ویسکانسین اولیه برای ادامه سهشنبه پس از دادگاه بلوک تاخیر

ویسکانسین اولیه اقدام خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده در روز سه شنبه پس از دادگاه عالی ایالت مسدود شده در آخرین دقیقه تلاش با رژیم صهیونیستی است. تونی Evers به تاخیر در شخص رای گیری توسط فرمان اجرایی.

دولت, دادگاه, رای گیری 4-2 توافق با جمهوری خواهان که استدلال کرده بود که فرماندار فاقد قدرت برای تغییر تاریخ انتخابات به این معنی است که فرد در رای گیری خواهد رفت با وجود اقامت در خانه سفارش نگرانی در مورد کوروناویروس.

حاکم آمد ساعت پس از Evers صدور یک فرمان اجرایی تعلیق در فرد رای گیری فردا و درخواست از مجلس برای به تعویق انداختن آن تا ژوئن 9 و یا تاریخ خود را انتخاب کنند. دولت جمهوری خواه رهبری به چالش کشیده نظم در دادگاه عالی ایالت و گفت: شهرستان کارمندان به صورت اولیه در روز سه شنبه.

پانزده متحده و پورتوریکو یا تاخیر مقدماتی یا روشن به رای توسط پست الکترونیکی به عنوان یک آمریکایی اطاعت stay-at-home سفارشات به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس تشدید اما هیچ کدام تا به حال به عنوان نمایشی مبارزه بیش از آن به عنوان ویسکانسین است.

Evers تا به حال در ابتدا مخالف هر گونه تاخیر در رای گیری اما او روز دوشنبه گفت که نگرانی های بهداشت عمومی ناشی از او را به تغییر ذهن خود را. ویسکانسین بیش از 2000 coronavirus موارد است و تا به حال 73 مرگ و میر ناشی از این بیماری است. Evers صادر اقامت در خانه سفارش برای دولت در اواخر ماه مارس است.

“رک و پوست کنده وجود دارد هیچ پاسخ خوبی به این مشکل من آرزو می کنم آن را آسان” Evers روز دوشنبه گفت: در اعلام سفارش. “من درخواست شده است هر کس برای انجام بخشی خود را برای کمک به نگه داشتن خانواده های ما همسایگان ما و جوامع ما امن و من امیدوار بودم که قوه مقننه خواهد انجام بخشی خود را — فقط به عنوان بقیه از ما — برای کمک به نگه داشتن افراد سالم و امن است.”

اما ایالتی ویسکانسین مجمع سخنران رابین Vos یک جمهوری خواه و سنا دولت همتای اسکات فیتزجرالد گفت: فرماندار ندارد قدرت را به انصراف از انتخابات.

“کارمندان این دولت باید آماده برای ادامه انتخابات” Vos و فیتزجرالد در بیانیه ای گفت. “فرماندار منظور اجرایی است که به وضوح یک قانون اساسی نفس بیش از حد.”

در یک جداگانه اختلاف بیش از سه شنبه اولیه یک قاضی فدرال در هفته گذشته غایب تمدید انتخابات یک هفته به مارس 13. که منجر به دعاوی متعدد با دولت و ملی ایران به دنبال توقف قاضی سفارش با آخرین دقیقه درخواست به دادگاه عالی ایالات متحده.

بیش از 1.2 میلیون ویسکانسین رای دهندگان درخواست کرده اند غیابی در حالی که حوزه های رأی گیری شده است به طور چشمگیری کاهش می یابد.

حوزه های رأی گیری تکیه بر ارتش پرداخت داوطلبان اغلب بازنشستگان. اما این استخر خشک شده در میان ترس از coronavirus پیشرو Evers به تماس از دولت گارد ملی برای کمک به کارکنان کاهش تعداد مراکز رای دهی.

در میلواکی تعدادی از حوزه های رأی گیری کاهش یافته است و از 188 به فقط پنج.

Milwaukee County Clerk جورج Christenson که کمک می کند تا شهرداری در اجرای انتخابات از اعزام 270 نفر از اعضای گارد ملی قرار داده و خود را تحت نظارت به شهرهای مختلف در اطراف شهرستان برای کمک به اجرای انتخابات.

دولت و کمیسیون انتخابات ارائه نظرسنجی کارگران با 25,000 ماسک و دستکش و دستمال کاغذی و اسپری بطری پر از ضد عفونی کننده های ساخته شده توسط مدیسون رسومات. بیش از 1 میلیون سیاه قلم خود کار و در حال توزیع به طوری که هر رای دهنده می تواند خود را قلم.

Christenson گفت که او شخصا سوار سهم خود از قلم — حدود 65 ، 000 — در اطراف شهرستان در ماشین خود را به طوری که او نمی قرار دادن یک کارمند در خطر است.

برنامه ای برای تغییر اولیه foundered بیش دیدگاه متفاوت در مورد چگونه به انجام آن است. دولت اوباما استدلال انتخابات باید تنها به تعویق افتاده و یا رای گیری قوانین تغییر یک عمل دولت و قوه مقننه در حالی که دموکرات ها به دنبال استفاده از دعاوی به زور برخی از تغییرات. Evers در نهایت به نام برای یک جلسه ویژه آخر هفته گذشته اما جمهوری خواهان با اعلام تاریخ و زمان آخرین دقیقه و موکول بدون در نظر گرفتن هر گونه اقدام است.

“به عنوان یک حزب موضع ما این بوده است که وجود دارد یکی از دو راه این اتفاق می افتد یا پیروی از قانون به عنوان آنها در حال حاضر نوشته شده و یا نماینده مجلس و فرماندار می تواند تصویب یک لایحه به آنها را تغییر دهید” گفت: دولت جمهوری خواه رئیس اندرو Hitt.

یک قاضی فدرال همچنین تمدید مهلت انتخابات محلی تخته برای دریافت رای غیابی از 8 بعد از ظهر روز سه شنبه به 4 p. m. روز شنبه, مه 13. جمهوری خواهان باید به دادگاه تجدید نظر که به دادگاه عالی ایالات متحده است که انتظار برای اعلام تصمیم خود مدتی دوشنبه.

با وجود این اقدامات Christenson گفت که او نا امید شده توسط این واقعیت است که رای گیری می تواند پیش رفتن در روز سه شنبه با این استدلال که جمهوری خواهان در تلاش بودند به حد دموکراتیک رای در مناطق شهری مانند میلواکی در یک انتخابات با یک دیوان عالی کشور نامزد در انتخابات.

“من فکر می کنم وجود دارد خطر در رای گیری در فرد, فردا,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im