وحشی معاملات جناح Jason Zucker به پنگوئن برای اولین انتخاب دور Calen ادیسون و الکس Galchenyuk

Jason Zucker است در نهایت در حال حرکت است.

پس از نام خود را به نظر می رسد به طور منظم در تجارت شایعات در فصل های اخیر و پس از او نزدیک به حمل دو بار در سال گذشته — جانباز وحشی جناح فرستاده شد به پیتسبورگ در دوشنبه شب در اولین حرکت قابل توجهی از مدیر کل لایحه Guerin شش ماه تصدی.

پنگوئن مشتاق به یکی دیگر از اجرا در جام استنلی داد تا در دور اول انتخاب و 19 ساله defenseman Calen ادیسون که کمک کانادا به جهان junior قهرمانی در ژانویه.

به جلو الکس Galchenyuk سوم کلی انتخاب در سال 2012 NHL پیش نویس که قرارداد منقضی می شود در پایان فصل نیز به مینه سوتا است.

Guerin, پیتسبورگ دستیار GM قبل از پیوستن وحشی در ماه اوت گذشته خواهد شد آدرس تجارت سهشنبه قبل از این تیم نقش شوالیه طلایی در اکسل انرژی مرکز.

Zucker شده است با وحشی برای کل نه فصل حرفه ای debuting در 2011-12 پس از او فراخوانده شد در دور دوم (59 کلی) در سال 2010. او به عنوان یک سریع گلزن چهار بار گرفتی 20 گل در یک فصل و ضبط حرفه ای-بالا 33 و 64 امتیاز در 2017-18. فصل قبل او گره خورده است هم تیمی Ryan Suter برای NHL سرب با +34 plus/minus.

قبل از سال 2018 فصل او امضا پنج سال $27.5 میلیون معامله ، که نمی آرام گمانه زنی در بالا و شش به جلو با یک قرارداد قابل اجرا می تواند یک تراشه چانه زنی برای کمک به وحشی بازسازی فهرستی از آن.

قبل از اینکه فصل گذشته مهلت یک معامله با شعله کلگری که درگیر Zucker مورد بحث قرار گرفت. و در مه, وحشی و پنگوئن ها در مذاکرات به بسته بندی شکر و مرکز ویکتور Rask برای جناح راست فیل Kessel و defenseman Jack Johnson; معامله را به هم ریخت وقتی Kessel یک ویسکانسین بومی و سابق لاک پشت نقب زن, nixed آن را با اصلاح no-تجارت بند. شکر که دیدم بهترین دوست خود چارلی Coyle معامله به بوستون در طول فصل گذشته تا به حال 10-تیم هیچ-تجارت لیست و پا زدن در تابستان گذشته.

“هر آنچه که اتفاق می افتد, اتفاق می افتد,” شکر گفت. “من انجام می شود برخورد با آن است. من انجام می شود هیچ گونه نگرانی در مورد آن.”

در 45 بازی این فصل Zucker 14 گل و 15 پاس گل او از دست رفته 10 بازی به خاطر پای شکسته.

به طور کلی در 456 NHL, بازی Zucker دارای 132 اهداف و 111 کمک می کند. او برنده NHL پادشاه Clancy جایزه بشردوستانه کار پس از 2018-19 فصل است. 28 ساله که در نوادا است به KFAN رادیو شخصیت Carly Zucker, و این زوج دارای سه فرزند.

هیچ حقوق و دستمزد حفظ شده بود در این تجارت است. اگر پنگوئن ها در حال حاضر در یک چهارم راحت نقطه در کنفرانس شرق را ندارد برگشتی این فصل آنها باید این گزینه برای حرکت در دور اول انتخاب کنید از این تابستان به 2021.

زیرا دارایی های آینده هستند و بخش عمده ای از بازگشت, این به نظر می رسد مانند یک معامله برای کمک به وحشی پایین جاده.

حمله فکر ادیسون 5-11 و 180 پوند اسکیت به صورت Lethbridge غربی لیگ برتر هاکی. انتخاب دور دوم (53 کلی) توسط پیتسبورگ در سال 2018 او 10 گل و 33 پاس گل در 39 بازی. او یک standout در جهان junior مسابقات با نه امتیاز در هفت بازی ها و در نظر گرفته شد یکی از پیتسبورگ بهترین چشم انداز.

وحشی می کند دریافت فوری فهرستی از گزینه های در 25 سال Galchenyuk که همچنین برای Canadiens و شغالها. او 132 اهداف شغلی و 181 کمک در 535 بازی NHL; در این فصل از جناح چپ دارای پنج گل و 12 پاس گل در 45 بازی. او در پایان سه سال $14.7 میلیون قرارداد.

اهل میلواکی Galchenyuk بود junior standout برای سارنیا انتاریو لیگ هاکی و همچنین ایالات متحده آمریکا تاریخ تیم ملی هنگامی که آن را برنده طلا در سال 2013. او گرفته شده توسط مونترال با شماره 3 انتخاب کنید پشت ناخن Yakupov و رایان موری به عنوان یک 18 سال. وحشی در زمان defenseman مت Dumba چهار گزینه بعد.

Galchenyuk, 25 می پیوندد یک تیم است که پنج امتیاز از یک نقطه حذفی با بازی های در دست در بسیاری از باشگاه ها آن را تعقیب.

که ریاضی نشان می دهد وحشی است که در ضخامت از مشاجره اما جهت تیم های منتهی به فوریه. 24 مهلت تجارت می تواند تحت تأثیر Guerin — یک واقعیت روشن شده توسط این حرکت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر