وحشی بازی در کنار کوین Fiala امید او و تیم می تواند پایان کار

یکی از دلایل وحشی جناح کوین Fiala تصمیم به ترک مینیاپولیس برای سوئد پس از NHL فصل متوقف شد در ماه مارس بود برای آماده شدن برای بازگشت به عمل است.

بر خلاف ایالات متحده که در آن جوامع شده اند عمدتا توقیف توسط stay-در-خانه سفارشات و NHL امکانات بسته به بازیکنان به جز کسانی که rehabbing صدمات سوئد looser محدودیت در محل برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس و میدان باز است.

“من قصد دارم به شانس بهتری برای بازگشت [به] من 100 درصد نسبت به بچه های دیگر که نبوده است بر روی یخ برای شش یا هفت هفته در حال حاضر گفت:” Fiala که بوده اسکیت از دوشنبه تا جمعه.

اما پس از بیش از یک ماه در سوئد Fiala مطمئن نیست اگر NHL سر گرفته خواهد شد و در حال حاضر هیچ برنامه ای برای بازگشت به مینه سوتا با وجود تمایل به ادامه بازی.

“من نمی دانم آنچه که اتفاق خواهد افتاد و آن را دشوار است برای ایجاد یک برنامه که در آن این است که هیچ طرح” Fiala چهارشنبه در یک کنفرانس ویدیویی تماس بگیرید. “بنابراین من فقط به امید و انتظار. فقط امیدوار است که ما در حال رفتن به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و من احساس می کنم من آماده برای رفتن به عقب در هر زمان.”

ما مینه سوتا ورزشی خبرنامه. برای ثبت نام آنها را در اینجا.

در ابتدا پس از holing در شهرهای دوقلو Fiala و دوست دخترش جسیکا Ljung و نوجوانی خود را سگ پشمالوی سیاه پومرانیا تصمیم به پرواز به سوئد که در آن Fiala خود را صرف offseasons در پایان ماه مارس.

پرواز از مینیاپولیس به نیویورک تا به حال در مورد تنها 10 مسافر که Fiala به عنوان تکان دهنده اما واقعیت از این بیماری همه گیر واقعا غرق در زمانی که او فرود آمد و در نیویورک است.

“همه ماسک و دستکش در,” او گفت:. “این نوع از ترسناک است.”

در سوئد Fiala حل و فصل را به یک روال جدید که در آن او شیوه با یک گروه کوچک از بازیکنان که شامل چند دیگر NHLers از جمله دالاس defenseman جان Klingberg.

اگر چه هم تیمی های جوناس Brodin جوئل Eriksson Ek و ویکتور Rask نیز بازگشت به سوئد Fiala نشده آنها دیده می شود اما آنها ارتباط برقرار کند. Fiala است در گوتنبرگ و اگر چه او می رود به فروشگاه مواد غذایی خرید مواد غذایی در غیر این صورت او تلاش می کند به ماندن در خانه تا آنجا که او می تواند.

“این طبیعی نیست حتی اگر آن را مانند به نظر می رسد و به نظر می رسد مانند آن را گفت:” Fiala بومی سوئیس. “رستوران ها باز هستند و همه چیز را از نوع معمولی اما همه ترس از ویروس و مراقب باشید.”

روی یخ Fiala شرکت در آموزش و scrimmages. او احساس می کند او را در شکل شده است و قادر به حفظ وزن خود را, اما چهره او هنوز هم نیاز به چند بازی به عقب بر گردیم در یک شیار. هنوز هم او نگران نیست که در مورد.

“من امیدوارم که وجود دارد رفتن به شاید برخی پیش فصل بازی نوع از همه چیز به خاطر من فکر می کنم مهم نیست که چقدر شما در بازی 3-در-3 یا چیزهای شبیه به آن در عمل, آن را همیشه متفاوت در یک بازی با برخورد با جنگ” Fiala توضیح داد. “من نمی دانم چگونه اما من فکر نمی کنم برای خودم آن را به مدت طولانی.”

Fiala یکی از پویا ترین بازیکنان NHL زمانی که بازی متوقف شد مارس 12, racking تا 14 اهداف و 12 کمک بیش از گذشته خود 18 مسابقات.

به طور کلی 23 ساله تیم بالا 54 امتیاز از طریق 64 بازی خود را 23 اهداف گره خورده حرفه ای بالا است.

“این بسیار مهم است برای من به سازگار باشد و فقط همچنان مانند من به پایان رسید و اگر آن را ادامه می دهد و یا اگر آن را به شروع فصل آینده را” Fiala. “و من راحت من می تواند انجام این کار است.”

صعود خود را همزمان با خروش وحشی که نشسته یک نقطه خارج از یک حذفی اسکله زمانی که لیگ تعطیل. Fiala خواهد بود در حمایت از مربی موقت Dean Evason مصرف بیش وحشی را به صورت دائمی — “او بخش بزرگی از زندگی حرفه ای من در حال حاضر. من فکر می کنم او یک کار بزرگ انجام با ما” — و در ادامه این تیم حذفی فشار باقی می ماند Fiala امید.

“من می خواهم به عقب بر گردیم به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است و پایان کار” او گفت:.

چگونه امکان پذیر است که با این حال هنوز مشخص نیست.

پرسید: اگر او دریافت هر گونه نشانه ای از چگونه او را انتقال به ایالات متحده آمریکا, Fiala گفت که او “هیچ ایده” چگونه است که اتفاق می افتد.

“ما تعجب شده است که به عنوان خوب,” او گفت:.

او همچنین مطمئن بود اگر او می خواهم هر گونه مشکل در بازگشت به ایالات متحده

“در حال حاضر مرز است که هنوز بسته, راست?” Fiala. “من امیدوارم که آنها می توانید آن را برای ما کار می کنند.”

با وجود عدم اطمینان, حالات نگه داشتن چرخش در مورد آنچه که یک مجلس می تواند مانند نگاه کنید — از گسترش حذفی میدان به روزانه چند بازی متمرکز در شهرستانها.

Fiala گفت که او می خواهم در هیئت مدیره با هر راه اندازی NHL تصمیم می گیرد و حتی اگر او می خواهد به عقب بر گردیم به بازی, او همچنین متوجه می شود هاکی نیست که همه امور در حال حاضر.

“وجود دارد یک چیز بزرگتر وجود دارد که مهم تر است” Fiala. “مردم در حال مرگ است. وجود دارد یک چیز وحشتناک در حال حاضر بیشتر مهم است که برای سالم ماندن و به امن است. بنابراین اجازه دهید ببینیم که چه چیزی لیگ در حال رفتن به می گویند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im