وحشی کوین Fiala نگه می دارد آموزش در پیش بینی از فصل سرگیری

کوین Fiala وارد اکسل انرژی مرکز صبح اسکیت در مارس 12 به عنوان یکی از NHL پرطرفدارترین بازیکنان. او تا به حال 14 اهداف و 26 امتیاز بیش از 18 بازی دراز به عنوان وحشی و کار خود را به مشاجره حذفی.

هنوز 23 ساله جناح حال اگاهی که شب بازی در برابر وگاس ممکن است اتفاق نمی افتد.

NBA تا به حال فقط به حالت تعلیق در آن فصل بعد از بازیکن تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 — یک بیماری ناشی از یک رمان coronavirus که اعلام شد یک بیماری همه گیر پیش از آن در روز. Fiala امیدوار شاید NHL می تواند زنده ماندن بیشتر از یک هفته.

اما پس از در نظر گرفتن یک گام به رختکن او مواجه شد با یک مقدار متفاوت با واقعیت است.

“آنها به من گفتند که به نوبه خود در اطراف” Fiala به یاد می آورد. “من در واقع حتی تغییر دهید. فقط یک U-نوبه خود خانه.”

که بعد از ظهر NHL متوقف فصل آن به همان اندازه از جهان ورزش توقیف میان شیوع بود که پوشا جهان است. بازیکنان آموزش داده شد به خود قرنطینه و در حالی که تدارکات بودند معلوم نیست این امید بود که لیگ را راه اندازی مجدد در برخی از نقطه.

در حال حاضر بیش از دو هفته بعد که بالقوه مبهم باقی مانده است.

Fiala شده بود hunkering در مینیاپولیس با دوست دخترش, جسیکا Ljung و خود را سگ پشمالوی سیاه پومرانیا, نوجوانی, اما با NHL در یک الگوی برگزاری آنها تصمیم به ترک پنج شنبه برای سوئد که در آن Fiala خود را صرف تابستان است.

و با وجود تمام قطعیت اهل سوئیس است که با تمرکز بر بازگشت به کار و از سرگیری یک پرکار فصل بود که به طور ناگهانی متوقف شد.

“این واقعا مهم نیست که چگونه درست است که ما در, و ما آن را از وجود دارد,” او گفت:. “من هنوز مثبت است که ما در حال رفتن به بازی در این فصل و من واقعا امیدوارم.

“به طوری که من فکر کردم در حال حاضر. من خواهد بود واقعا غم انگیز اگر آن را انجام می شود, اما من فقط سعی کنید مثبت فکر می کنم.”

دل شکستگی و ناباوری

Fiala احساس خود را در یک حالت شوک در طول چند unmoored روز.

او پیش بینی شکستن ماندگار شاید دو هفته; تا زمانی که او می خواهم به ماندن در شکل آماده به بازگشت. اما در نهایت دیدگاه تغییر کرده است.

“این نوع از یک احمق فکر می کردم من فکر می کنم که در حال حاضر زمانی که من فکر می کنم,” Fiala. “… در حال حاضر آنچه در جریان بوده است و همه چیز به نظر می رسد مانند آن را به حداقل دو ماه.”

به عنوان غم و اندوه مجموعه در او خواري در انشعابات برای این تیم است. وحشی نورد برنده شدن هشت نفر از 11 بازی و رفتن 15-7-1 از اواسط ژانویه به اشغال اولین wild-کارت اسکله در کنفرانس غرب پس از آخرین بازی. آن را تنها یک نقطه از دوم کارت های وحشی در هنگام خاموش شدن خاموش وحشی را حرکت.

“ما آنقدر داغ به تازگی,” او گفت:. “اگر این رخ نمی داد من فکر می کنم که ما یک فرصت بزرگ را به پلی آف و به تاثیر این سال است.”

از آنجا که وحشی بازی در حال حاضر 69 بازی ها Fiala فکر نمی کند که این تیم نیاز به زمان زیادی برای آماده شدن برای بازگشت بر روی یخ. او تا به حال دیده می شود هر یک از هم تیمی های خود در طول این اخراج که از اوایل هفته گذشته گروه باقی می ماند در تماس از طریق پیام های متنی و FaceTime. کفر است که هنوز هم همه واکنش.

“این همیشه بد زمان برای چنین چیزی” Fiala. “اما سلامت است که همیشه در مقابل شماره 1 چیز. بنابراین ما درک می کنم که لیگ را درست.”

تبدیل آن به اطراف

در حال تبدیل شدن به یک کاتالیزور برای وحشی, در نیمه دوم صعود Fiala نیز تبدیل به پوستر پسر بچه برای آنچه که ممکن است شده اند.

مانند تیم Fiala تلاش برای پیدا کردن گشاد گشاد راه رفتن او در ابتدای فصل — زمان از دست رفته به دلیل آسیب دیدگی و سالم-خش دو بار. خود را از طریق هشت بازی ها, او تا به حال تنها یک نقطه افتخار فقط هشت گل تا دسامبر. این شروع آهسته آمد و در 19 بازی اولین با فصل قبل است که در آن Fiala ثبت شده تنها سه گل و چهار پاس گل پس از یک تجارت از نشویل شکارچیان.

فوریه هر چند Fiala بدبختانه یک سوئیچ; و طی 18 بازی قبل از خاموش شدن او سوم-بیشترین امتیاز در NHL. او در چهار بازی برنده اهداف (از جمله برای اولین بار به طور منظم فصل اضافه برنده خود را حرفه ای در گذشته خود ظاهر 8 مارس در آناهایم) بسته بود برای اولین بار.

“من بسیار با اعتماد به نفس و اعتماد به نفس نه تنها ناپدید می شوند” او گفت:. “این فقط در زمان خاموش. اما من باید بگویم که این بسیار مفید است که تیم انجام شد خیلی خوب است. هم تیمی های من خیلی خوب بودند, پس از آن آسان تر در این راه است.”

او در نهایت بدست راحت بعد از اینکه به دست آورد برای Mikael Granlund در فصل گذشته مهلت تجارت و سپس امضای دو سال 6 میلیون دلار قرارداد قبل از فصل است. و به وضوح Fiala را با سرعت و مهارت و شات ترکیبی نادر در NHL اجازه دهید به تنهایی در طبیعت.

این تیم نشسته 13-1 زمانی که Fiala ثبت چندین نقطه در یک بازی که او در یک کار حرفه ای-پنج بالا راست گردش برای اولین بار در تاریخ حق رای دادن. او 54 امتیاز کلی منجر وحشی هستند و بیشتر او را تا به حال در NHL برای یک فصل خود را از 23 اهداف گره خورده حرفه خود بهترین است.

“به خصوص پس از سال گذشته یک مقدار زیادی از لباس و فراز و باید در این فصل چه من تا به حال — به خصوص در چند ماه گذشته آن بوده است بسیار لذت بخش” Fiala. “مطمئن است که هرگز در تمام زندگی حرفه ای. هرگز شده است که با اعتماد به نفس در مورد خودم, یا, بنابراین همه چیز را در بالا و یا در بالا قبل از این اتفاق افتاده است.”

فقط آغاز

قبل از او رهبری در خارج از کشور, Fiala خود را صرف خرابی در پیاده روی و کار کردن با حداکثر سرعت دویدن و پریدن.

گذشته از نگه داشتن زبانه ها در اخبار او به تماشای “مخزن کوسه” و کارت های بازی و انحصار است.

“نوع خسته کننده من حدس می زنم” Fiala. “مانند هر کس دیگری.”

در ابتدا Fiala نمی بازگشت به اروپا به عنوان به زودی به عنوان NHLers داده شد چراغ سبز به سفر چرا که او مطمئن بود که او می خواهم که قادر به دوباره وارد آمریکا اما در حال حاضر اگر NHL شروع می شود تا او مطمئن است که او می خواهم آن را به عقب در زمان.

جلو تشک Zuccarello و جوئل Eriksson Ek و defenseman جوناس Brodin نیز به خانه رفته.

اگر چه Fiala خانواده است که در سوئیس را ترک کردند و برای خود offseason پایه در سوئد به قطار. در ذهن خود او هنوز در فصل و دنبال خواهد شد NHL پروتکل زمانی که او می رسد و با ماندن در داخل حتی اگر Fiala او نبوده است بیمار.

و هر زمان که این زمان را به بازی دوباره Fiala است که اعتماد به نفس او را انتخاب کنید به عقب تا جایی که او را ترک کردن.

“من هیچ شکی ندارم که در مورد” او گفت:. “من تا به حال یک فصل بزرگ دو سال پیش تا سال گذشته فقط یک گام به عقب در سر من. این فقط یکی از بد فصل اگر من می گویند که. در حال حاضر من فقط می توانید نوع فراموش کردن در مورد که در آن سال.

“من می دانم که من هستم و من فکر می کنم این است که من هستم — چیزی که من در چند ماه گذشته در اینجا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im