در طول ماه گذشته نه روز شکستن زمانی که او پیش بینی آنچه که پیش رو برای این مربی بروس Boudreau پیش بینی 58 امتیاز برای این تیم از طریق 55 بازی.

پس از سه پیروزی در هفته آن را طولانی ترین خط از اوایل دسامبر وحشی ملاقات کرد که هدف و تثبیت شد در شلوغ کنفرانس غرب حذفی مسابقه.

اما این تیم چشم انداز می شده اند و حتی بهتر است اگر آن را به یک پرش در انتظارات فرصتی را هدر رفته توسط لغزش تا 3-2 به بهمن در روز یکشنبه در مقابل اعلام کرد 17,444 در اکسل انرژی, مرکز پایان اخیر خود را اجرا کنید.

Videoتصویری (01:19): مربی بروس Boudreau recaps از 3-2 دست دادن به بهمن در روز یکشنبه.

“این یک حذفی بازی هاکی مانند همه آنها در حال رفتن به از این مرحله در” Boudreau گفت. “ما کوتاه آمد.”

در چهار نقطه خجالتی وحشی دوم-کارت دانه های وحشی باقی مانده بسیار زیادی را در مخلوط.

اضافه کردن به این واقعیت آن را ثابت آن آویزان می تواند در این حذفی-مانند جنگ و تصویر بزرگتر دلگرم کننده است — حتی اگر وحشی را شروع هفته جدید به دنبال به دوباره بجای اول برگشتن.

“این را” جناح کوین Fiala از سوئیچ که بدبختانه. “ما می دانیم که در آن ما هستند. ما اصلا نیاز به انگیزه, که برای اطمینان حاصل کنید. من فکر می کنم راه ما شده است بازی این هفته ما می توانید ضرب و شتم هر کسی. ما فقط باید به انجام آن در هر بازی. هنوز هم وجود دارد بسیاری از بازی ها باقی مانده است. ما هنوز هم بر این باورند.”

گذشته از افزایش شدت بازی در این زمان از فصل را نیز کوچکتر حاشیه خطا. و بود که برجسته شده در این برخورد.

همه کلرادو اهداف در آمد قاطع دوره دوم با تیم سرمایه گذاری در سه نوع مختلف manpowers (shorthanded قدرت بازی و حتی قدرت) برای ساخت یک رهبری آن را نمی خواهد ترک.

“در برابر تیم های خوب, آن را سخت به تعقیب بازی” Boudreau گفت.

فقط 1 دقیقه و 37 ثانیه به دوره های وحشی تسلیم چهارم آن shorthanded هدف از این فصل — یک شات از مرکز Pierre-ادوارد Bellemare که دروازه بان Devan Dubnyk کردم یک تکه از قبل از آن نورد در پشت او.

“این قطعا یکی من می خواهم برای متوقف کردن” گفت: Dubnyk که به پایان رسید با 31 موجب صرفه جویی در. پاول Francouz تا به حال 34 برای بهمن.

در طول وحشی بعدی قدرت بازی defenseman Jared Spurgeon یک موقع یک ژاک Parise خوراک در 4:58 به حتی نمره. اما تنها چند دقیقه بعد Spurgeon شد و سوت کشید برای اتصال مت کالورت کینگ حتی اگر آن را مانند نگاه Spurgeon برداشته کالورت را چوب.

“من فکر نمی کنم او تا به حال جن که من چوب وجود دارد, اما آن است که آنچه در آن است” Spurgeon گفت.

در متعاقب آن قدرت بازی کلرادو بطوریکه سرب در 7:22 در یک ناتان MacKinnon شات که میره از طریق یک گابریل Landeskog صفحه نمایش. بهمن رفت و 1-3 با استفاده.

Landeskog یش در یک سوم هدف 10:36 به دوم زمانی که او به خاک سپرده شد ارتجاعی پس از یک شات Dubnyk را مسدود کننده پرواز به حافظه.

قبل از این دوره به پایان رسید, وحشی ساخته شده و آن را 3-2 با آن قدرت دوم-بازی هدف در چهار تلاش می کند — برجسته-حلقه دنباله ای از Fiala. او را به وسط یخ منتظر و سپس سیمی در مچ شات 2:29 چپ.

Fiala به دست آورده است که کمک در Spurgeon هدف بود و بازی در طبیعت بالا خط زیر را در بازی ارتقاء جمعه ثبت کرده است چهار گل و سه پاس گل در چهار بازی نقطه خط.

این نیز خود سوم چند بازی گذشته چهار گردش. پنج قدرت-بازی بازی اهداف شغلی بالا هستند برای دوم در وحشی.

“کوین بازی به عنوان به خوبی به عنوان او را در ما, یونیفرم,” Boudreau گفت. “اگر او را نگه می دارد که آن چیزهای خوب اتفاق می افتد برای آن خط است.”

که دیگر مثبت از هفته گذشته که نتایج حاصل شده اند سخت مبارزه و خوبی به دست آورده — یک سبک است که به نظر می رسد لازم برای وحشی به نگه داشتن آن صعود و رفتن.

“ما باید در حفظ و هل دادن به جلو برنده دو از سه و یا سه نفر از چهار نفر برای بقیه سال” Boudreau گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de