور متوسط و یا احتمال مشروعیت خود را ممکن است.

به نظر من حتی یک اتهام است که منجر به محکومیت ثابت نمی کند که این درست است به خصوص امروز که عرشه انباشته شده است بنابراین به شدت در برابر متهم کرده است.

چند وقت پیش محکومیت مرد شکارچیان شد و نادر به خاطر زنان بودند معتقد بودند. در آن زمان تبرئه خواهد ثابت کند که این اتهام نادرست بود.

امروز ما شاهد پدیده ای مشابه: اعتقاد راسخ ثابت نمی کند داده شده اتهام درست است.

ما به سادگی نمی تواند با اطمینان می دانیم که چگونه بسیاری از اتهامات درست هستند و چگونه بسیاری از آنها نادرست است.

ما نمی دانیم که تعداد غلط و بی اساس و سوال برانگیز اتهامات است به دور از بی اهمیت به عنوان توسط اثبات نادرست شاکیان که در نهایت جلو آمده و اعتراف آنها آن ساخته شده است.

در نظر بگیرید برای مثال این اتهام ساخته شده علیه من توسط یک زن من حتی هرگز ملاقات کرد. اگر چه او در اصل بستری — در ایمیل و مقاله-که او هرگز به من ملاقات کرد و با وجود این واقعیت است که او خود را وکیل اذعان کرده است در یک ضبط که او “اشتباه … به سادگی اشتباه” در متهم من — او اتهام را نمی توان در میان نميكند.

آخرین بحث این است که امروز زنان شایسته به اعتقاد شود چرا که بسیاری از زنان در گذشته بر این باور نیست. تلاش برای معرفی یک نوع از “اقدام مثبت” به سیستم عدالت کیفری است که هر دو غیر اخلاقی و غیر قانونی است. امروز گناه متهمان که به دروغ متهم نباید خواسته به پرداخت قیمت دیروز گناه متهم بودند که به دروغ تبرئه شد.

بنابراین اجازه دهید به بررسی تمام شواهد و مدارک با توجه به Reade اتهام علیه بایدن.

اجازه دهید همه فایل ها را جستجو کنید تا ببینید که آیا هر یک حاوی مواد مربوطه . بیایید نگاهی به تناقضات گزینش و سایر مدارک. تنها پس از آن می تواند ما را در شکل یک مشاهده است که گفتن حقیقت است.

اما اجازه دهید قرار نیست جنسیتی انگشت شست “معتقدند که زنان نه مردان” در مقیاس عدالت است.

Alan M. Dershowitz است فلیکس فرانکفورتر استاد حقوق بازنشسته در دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد و نویسنده از آینده کتاب گناه توسط اتهام: چالش اثبات بی گناهی در سن #MeToo

دنبال Alan Dershowitz در

  • توییتر: @AlanDersh
  • Facebook: @AlanMDershowitz

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im