ویسکانسین تایید 1st مورد ویروس جدید از چین

MADISON, Wis. — یک ویسکانسین ساکن که در بازگشت از سفر به چین در هفته گذشته شده است بیمار با یک ویروس جدید است که سرچشمه وجود دارد تبدیل شدن به اولین مورد تایید شده در دولت و 12th, در ایالات متحده, سلامت, مقامات گفت.

بیمار بزرگسال رفت و مستقیما از مدیسون فرودگاه به دانشگاه ویسکانسین اتاق اورژانس بیمارستان برای آزمایش ویروس و آنها را همچنان در انزوا در خانه همیشه از Madison شهردار Satya رودز-کانوی گفت.

“آنها به خوبی انجام می دهند” رودز-کانوی گفت. “آنها هنوز در انزوا در خانه و در آنجا باقی خواهد ماند تا زمانی که تست نشان می دهد که آنها دیگر coronavirus.”

دولت و مقامات محلی کاهش یافته است به انتشار جزئیات بیشتر در مورد این فرد خود از جمله سن و جنس. زندگی فرد در Dane County, که در آن شهر مدیسون و گل سرسبد دانشگاه ویسکانسین پردیس واقع شده است اما مقامات می گویند که در آن دقیقا.

کسی تا به حال علائم خفیف از جمله تب و سرفه و تنگی نفس است اما “خوب” و دوره نقاهت در خانه دکتر گفت: Ryan Westergaard, افسر ارشد پزشکی در ویسکانسین بخش خدمات بهداشت و درمان اداره بیماری مسری.

بیمار مورد آزمایش قرار گرفت برای coronavirus چرا که آنها تا به حال سفر به پکن, چین ظرف دو هفته دکتر گفت: Nasia صفدر مدیر کنترل عفونت در UW سلامت. فرد وارد در مدیسون در Jan. 30 گفت Janel هاینریش مدیر بهداشت عمومی برای زن و شوهر Dane County است. مثبت نتایج آزمون از مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری از برگشت در روز یکشنبه است.

افرادی که در همان پرواز با فرد در حال شناسایی شدن و تماس خود را محلی ادارات بهداشت گفت: Amanda کیتا Yarborough متخصص اپیدمیولوژی با, Madison, Dane County Health Department.

مقامات بهداشت گفت: کسانی که به تماس مستقیم با فرد آلوده از جمله UW اورژانس کارکنان که تعامل با بیمار نیز مورد بررسی قرار گرفت.

“خطر ابتلا به ساکنان ویسکانسین به طور کلی بسیار کم است” Westergaard گفت.

دانشگاه ویسکانسین-مدیسون صفحه اصلی به بیش از 40 ، 000 دانش آموزان ممنوع, دانشجو, سفر به چین هفته گذشته است. این بیمارستان که در آن بیمار تحت درمان واقع در محوطه دانشگاه.

علائم این ویروس شامل تب و سرفه و مشکل در تنفس. آنها طیف وسیعی از داشتن یک بیماری خفیف مانند سرماخوردگی به ذات الریه شدید نیاز به بستری شدن در بیمارستان. مقامات بهداشتی معتقدند آن می تواند تا دو هفته برای کسی که آلوده به نشان دادن علائم است.

شیوع نوع جدیدی از کروناویروس آلوده بیش از 24,500 مردم جهان با تمام اما یک زن و شوهر از صد نفر از کسانی که در چین است. شده اند وجود دارد 490 مرگ و میر در چین اما هیچ کدام در آمریکا و دیگر موارد پنومونی-مانند ویروس شامل شش در کالیفرنیا یکی در ماساچوست در ایالت واشنگتن در آریزونا و دو در شیکاگو است.

این ویروس است که یک عضو از خانواده کروناویروس که پسر عموی نزدیک به سارس و MERS ویروس ها است که باعث شیوع بیماری در گذشته است.

دولت باید با عجله به شهروندان خود در خارج از چین است که سازماندهی تاریخچه بزرگترین ضد ویروسی کمپین با مسدود کردن 50 میلیون نفر از خروج ووهان مرکز شیوع و نواحی مجاور. تعداد فزاینده ای از چینی شهرستانها هستند دلسرد مردم حتی از خروج از آپارتمان خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر