آتمور علا., مارس 14, 2020 /PRNewswire/ — وزش نهر را به طور داوطلبانه همه از خواص آن در آلاباما موثر در 6:00 ق. ظ در یکشنبه, 15th مارس برای یک دوره بیست و چهار (24) ساعت به صورت فشرده تمیز کردن عمیق و بازگشایی در روز شنبه, مارس 16 در 6:00 AM با یک “اجتماعی فاصله” تمرین در محل. این اقدامات به دنبال یادگیری ما که یک حامی که برای بازدید از باد نهر رفت و آمد مکرر در Wetumpka AL در هفته سوم فوریه تا پس از آن تشخیص داده شده است با CV-19 / Coronavirus.

ایمنی و رفاه مهمانان ما و اعضای تیم میباشد به باد نهر. در این بسته همه ما آلاباما خواص را تحت فشرده تمیز کردن عمیق و مطابق با اصول بهداشتی روند. پس از بازگشایی در علاوه بر این به مرحله اجرا در هفته گذشته زیر “اجتماعی فاصله” پروتکل خواهد بود در محل:

  • محدود کننده ماشین آلات فعال در کازینو طبقه بالا محدود مناطق و غیر سیگاری مناطق به طوری که فاصله بین بازی های فعال اجتماعی در دیدار فاصله دستورالعمل
  • محدود کردن و فاصله صندلی در تمام رستوران ها و کافه ها
  • محدود کردن و فاصله صندلی در دیگر رسانه ها باید مطابق با اجتماعی فاصله پروتکل های
  • پیکربندی صف خطوط حمایت اجتماعی فاصله از کاربران

در حالی که وجود داشته است هیچ موارد گزارش شده از COVID-19 در خواص دیگر ما است, و آن را سه هفته پس از این دیدار در Wetumpkaباد نهر تصمیم گرفته است به این مراحل به عنوان مسئول رهبران کسب و کار در داخل جوامع ما و در بهترین منافع ما مهمانان و اعضای تیم.

در این بسته شدن موقت و باد و نهر است و متعهد به پرداخت حقوق و مزایای و نوک کارکنان.

وزش نسیم تا نهر را به ادامه کار با مناسب مقامات در حال تحول وضعیت. ما مشتاقانه منتظر به میزبانی ما ارزش مهمانان و ما از آنها تشکر می کنم برای ادامه حمایت خود.

منبع وزش نهر مهمان نوازی

لینک های مرتبط

http://www.windcreekhospitality.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im