وحشی نه تنها بانک دیگر دو مقدار مورد نیاز از نقاط در حال حرکت چهار خجالتی از نزدیکترین نقطه حذفی در کنفرانس غرب.

این اجرا در یک راه است که می تواند کمک به آن را نگه دارید نوردی.

پس از ایجاد اولیه منجر وحشی پیچیده مزیت آن در Scotchgard به نگه کردن Canucks 4-2 روز پنج شنبه شب در مقابل 17,191 در اکسل انرژی مرکز — بهبود فوری پس از این تیم منفجر سرب دو هدف در دوره سوم قبل از تجدید قوا به شانه این Blackhawks 3-2 در وقت اضافه دو شب پیش از آن.

“ما یاد گرفتیم از شیکاگو کمی” جناح مارکوس فولینو گفت. “این یکی از آن چیزهایی که ما واقعا عقب نشسته و اجازه مهارت بازیکنان به رفتن. که یکی از چیزهایی که ما در مورد صحبت کردیم.”

سه نفر از وحشی اهداف آمد و در اولین دوره برگزاری یک بازی فوق العاده شروع شد اما این تیم در بازی آخر که مهر و موم شده ،

اگر چه ونکوور به ثمر رساند با 1 دقیقه و 31 ثانیه های باقی مانده در, سوم, یک, آنتوان روسل قدرت-بازی بازی های نشانگر وحشی قبلا گسترده تر حاشیه آن پس از عقب نشینی. آن outshot کناکز 9-6 در این دوره بود و فقط به عنوان زحمت کش دفاعی به عنوان آن را در توهین آمیز در منطقه است.

دروازه بان الکس Stalock ساخت یک دوم متوالی شروع کرده بود 24 صرفه جویی برای یک حرفه ای-بالا 13 پیروزی و وحشی در مقابل 21 عکس.

“هنگامی که ما بلوک عکس و ما دوباره سخت” Stalock گفت: “ما سخت تیم را به بازی در برابر — نا امید کننده تیم به بازی در برابر.”

وحشی رو در یک فرصت انجام-بیش از آن قوی آغاز شود.

تنها 6:01 به اول defenseman براد شکار به ثمر رساند در یک شات را از طریق ترافیک. تنها در 4:38 بعد کاپیتان Mikko Koivu scooped تا یک سیار پشت-net تصویب توسط دروازه بان یعقوب Markstrom و ارسال آن به جلو خالص که در آن جناح Ryan Hartman backhanded آن توسط Markstrom.

قبل از این دوره به پایان رسید, وحشی, ثبت شماره 3 در بازی قدرت در 16:20 — بسیار خوب به ضرب گلوله توسط جناح کوین Fiala به او منتقل بین یک جفت از Canucks مدافعان. هدف این بود Fiala سوم در گذشته دو بازی و دو نفر از کسانی که آمده اند با استفاده. او و شکار هر یک به پایان رسید تا با یک هدف و کمک به.

“این بسیار آسان تر به بازی از تعقیب بازی تمام وقت گفت:” مربی بروس Boudreau که اعتبار بعید است مبارزه بین Jason Zucker و ونکوور جیک Virtanen فقط چند دقیقه به بازی برای جرقه وحشی. Zucker نقل مکان کرد و به خط چهارم پس از کشمکش یک سوئیچ Boudreau گفت: نمی آمد با یک پیام.

کناکز ساخته شده خیلی بهتر فشار در دوم و به خصوص پس از دیگری مبارزه — این یکی یک جلسه سنگین وزن بین فولینو و زاک MacEwen که در سمت چپ فولینو خون آلود.

“من احساس نمی هر چیزی” فولینو گفت. “سپس من در آینه نگاه کرد و به نظر می رسد مانند من سقوط زشت درخت و آمار هر شعبه در راه است.”

ونکوور شمارش آن برای اولین بار نیز در بازی قدرت یک دستکش-شات سمت توسط J. T. Miller در 10:33 به پایان برساند 2–4. که همچنین نحوه وحشی شانس با ژاک Parise تیم پیشرو, 20th هدف 14:33 به سوم در بازی قدرت تأکید فشار پشت های وحشی که از دست رفته بود جمعه.

“من فقط دوست داشتم که زمانی که ما قرار جن در منطقه ما تا به حال بچه ها تعقیب آن” فولینو گفت. “آخرین بازی ما بازی ما تا به حال pucks رفتن به منطقه و سپس ما فقط نوع بازی دفاعی و اجازه دادن به آنها در ما. این چیزی است که ما را تغییر داد و به همین دلیل ما ساخته شده آن را 4-1.”

با هدف Parise بسته ماریان Gaborik برای اکثر 20-هدف فصل (پنج) در تیم تاریخ را در خود 999th حرفه ای بازی. Markstrom بالغ بر 33 موجب صرفه جویی در. وحشی قدرت بازی 10 گل در هشت بازی گذشته.

اما شاید مهم ترین وحشی زمین به دست آورد و در جدول رده بندی — پاداش برای bookending یک بازی با توجه تلاش است.

“ما فقط می خواهم به ماندن در حال حاضر سازگار با ما بازی ناامید هاکی” فولینو گفت. “من فکر می کنم ما در حال دیدن آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de