– Squarespace فوق العاده کاسه تجاری ایجاد وزوز در مینه سوتا از روسای کارفرمایی پاتریک Mahomes را در زمین فوتبال با تشکر از وینونا رایدر تور گردباد از شهر او بود.

اما از دست رفته است که تبلیغ به عنوان به خوبی به عنوان فقط در مورد هر داستان تا کنون نوشته شده است در مورد ستاره است و او بسیار قوی تر از اتصال به دولت یک دوره در اواسط-90s او سعی دروغ گفتن کم در مینیاپولیس به دور از سخت حساسیت ملی در کانون توجه است.

بود فرار طرح یک موفقیت است ؟

“این بود و آن نبود گفت:” 48 ساله بازیگر در طول سال های اخیر تبلیغاتی تور برای او آخرین مجموعه تلویزیونی “توطئه علیه امریکا” اقتباس از رمان فیلیپ راث است که تصور چه اتفاقی می افتاد اگر یکی دیگر از معروف Minnesotan چارلز لیندنبرگ حال تبدیل شدن به رئیس جمهور است. “من فکر می کنم در آن من فکر می کنم در مورد تمام زمان من تا به حال به تظاهر من خوب بود و من واقعا نمی مراقبت از زمانی که در واقع من. جالب آن است. من می توانم در مورد آن صحبت کن.”

به طور کامل درک رایدر دولت از ذهن در طول این دوره شما نیاز به سفر از 25 سال پیش زمانی که ساله بود, نسل جنیفر لارنس.

Zoe Kazan بود که 5 زمانی که “Beetlejuice” بیرون آمد, کانال زندگی واقعی ترس از رایدر در بازی او بچه خواهر و برادر در “طرح”.

“من فکر می کنم وجود یک با کیفیت از قهرمان عبادت اتفاق می افتد که بین خواهر کوچکتر از خود و خواهر بزرگتر بدون توجه به شخصیت آنها و یا تفاوت سنی گفت:” کازان که شامل اعتبار “بزرگ بیمار است.” “که بسیار مفید برای من با توجه به چقدر من تحسین وینونا.”

بازگشت در اوایل ’90s movies like “Heathers” و “ادوارد قیچی” بودند سلنیوم به بچه های گرسنه برای کرایه بیشتر رشد کرده است تا از “شانزده شمع.” Alt کرنش متی شیرین نوشته بود وحشت زده lust آهنگ به افتخار او (“Could you be my little ؟ /شما می تواند من طولانی از دست داده است؟”). پسر جانی دپ شد ورزشی “وینونا برای همیشه لطفا برای” خالکوبی روی بازوی راست ،

واکنش اجتناب ناپذیر بود.

“مردم در هالیوود می تواند یک کمی bitchy یا معنی” گفت: Ryder, پوشیدن لباس سیاه و شنل است که می تواند به راحتی یادگاری از نسخه خود را از “زنان کوچک” در سال 1994 درام که به دست آورده او یکی از دو نامزد اسکار. “لحظه ای شما موفق شما sellout. من به تماشای آن اتفاق می افتد و آن اتفاق می افتد در فیلم مستقل” ،

رایدر فرار به شهرهای دوقلو به حال کمی برای انجام با تمایل به نزدیک به شهر متولد شد و در — او تنها شش ماه در وینونا قبل از خانواده اش نقل مکان به کالیفرنیا — و همه چیز را با یک نوع متفاوت از اشتیاق.

بازیگر تازه کردن رابطه او با دپ ملاقات کرده بود Soul Asylum را دیو Pirner در سال 1993 مداخله “MTV Unplugged.” تا پایان سال رایدر بازی کرده بود سیاسی قاتل در گروه تصویری برای “بدون هیچ ردی” و تصمیم به حرکت به قرمز و چوب زیر گهواره در مینیاپولیس.

این تغییر آدرس رو تقریبا بدون توجه; همان نمی توان گفت در مورد رابطه.

Soul Asylum که شده بود یک underdog گروه پس از تشکیل در اوایل ’80s, تا به حال غیر منتظره آمار در سال 1992 با “قطار فراری.” که جریان اصلی موفقیت همراه با خواننده را با مشخصات بالا عاشقانه, مجموعه ای از زن و شوهر برای بررسی.

سنگ نورد با اشاره به Pirner به عنوان رایدر “پسر اسباب بازی است.” یک سال 1995 نقد و بررسی آلبوم “اجازه دهید خود را در نور کم درخشش” اشاره شده یک “گروه کر از اتهامات عنوان شده است که در حال وینونا رایدر کمال است mellowed شده دیو Pirner و او را دزدیدند خلاق خود را آب.” نویسنده پاملا Des Barres به نام رایدر نهایی راک ارشد.

طرفداران در سال 1995 ویترین برای روح Aslyum در جنوب غربی آنقدر با وسواس لکه های رایدر در جمعیت فروخته شده که Pirner تا به حال به یک مرحله اعلام کرد که او دوست ندارد در خانه. Austin Chronicle خبرنگار این امر اصرار دارند که یک مبدل رایدر بود و در واقع وجود دارد, حلق آویز کردن با MTV را Tabitha Soren.

Pirner که باقی مانده است دوستان با رایدر پس آنها را شکست تا حدود سال 1997 کاهش یافته است مصاحبه اخیر خود درخواست.

رایدر گفت: شهرهای دوقلو مطبوعات می تواند فقط به عنوان نفوذی به عنوان رسانه ملی و مضر به ویژه هنگامی که آنها نقاشی خود را به عنوان یک زن جنگره که تا به حال نابود شده Pirner سابق در ارتباط با مینیاپولیس ،

“زنان نویسندگان به خصوص معنی آن. آنها آنهایی که به من این “من با گروه’ جوایز,” او گفت: اغلب متمایل به جلو و صحبت کردن در یک نیمه زمزمه طول اتاق هتل, مصاحبه, به عنوان اگر او بودند اجازه دادن به شما در راز. “هیچ کس واقعا به آن معتقد است که مگر اینکه آنها در اطراف آن. من به یاد داشته باشید: “من فقط نمی توانید برنده شوید. شاید اگر من فقط کار نمی کنند آنها مثل من.’ “

کسانی که افکار ممکن است درنگ پس از رایدر دور نقل مکان کرد.

در حالی که او همچنان به ساختن فیلم برای دو دهه آینده آن عمدتا نقش ثانویه: cameoing به عنوان اسپاک را در “Star Trek” نورد چشمان او در آدام سندلر در “Mr. Deeds,” قفل کردن لب ها با جنیفر آنیستون در یک قسمت از “دوستان”.

اما حدود پنج سال پیش رایدر اجازه دهید آن را شناخته شده است که او آماده بود برای بازگشت به meatier کار — و باز به انجام رساند.

David Simon بهترین و شناخته شده برای ایجاد “سیم” شروع به پریدن کرد در این فرصت مصاحبه با او در یک کوچک اما رنگارنگ نقش یک عضو شورای شهر در 2015 miniseries, “من یک قهرمان است.”

“من مخفیانه افتخار من در زمان استفاده از لحظه ای که در زندگی او افزود:” که برای اولین بار علاقه مند به رایدر زمانی که او آموخته است که او یک مدافع بزرگ برای کتاب خود “قتل: یک سال در قتل خیابان” و مجموعه تلویزیونی است که به دنبال “Homicide: Life on the Street.” “او دیگر تا به حال به فرزند ملکه در تیم برتون زمین است.”

“غریبه همه چیز” که یک سال پس از سیمون اغوا رایدر برای صفحه نمایش کوچک است سری که دوباره به راه افتادند رایدر به عنوان یک فرهنگ پاپ آیکون. “طرح” آماده است برای تبدیل شدن به پروژه می کند که همان به قد و قامت او به عنوان یک بازیگر.

در شش قسمت سریال او نقش تنها یهودی-آمریکایی در نیوجرسی که شیفتگی با جان تورتورو را لیندنبرگ-lovin’ خاخام پرده او را از عواقب رئیس جمهور جدید تصمیم به ورود به جنگ جهانی دوم و به ایجاد روابط دیپلماتیک با آدولف هیتلر.

در آن زمان او متوجه می شود که سیاست ضد سامی را نابود و خانواده اش, نه به ذکر است این کشور, آن را خیلی دیر است. صحنه های که در آن او تلاش برای آشتی با خواهر او را به لحاظ احساسی غم انگیز به عنوان هر چیزی که او انجام داده در طبقه حرفه ای.

“این نه یک وحی او افزود:” که او نیز پیشگام “سیم” و “Treme.” “اما آن را لذت بود.”

رایدر به نظر می رسد به طور کامل در سهولت با حرکت به تلویزیون — Netflix به تازگی منتشر شده فیلم “غریبه همه چیز” بازیگران درگیر در یک جدول برای خواندن فصل 4 — و همچنین احساسات خود را در مورد مینه سوتا است.

“این چنین یک مکان دوستانه. مردم آنقدر شیرین,” او گفت:. “به همین دلیل چیزهایی که اتفاق افتاده است آن را به من اخم کمی. اما من بیش از آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im