Winn-Dixie نمی خواهد نیاز خریداران به پوشیدن ماسک

همانطور که بیشتر فروشگاه های مواد غذایی و خرده فروشان نیاز خریداران به پوشش چهره خود را برای کمک به جلوگیری از شیوع کروناویروس, Winn-Dixie است پیوستن به روند.

ایالات متحده آمریکا امروز گزارش می دهد که بقال را نمی خواهد حکم خریداران ماسک می پوشند در حالی که در داخل فروشگاه خود را.

یک سخنگو از زنجیره ای شرکت مادر جنوب شرقی فروشنده گفت آن نیست که نیاز به پوشش صورت در طول همه گیر برای جلوگیری از “بی اصطکاک” بین مشتریان و کارکنان فروشگاه.

“ما به شدت تشویق مقامات دولتی به رهبری راه را در تنظیم این نوع ایمنی حکم گفت:” جو کالدول مدیر ارتباطات شرکت در جنوب شرقی فروشنده گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

Winn-Dixie نیز نیاز به کارکنان خود را به پوشیدن ماسک صورت, اما اجازه می دهد آن را با توجه به بیانیه ای بر پدر و مادر وب سایت شرکت.

“ما همچنان به بهبود فرآیندهای ما و پروتکل در فروشگاه ما با سلامت و ایمنی به عنوان راهنمای ما تا زمانی که این بیماری همه گیر باقی می ماند یک تهدید” وب سایت متحده است.

در حالی که ماسک ممکن است مورد نیاز سوپر مارکت است و قرار است در کاهش اقدامات در محل برای کمک به جلوگیری از گسترش این coronavirus گزارش روزنامه. Winn-Dixie نصب کف کن و پلکسی گلاس پارتیشن بندی در مقابله با پرداخت.

مردم احساسات متناقضی در Winn-Dixie موقعیت در ماسک. بعضی از آنها پاره تصمیم گیری در حالی که دیگران در حال ستایش سیاست های رسانه های اجتماعی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de