Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز پرتاب شده است وزن خود را در اطراف این اولیه نجومی در تلاش برای انتخاب همفکر دموکراتیک نامزدها به کنگره است.

اما نه در آریزونا.

حداقل هنوز رتبهدهی نشده است.

Ocasio-کورتز, D -, n. y., که را شکست داد 10-اصطلاح وقت Rep. جو کراولی D-n. y. در عمده 2018 اولیه ناراحت و گرفته موضوع را با حزب دموکرات از سیاست های است که از امتیازهای. او خودداری کرده است به او پرداخت 250.000 دلار غرامت به دموکرات کنگره انتخاباتی کمیته بازوی حزب ملی است که با این نسخهها کار به انتخاب دموکرات مجلس نمایندگان.

Ocasio-کورتز تشکیل “شجاعت برای تغییر” سیاسی-کمیته اقدام برای حمایت از مترقی کنگره نامزدها به چالش کشیدن وقت دموکرات. یک نامزد که متناسب با این توضیحات اوا Putzova که در حال اجرا است در برابر وقت Rep. تام O’Halleran D-Ariz., در آریزونا 1st کنگره منطقه اولیه.

شجاعت برای تغییر نکرد لیست Putzova در اول آن تخته سنگ از تایید در اوایل این سال است. کسانی که تاییدیه شامل سنا نامزد Cristina Tzintzún رامیرز که در حال اجرا بود در تگزاس و خانه داوطلبان ترزا فرناندز در نیومکزیکو کارا ایستمن در نبراسکا ژرژت گومز در کالیفرنیا, ماری نیومن در ایلینوی, جسیکا کیسنرس در تگزاس و Samelys لوپز در نیویورک است.

نیومن را شکست داد وقت Rep. دانیل Lipinski D-Ill., توسط یک حاشیه باریک در مارس 17 اولیه.

رامیرز و کیسنرس از دست رفته در تگزاس 3 مارس اولیه در حالی که ژرژت Gòmez ساخته شده آن از طریق انتخابات عمومی در کالیفرنیا بالا-دو اولیه سیستم. نامزد باقی مانده خواهد شد در آینده اولیه انتخابات.

اوا Putzova

Putzova است ایدئولوژیک مسابقه برای Ocasio-کورتز. او پشتیبانی از مدیکر برای همه, شهریه دانشگاه آزاد و سبز جدید ایران در میان دیگر مترقی مسائل.

او همچنین به نظر می رسد برای بررسی بسیاری از جعبه که شجاعت به تغییر لیست به تایید آن ملاحظات:

  • چگونه باید نامزد تجارب آمادگی آنها را برای دفتر ؟
  • خواهد شد و نتیجه به این صورت تغییر قدرت سیاسی به طبقه کارگر مردم ؟
  • آیا شجاعت به تغییر PAC دخالت افزودن ارزش به این مسابقه ؟
  • است این فرد مترقی جنبش گرا underdog نامزد کنید ؟
  • آیا نامزد نمایش سابقه قوی از مشارکت جامعه و یک درک عمیق از مسائل محلی?

Putzova به دنیا آمد و در اسلواکی دارای مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه اقتصاد در براتیسلاوا, اسلواکی. به عنوان یک شهرستان فلگستف عضو شورای او کمک کرد تصویب مترقی دستور کار است که شامل بالا بردن حداقل دستمزد اجرای طرح اقدام آب و هوا و تصویب چوب پرچم را اول پرداخت مرخصی والدین سیاست.

هنگامی که او صحبت می کند در مورد نامزدی او قاب آنچه که او به دنبال به عنوان یک جنبش بزرگتر از هر یک نامزد.

“این کار از بسیاری از مردم است. آن مهم است به درک که اگر چه من در چهره و صدای آن را بیشتر یک سازمان از یک فرد” Putzova گفت.

O’Halleran متوسط دموکرات است که به دنبال یک دوره سوم است outraised Putzova نزدیک به 11 به 1. Putzova مانند Ocasio-Cortez قبول نمی کند سهم از سود شرکت های بزرگ و یا خود را PACs.

برنده نهایی از 1 کنگره منطقه دموکراتیک اولیه ممکن است به صورت خاموش در برابر دوم-زمان جمهوری خواه نامزد تیفانی Shedd که حمایت ملی حزب جمهوری خواه رهبران در توافق اولیه است. جمهوری خواهان باید چشم خود را بر روی کوه در می رم منطقه که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده 1 درصد در سال 2016.

از مارس سال 2020 به منطقه ثبت نام رای دهندگان در حال 37 درصد دموکراتیک 32 درصد جمهوری خواه کمتر از 1 درصد آزادیخواه و 30 درصد مستقل و یا در غیر این صورت نه وابسته به یک حزب با توجه به آریزونا وزیر امور خارجه ،

چرا AOC تایید Putzova?

Putzova گفت: Arizona Republic که او نشده با نزدیک شدن به تایید برای تایید و اشاره کرد که تایید نمی برنده انتخابات است.

با توجه به شجاعت برای تغییر PAC وب سایت نامزدها باید اول تماس با تایید و تصویب چندین روش های غربالگری برای کسب تایید. مشخص نیست که چگونه بسیاری از داوطلبان که به دنبال تایید شده را حمایت. نه شجاعت به تغییر و نه Ocasio-کورتز در پاسخ به این جمهوری را درخواست دهید.

Ocasio-کورتز و دیگر مترقی دموکرات را محکوم کرد شرکت PACs و خود را وابسته به “سوپر پکس” که می تواند قبول نامحدود کمک از مردم کسب و کار و سازمان های کارگری.

Putzova نمی رد کردن تماس با PAC اما گفت که او را “لیزر متمرکز” بر مردم آریزونا و در مبارزات انتخاباتی خود را.

“تمرکز ما این است که در آریزونا و تلاش برای حمایت از سازمان هایی که قابلیت اتصال به آریزونا” او گفت:. “ما جمع آوری محلی تاییدیه مانند یکی از ایالت آریزونا جوانان آب و هوا اعتصاب است.”

مبارزات انتخاباتی خود را نیز قرار داده و منابع آن را به زمین بازی و رسانه های اجتماعی کمپین چیزی Putzova می گوید مهم است که در بزرگترین کنگره منطقه در دولت است.

“ما رسانه های اجتماعی با استفاده از استراتژیک است. وجود دارد بسیاری از مردم که ما نمی تواند رسیدن به با ضربه زدن بر روی درب,” او گفت:.

آریزونا دموکراتیک اولیه Aug. 4.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im