– وحشی را ندارد تا هر زمین در کنفرانس غرب حذفی, مسابقه, برگزاری, خدمت در سه نقطه فاصله است که آن را جدا از نزدیکترین اسکله.

اما inoculating خود را از هو پرنیان از آخرین محل تیم در سراسر یخ و به جای اجرای یک کار عملی 7-1 برچیدن Red Wings روز پنج شنبه در Little Caesars, عرصه, های وحشی به ادامه دفاع از خود را به عنوان مشروع بازیکن در این نبرد برای دومین کارت های وحشی دانه.

و چشم انداز خود را بدون شک بهبود اگر این فرمول برای موفقیت آن در دیترویت نگه می دارد برچسب زدن همراه در این فشار به خط پایان.

Videoتصویری (01:18): مربی موقت Dean Evason recaps این 7-1 برنده بیش از بال قرمز در روز پنج شنبه.

“ما چیزی به بازی و ما می دانیم که” مت Dumba گفت. “شما نگاهی به جدول رده بندی و همه ما ببینید چقدر این نکات به این معنا ما در حال حاضر. من فکر می کنم ما یک کار خوب بیرون آمدن سخت اولیه و فقط با اعمال فشار است.”

در یکی از وحشی ترین و کامل تلاش های فصل 13 بازیکن شمارش حداقل یک نقطه در این گروه چهارم پیروزی بیش از گذشته خود پنج بازی.

در سر کلاس چهارم خط دوباره ترکیب برای شش امتیاز برای دومین مستقیم بازی در حالی که فرد standouts شد Dumba و کوین Fiala. هر ثبت سه امتیاز است.

“خط چهارم به رهبری راه را در شروع و ادامه داد: ما فقط با همه چیز” Fiala. “که بخش عظیمی از تیم ما در حال حاضر که تمام خطوط در حال گرفتن اهداف است.”

خط چهارم در برداشت که آن را به سمت چپ خاموش در روز سه شنبه 5-4 برنده بیش از این کت آبی با سه گل در 2 دقیقه 20 ثانیه تنظیم تن.

کاپیتان Mikko Koivu شناور منتقل می کند که در Ryan Hartman به خاک سپرده شد در پشت دست ضربه زدن در 7:52.

در شیفت های بعدی فقط 27 ثانیه بعد از آن بود linemate Ryan Donato که با حروف بزرگ در یک هارتمن دوباره بجای اول برگشتن. 10:12 آن را 3-0 پس از Fiala مجموعه Dumba برای یک تایمر.

عکس های یک کج 9-1 برای وحشی که در آن نقطه قرمز بال مربی جف Blashill به نام فاصله.

که به نظر می رسید حل و فصل تیم خود را پایین. دیترویت ساخته شده بهتر فشار به اوج خود رسید که در آن خود را به شمارش در 7:33 دوم آف کینگ توسط آنتونی Mantha.

اما وحشی در جواب برگشت با سه گل.

“بچه ها فقط رفتن بیش از [تابلو] و همان راه” مربی موقت Dean Evason گفت.

Dumba گل دوم خود را از شب در بازی قدرت یک تایمر در نزدیکی بالای سمت چپ دایره در ساعت 10:30 که متوقف شد و یک 0-برای-16 خشکسالی برای وحشی با استفاده. وحشی رفت و 1-4 در بازی قدرت.

بعد تا شد اردن Greenway که شانه ای بالا انداخت فشار از سه دیترویت بازیکنان قبل از سیم کشی در یک شات از سمت راست در 12:05 برای کار خود را-بالا 25 نقطه.

“آن را متوقف بر روی تخته وجود دارد” گفت: Greenway. “من در بر داشت یک راه برای بیرون آمدن از آن من شد به دنبال کسی آن را به اما من نمی بینم هر کسی. من فقط شات.”

این هدف را تعقیب جیمی هاوارد که چپ با 12 موجب صرفه جویی در 17 عکس. جاناتان Bernier هفت متوقف می شود در امداد.

و با 1:44 به رفتن در دوم Fiala با استفاده از یک افزایش backhander برای قرار دادن وحشی جلوتر 6-1. وی افزود: یکی دیگر از برجسته در سوم توزیع به اریک Staal در 9:11 به کلاه خود سه نقطه شب. Dumba کمک در هدف نیز کسب سومین نقطه.

“ما خیلی خوشحال مهم نیست که باعث می شود یک نقطه و یا نمرات هدف” Fiala. “این یک شب بزرگ برای همه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im