WildBrain اعلام نتایج اولیه برای Q3 سال 2020 را فراهم می کند و COVID-19 پاسخ به روز رسانی

پیشگیرانه و اقدامات انجام شده برای حفاظت از کسب و کار ما برای دراز مدت

اطلاع از Q3 سال 2020 درآمد تماس

هالیفاکس, مارس 29 سال 2020 /PRNewswire/ – WildBrain Ltd. (“WildBrain” و یا “شرکت”) (TSX: وحشی) یک رهبر جهانی در کودکان و نوجوانان و خانواده, سرگرمی, امروز اعلام اولیه نتایج مالی خود را برای سال مالی 2020 سه ماهه سوم منتهی به 31 مارس سال 2020 و ارائه یک کسب و کار به روز رسانی و اقدامات صورت گرفته در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

اریک و صدا, WildBrain مدیر عامل شرکت گفت: “همانطور که ما حرکت جهانی coronavirus بحران ما در حال تمرکز بر خوب بودن تیم ما در خدمت مشتریان و ارائه برای مخاطبان ما در حالی که در نظر گرفتن اقدامات برای حفاظت از کسب و کار ما برای دراز مدت. در اوایل بیماری همه گیر منتقل کنیم به سرعت و قاطعانه به اجرا هزینه-مهار اقدامات به عنوان به خوبی به عنوان گسترده کار از صفحه اصلی راه حل را قادر می سازد کارکنان ما به متصل باقی می ماند و مولد. این اقدامات باید به ما اجازه تولید محتوا در استودیوی ما در حدود 95 درصد بهره وری.”

و صدا ادامه داد: “در این دوره از اقامت در خانه های ما نشان می دهد در حال تجربه سطح بی سابقه ای از بینندگان ارائه ساعت از راحتی و پرورش, آموزش و سرگرمی برای مخاطبان ما. ما خوشحالیم که به بخشی جدایی ناپذیر از بسیاری از خانواده ها’ راه حل برای مدیریت از طریق این زمان دشوار است. تولید با کیفیت بالا کودکان و نوجوانان’ و سرگرمی خانواده است که هسته اصلی آنچه ما در WildBrain و ما همچنان متعهد به و انرژی توسط این ماموریت است.”

هارون Ames, WildBrain CFO افزود: “در سه ماهه سوم نتایج مالی منعکس اجرای مداوم از اولویت های ما برای ساخت کسب و کار ما برای اجرا, اگر چه با توجه به COVID-19 اثرات درآمد حاصل از تبلیغات کاهش یافته است بیشتر در ما AVOD کسب و کار در بخش دوم از سه ماهه. جهانی صنعت تبلیغات گرفته شده قابل توجه آمار و صنعتی بر اساس برآورد ما پیش بینی این شرایط ادامه خواهد داشت به ما مالی 2021. اما ما انتظار نداریم که این به یک اثر مواد در کانادا ما کانال تلویزیون کسب و کار که مشتق شده حدود 90 درصد از درآمد حاصل از مشترکین. ما گرفته اند زود کاهش اقدامات برای حفظ کاهش سربار و پایین تر از ما هزینه های عملیاتی. این اقدامات همراه با طرح های گرفته شده در سال های اخیر چهارم برای پرداخت بدهی و بهبود موقعیت مالی ما کمک خواهد کرد که حفاظت از کسب و کار ما. ما به نظارت بر وضعیت به طور منظم برای ارزیابی اگر اضافی اقدامات ضروری در حالی که در ادامه به سرمایه گذاری در سراسر طرح است که رانندگی طولانی مدت ارزش و رشد کسب و کار ما.”

مقدماتی نتایج مالی برای Q3 سال 2020 و YTD 2020

WildBrain زیر اعلام اولیه نتایج مالی خود را برای سال مالی 2020 سه ماهه سوم (Q3 2020) و نه ماه (YTD 2020) منتهی به 31 مارس سال 2020:


Q3 سال 2020

Q3 2019

YTD 2020

YTD 2019

درآمد

$96.0 میلیون به
$100.0 میلیون

$110.0 میلیون

$331.0 میلیون به
$335.0 میلیون

$331.0 میلیون

از دست دادن قبل از درآمد
مالیات1

($205.0 میلیون) به
($215.0 میلیون)

($19.1 میلیون)

($210.0 میلیون) به
($220.0 میلیون)

($30.7 میلیون)

تنظیم EBITDA
منتسب به
WildBrain2

$17.0 میلیون به
$19.0 میلیون

$20.1 میلیون

$62.0 میلیون به
$64.0 میلیون

$59.4 میلیون

این شرکت همچنین انتظار دارد به گزارش:

 • $62.2 میلیون پول نقد در دست و $32.6 میلیون متعهد undrawn گردان تسهیلات به عنوان در 31 مارس سال 2020;
 • خالص اهرم نسبت3 در محدوده 5.25 به 5.45 x vs معاھده 6.75 x;
 • هیچ نزدیکی بدهی سررسید: همه از این شرکت و بدهی های بلند مدت حدود $507.0 میلیونمامان در پایان 2023 یا بعد از آن; و
 • یک غیر نقدی نیت اختلال مسئول $185.0 میلیون در Q3 سال 20204. این COVID-19 همه گیر است به طور قابل توجهی تحت تاثیر جهانی شرایط کسب و کار و بازار سهام ارزیابی در ماه های اخیر. در نور از اثرات بالقوه اقتصادی جهانی ابهامات و همچنین تاثیر بر روی درآمد حاصل از تبلیغات از یوتیوب تغییرات به تبلیغات هدفمند ما انتظار برای ثبت این غیر نقدی به اتهام. این اختلال تاثیر نمی گذارد ما عملیات جریان نقدی و یا توانایی ما به تعهدات بدهی.

این نتایج مقدماتی هستند و موضوع را به تغییر پس از اتمام مدیریت مالی نزدیک روند و با تصویب هیئت مدیره.

کسب و کار به روز رسانی

ما اقدامات مناسب و در حال اجرا کسب و کار-تداوم برنامه های ما را قادر به نگه داشتن مردم ما امن در حالی که مدیریت جهانی ما ، این شامل به طور موقت بسته شدن همه دفاتر ما و امکانات و اجرای کار از خانه اقدامات برای همه کارکنان در سراسر سازمان جهانی ما. خوشبختانه ما قادر به انجام بسیاری از کسب و کار ما از راه دور.

محتوای حق بیمه تولید همچنان ادامه دارد

 • ما قادر به سرعت انتقال ما استودیو انیمیشن حدود 700 اعضای تیم به کار در خانه راه حل های. این استودیو در حال حاضر در حدود 95% بهره وری است و انتظار می رود برای ارائه به ما نشان می دهد در بودجه و تنها با حداقل تاخیر است.
 • ما زمان تولید تخته سنگ باقی می ماند سالم با یک خط لوله مقاوم. تولید در حال انجام است در جدید WildBrain محتوای اختصاصی و همچنین به عنوان محتوا برای شرکای مانند لگو, دریم, Netflix بکشد ماتل و تلویزیون اپل+.
 • ما در حال حاضر با تجربه بدون اختلال در زندگی ما عمل پروژه در حال حاضر برنامه ریزی شده برای شروع در اواخر تابستان.
 • افزایش تقاضا در تمام سیستم عامل ها برای کودکان و نوجوانان و خانواده مطالب باز کرده است تا فرصت های بازار جدید است که ما انتظار می رود به افزایش خط لوله در آینده چهارم.

توزیع محتوا در تمام سیستم عامل های رسانه های

 • ما کانادا کانال تلویزیونی کسب و کار همچنان به ارائه مداوم جریان نقدی با هزینه های مشترک متشکل از حدود 90 درصد از بخش درآمد. خانواده کانال شاهد قوی بینندگان در ماه آوریل تا به امروز با رأی بیش از 17% در سراسر کودکان و نوجوانان و خانواده دموی.
 • درآمد ما در کسب و کار توزیع (به استثنای WildBrain جرقه) نوسان سه ماهه به سه ماهه بر اساس زمانی که معاملات بسته شده و زمان تحویل محتوا. محیط فعلی است ایجاد افزایش تقاضا برای ما گسترده کتابخانه.
 • WildBrain جرقه همچنان به لذت بردن از مخاطبان قوی رشد با نمایش تا 34 درصد و تماشای بار تا 69 درصد در 30 روز گذشته در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته به طور متوسط بیش از 3.5 میلیارد انداز هر ماه حق بیمه ما شبکه. سازگار با پهن جلو و پشت در رسانه های تبلیغاتی و یوتیوب data-مجموعه سیاست های اجرا شده در ژانویه WildBrain جرقه دیده است و درآمد آن کاهش حدود 60% در ماه آوریل تا به امروز در مقایسه با مدت مشابه سال پیش. ما با در نظر گرفتن کاهش اقدامات با کاهش هزینه ها و جابجایی منابع به رشد مناطق. در دراز مدت ما معتقدم که ما در یک موقعیت مطلوب برای سرمایه گذاری در روند رو به رشد بینندگان و تبلیغات در حال حرکت آنلاین با توجه به شبکه ما در مقیاس جهانی رسیدن و ارائه خدمات با کیفیت, برنامه نویسی, تجزیه و تحلیل و محتوای سفارشی برای حمایت از تبلیغ و مارک های خود را.

مصرف کننده محصولات رانده شده توسط حق رای دادن بادام زمینی

 • ما برای اولین بار اصلی جدید بادام زمینی سری پویان در فضااست که در حال حاضر در حال پخش به صورت رایگان در تلویزیون اپل+ گسترش بادام زمینی نام تجاری به یک نسل جدید از کودکان و نوجوانان و خانواده ها است.
 • در حالی که زمان اختلال در جهانی بخش خرده فروشی ناشی از COVID-19 انتظار می رود به ما تاثیر مصرف کننده محصولات متعلق به کسب و کار به عنوان تقاضا در بازار بهبود انتظار ما این است که انعطاف پذیر بادام زمینی حق رای دادن – بالا-10 شخصیت نام تجاری در خرده فروشی ها به خوبی انجام پشتیبانی با ما مطالب جدید نورد در تلویزیون اپل+.

ما همچنان به طور منظم ارزیابی COVID-19 وضعیت و ارزیابی اثرات بالقوه در کسب و کار ما. ما همچنان به شدت معتقدم در بلند مدت چشم انداز و فرصت ها برای ما بچه های محتوا و علامت های تجاری. استراتژی ما باقی مانده است با تمرکز بر رشد کسب و کار ما با ایجاد محتواهایی که آگاهی نام تجاری و درگیر مخاطبان در تمام سیستم عامل که در آن کودکان و نوجوانان و خانواده ها در حال تماشای و فروش محصولات مصرفی با الهام از این را نشان می دهد و علامت های تجاری.

حفاظت از کسب و کار اقدامات

ما در آغاز بیشتر $2.0 میلیون در سه ماهه عامل صرفه جویی در هزینه برای حفظ موقعیت مالی و حفظ و نگهداری پول نقد, از جمله:

 • اجرای در سراسر جهانی سازمان موقت 20% کاهش در حقوق ارشد مدیریت خواهد شد که دریافت جدید محدود به اشتراک گذاری واحد در ازای;
 • به طور موقت کاهش حقوق در WildBrain جرقه و همچنین furloughing برخی از کارکنان به عنوان بخشی از دولت بریتانیا حمایت مالی در طول coronavirus بحران;
 • هیئت مدیره موافقت کرده است برای دریافت معوق به اشتراک گذاری واحد در ازای پول نقد هزینه;
 • تعلیق جدید غیر انتقادی کارمند استخدام;
 • تعلیق و فسخ مشاوره موافقت نامه;
 • تعلیق سفر و غیر مهم صرف و
 • ارزیابی و استفاده از برنامه های دولت که در آن قابل اجرا است.

1.

از دست دادن قبل از مالیات بر درآمد در Q3 سال 2020 در درجه اول تحت تاثیر یک واقعی ارز خارجی تغییر ارزش پول از دست دادن حدود 26.0 میلیون تا حد زیادی به دلیل شرکت در مدت وام را گرانتر به دلار آمریکا و همچنین حسن نیت اختلال.2.

EBITDA تنظیم یک مالی غیر GAAP اندازه گیری می کند و باید از یک استاندارد به معنی تجویز شده توسط GAAP. تنظیم EBITDA نشان دهنده درآمد این شرکت قبل از استهلاک سرمایه گذاری درآمد (هزینه) مالیات و توسعه و هزینه های اختلالات سهام-حل و فصل و به اشتراک گذاری مبتنی بر هزینه جبران خسارت و تنظیم برای دیگر شناسایی اتهامات عنوان شده علیه. تنظیم EBITDA نشان دهنده تنها بخشی مربوط به WildBrain (به استثنای غیر کنترل منافع). برای اطلاعات بیشتر نگاه کنید به “اقدامات مالی غیر GAAP” بخش از شرکت Q2 سال 2020 بحث مدیریت و تجزیه و تحلیل. جدول 1 زیر برای آشتی نتایج اولیه به تنظیم EBITDA.3.

خالص بدهی شامل بدهی های بلند مدت, اجاره بدهی های بانکی و بدهی کمتر و مانع موقت تولید تامین مالی است. خالص نسبت های اهرمی به عنوان مورد بحث در این آزادی مطبوعات اشاره به مجموع خالص نسبت های اهرمی به عنوان تعریف شده در ارشد شرکت امن توافق نامه های اعتباری موجود در SEDAR در www.sedar.com. تصویب IFRS 16 در Q1 سال 2020 اضافه شده $34.2 میلیون در اجاره نامه های جدید بدهی که نمی خواهد هر گونه تاثیر در محاسبه مجموع خالص نسبت های اهرمی به عنوان در هر شرایط ارشد اعتباری امن قرارداد.4.

غیر نقدی و حسن نیت اختلال مسئول $185.0 میلیون مستثنی حسن نیت برگزار می شود در این شرکت بادام زمینی و تلویزیون, نقدی, تولید واحد (CGUs).

جدول 1: آشتی نتایج اولیه به تنظیم EBITDA

(در $ میلیون)

Q3 سال 2020 5

Q3 2019

YTD 2020 5

YTD 2019


از دست دادن قبل از مالیات بر درآمد

(210.0)

(19.1)

(215.0)

(30.7)

اضافه کردن به عقب:

تامین مالی هزینه های خالص

10.0

10.2

40.0

40.5

تغییر در ارزش منصفانه تعبیه شده مشتق

(2.0)

(1.6)

(4.0)

(3.5)

ارز

26.0

(7.6)

25.0

5.5

استهلاک اموال و تجهیزات و
دارایی های نامشهود

7.0

5.6

18.0

17.1

استهلاک به دست آورد و کتابخانه محتوا

3.0

3.9

9.0

11.0

نوشتن به پایین از سرمایه گذاری در فیلم و تلویزیون
برنامه به دست آورد و کتابخانه محتوای نامحسوس
دارایی ها و حسن نیت

187.0

34.2

194.0

36.2

به اشتراک گذاری مبتنی بر جبران خسارت

1.0

0.7

4.0

0.7

سازماندهی مجدد و توسعه و دیگر

2.0

1.4

16.0

4.1

تنظیم EBITDA

24.0

27.7

87.0

80.9

بخشی از تنظیم EBITDA منتسب به غیر
کنترل منافع

(6.0)

(7.6)

(24.0)

(21.5)

تنظیم EBITDA منتسب به WildBrain

18.0

20.1

63.0

59.45.

مقدار برای Q3 سال 2020 و YTD 2020 در جدول مقدماتی و نمایندگی اواسط نقطه ما فاش محدوده.

Q3 سال 2020 تماس کنفرانس

این شرکت گزارش خود را Q3 مالی 2020 نتایج پس از نزدیک به بازار در روز شنبه, مه 13 سال 2020 و برگزاری یک کنفرانس تلفنی در 9:30 a. m. ET, روز شنبه, مارس 14 سال 2020 به بحث در مورد نتایج.

برای گوش دادن به تماس +1 (888) 231-8191 تلفن رایگان و یا +1 (647) 427-7450 بین المللی و مرجع کنفرانس ID 9975808. لطفا اجازه دهید تا 10 دقیقه به متصل به کنفرانس تماس بگیرید. پخش در دسترس خواهد بود پس از تماس در +1 (855) 859-2056 تلفن رایگان تحت رمز عبور 9975808 تا 11:59 p. m. ET, مارس 22 سال 2020.

صدا و متن را نیز بایگانی شده در وب سایت این شرکت حدود دو روز پس از این رویداد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:

روابط سرمایه گذار: نانسی چان-Palmateer – مدیر سرمایه گذار روابط WildBrain
[email protected]
+1 416-977-7358

در مورد WildBrain

در WildBrain ما ایجاد محتوای عالی برای بچه ها و خانواده ها است. با حدود 13,000 نیم ساعت از سرگرمی فیلم برداری در کتابخانه ما – یکی از گسترده ترین جهان – ما خانه به مارک های مانند بادام زمینی, Teletubbies, توت فرنگی نان روغنی, Caillou, بازرس گجت, جانی تست و Degrassi. ما نشان می دهد دیده می شود در بیش از 150 کشور در بیش از 500 telecasters و جریان سیستم عامل است. ما AVOD کسب و کار – WildBrain جرقه – ارائه می دهد یکی از بزرگترین شبکه های کانال های بچه ها در یوتیوب با بیش از 168 میلیون مشترک. ما همچنین مجوز محصولات مصرفی و مبتنی بر مکان سرگرمی در هر عمده قلمرو برای خود ما خواص و همچنین برای مشتریان ما و مطالب همکاران. تلویزیون ما گروه صاحب و عمل چهار خانواده, سرگرمی, کانال های که میان بیشترین بازدید فیلم ها در کانادا. WildBrain است که مقر آن در کانادا با دفاتر در سراسر جهان و معاملات در تورنتو بورس (TSX: وحشی). دیدار ما در www.wildbrain.com.

به دنبال اظهارات

این آزادی مطبوعات شامل “به دنبال اظهارات” تحت قوانین اوراق بهادار قابل با توجه به این شرکت از جمله, بدون محدودیت, اظهارات در مورد اثرات COVID-19 وضعیت در شرکت کسب و کار خود و آینده مالی و عامل نتایج اقدامات انجام گرفته توسط این شرکت در پاسخ به COVID-19 وضعیت و انتظار می رود اثرات از جمله اقدامات این شرکت با اعلام نتایج مالی خود را برای سال مالی 2020 سه ماهه سوم این شرکت موقعیت نقدی و در دسترس بودن خود گردان تاسیسات خالص شرکت و اهرم مالی, نسبت یک حسن نیت اختلال اتهام به منعکس شده در این شرکت نتایج مالی خود را برای سال 2020 سه ماهه سوم تولید و تحویل خط لوله حفاظت از کسب و کار اقدامات در حال اجرا توسط این شرکت و انتظار می رود عامل صرفه جویی در هزینه از جمله اقدامات روند بازار کسب و کار و استراتژی ها و فعالیت های عملیاتی شرکت و چشم انداز دراز مدت و زمان بندی برای انتشار این شرکت Q3 سال 2020 نتایج مالی. اگر چه این شرکت معتقد است که انتظارات منعکس در چنین اظهارات به جلو نگاه منطقی چنین اظهاراتی شامل ریسک و عدم قطعیت هستند و بر اساس اطلاعات موجود در حال حاضر برای این شرکت است. نتایج واقعی و یا حوادث ممکن است مادی از آن بیان شده یا ضمنی چنین اظهارات به جلو نگاه. عواملی که می تواند باعث نتایج واقعی و یا حوادث به اختلاف مادی از زمان انتظارات در میان چیزهای دیگر عبارتند از شیوع بیماری های همه گیر و یا دیگر بهداشت عمومی بحران از جمله زمان وقوع COVID-19 قدر و ظهر اقتصادی اختلال به عنوان یک نتیجه از در سراسر جهان COVID-19 شیوع تکیه این شرکت در اینترنت و فن آوری های دیگر برای ادامه به انجام کسب و کار خود شکست برای دیدار با پیمان تحت ارشد تسهیلات اعتباری از این شرکت توانایی این شرکت برای اجرای آن استراتژی های کسب و کار توانایی این شرکت برای تحقق بخشیدن به انتظار عامل صرفه جویی در هزینه های مصرف کننده ترجیحات بازار عوامل, شرایط, در, سرگرمی و برندهای صنایع توانایی این شرکت به اجرا در تولید و صدور مجوز ترتیبات توانایی این شرکت برای تکمیل آن نزدیک مالی روند در موقع کارکنان و حفظ و نگهداری کارکنان خطرات و عوامل خطر مورد بحث در ثبت مواد قابل اجرا اوراق بهادار مقامات نظارتی از زمان به زمان از جمله مسائل مورد بحث تحت عنوان “عوامل خطر” در جدید ترین شرکت سالانه اطلاعات فرم و سالانه مدیریت بحث و تجزیه و تحلیل. این اظهارات به جلو نگاه ساخته شده از تاریخ در این خصوص و این شرکت هیچگونه تعهدی برای به روز رسانی و یا تجدید نظر در آنها را به منعکس کننده رویدادهای جدید و یا شرایط به جز به عنوان مورد نیاز قانون است.

منبع WildBrain Ltd.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de