خواهد شد مراقبت های بهداشتی کارگران در واقع استفاده از ماسک های خانگی? نیست در حالی که مراقبت از COVID-19 بيمار

گسترش جدید کروناویروس اتحاد چپ مراقبت های بهداشتی کارگران با آن مواجه شدید, ماسک صورت کمبود باعث برخی دوخت علاقه مندان به استفاده از استعدادهای خود برای کمک به کسانی که در خط مقدم از این بیماری همه گیر.

اما می تواند به بهداشت و درمان کارگران در واقع با استفاده از این DIY ماسک? اما گرفتن وجود دارد: برخی از دره بیمارستان اجازه نمی دهد کارکنان خود را استفاده از آنها در هنگام مراقبت از COVID-19 بيمار.

CDC: ‘آخرین رفت و آمد مکرر’ گزینه

در خانه ماسک صورت در نظر گرفته نمی شود, شخصی, تجهیزات حفاظتی, با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

اما CDC توصیه می کند که متخصصان مراقبت های بهداشتی ممکن است استفاده از آنها به عنوان “آخرین راه حل” زمانی که فولاد ماسک صورت در دسترس نیست.

CDC توصیه می کند متخصصان مراقبت های بهداشتی احتیاط استفاده کنید که با توجه به این گزینه و گفت: ماسک های خانگی استفاده می شود باید با یک “محافظ صورت” گسترش و یا زیر چانه.

بنر کارکنان می توانند با استفاده از ماسک های خانگی اما نه در اطراف COVID-19 بيمار

بنر, بهداشت گفت: در مارس 24 مطبوعاتی گفت که آن را “به اندازه کافی تجهیزات مهم” در آن 28 بیمارستان. آنها اشاره کرد که N-95 ماسک فولاد/رویه ماسک و محافظ صورت محافظ یا عینک است که می تواند بیش از عینک مورد نیاز است.

بیمارستان شبکه گفت: آن را “استقبال اهدای ماسک های خانگی” اما تنها مورد تایید پزشکی-درجه ماسک استفاده می شود می تواند توسط کارکنان مراقبت های بهداشتی به طور مستقیم در مراقبت از بیماران در انزوا به COVID-19 را با “دقیق” پیشگیری از عفونت استاندارد.

“در حالی که آنها مناسب نیست برای جلوگیری از انتقال بیماری, در خانه, ماسک برخی از مراقبت های بهداشتی کارگران احساس راحتی بیشتری در محل کار و آنها را حفظ موجودی ما از تجهیزات حفاظت شخصی برای کسانی که به آن نیاز دارید بیشتر کردند.”

کسانی که مایل به کمک مالی خود را DIY ماسک, زمان, پول و یا دیگر منابع به بنر سلامت کارکنان خواسته شده برای تکمیل فرم آنلاین در www.bannerhealth.com/COVIDHelp.

یک بنر سلامت اعضای تیم را دنبال خواهد کرد تا با کسانی که فرم را ارسال کنید برای جمع آوری اطلاعات بیشتر و هماهنگی تدارکات در حالی که هنوز هم با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی لازم برای جلوگیری از شیوع کروناویروس. بیمارستان شبکه خواسته است که منابع تنها تحویل داده می شود پس از بحث با کارکنان و که هیچ یک از کمکهای مالی به طور مستقیم به بنر بیمارستان.

“با توجه به اجتماعی فاصله یک اولویت است مراقب هماهنگی و یک فرآیند برای حذف کردن منابع لازم است” بنر گفت.

همه کمک های مالی باید دریافت شود در یک باز نشده مهر و موم شده جعبه یا ظرف.

“در میان این بی سابقه ای در تاریخ ما شده است باور نکردنی به شاهد سخاوت از اعضای جامعه ما که می خواهند به بازگشت” بنر, بهداشت و درمان بنیاد رئیس جمهور و مدیر عامل اندی Kramer پترسن نوشت: در بیانیه ای. “ما همچنان به الهام گرفته شود بسیاری از مردم در گروه ها و شرکت های ارائه برای کمک به, حتی در حالی که مراقبت از خانواده خود را در این سرعت در حال تغییر بار.”

HonorHealth پذیرش نیست خانگی لوازم

HonorHealth که در عمل پنج بیمارستان های ققنوس و اسکاتسدیل بود و نه پذیرش, در خانه, ماسک از مارس 28.

بیمارستان شبکه پذیرش کمک های مالی از منابع از جمله N95 فولاد و روش ماسک ضد عفونی کننده دستمال مرطوب ضد عفونی کننده دست و صورت, سپر, عینک ایمنی و محافظت از چشم انزوا یا فولاد لباسهای CAPR/PAPR ماشین آلات و یکبار مصرف رنگی سواب و tympanic و دماسنج مادون قرمز را پوشش می دهد.

همه کمک های مالی باید در استقرار بسته بندی اصلی.

کسانی که مایل به اهدای تامین خواسته به تماس 480-587-6600 یا ایمیل [email protected] برای هماهنگ کردن یک افت کردن زمان.

عزت و سلامت Abrazo جامعه شبکه بهداشت و درمان بلافاصله پاسخ به سوالات از آریزونا جمهوری روز شنبه.

جمهوری خبرنگار چلسی هافمن کمک به این گزارش.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا 602-444-8529. او در توییتر دنبال کنید @brieannafrank.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>