تجارت از مدیر کل لایحه Guerin تصدی کاهند هسته قطعه در حالی که شبکههای بازگشت محور در آینده دارایی های, اما این بدان معنا نیست که Guerin است scrapping وحشی حذفی فشار.

“اگر ترک وجود خواهد داشت بیشتر معاملات” گارین روز سه شنبه گفت. “من از صمیم قلب انتظار این تیم به رقابت برای نقطه حذفی. ما در سمت راست وجود دارد و اگر وجود دارد هر گونه نشانه ای از کسی گرفتن پای خود را گاز خواهد شد که نشانه ای.”

روز دوشنبه وحشی فرستاده کهنه کار جناح Jason Zucker به پنگوئن ها برای انتخاب در دور اول این تابستان دفاعی چشم انداز Calen ادیسون و جناح الکس Galchenyuk.

Guerin به نام معامله “معامله منصفانه” است که پر از حفره برای این کمک به این تیم در موقت و آینده است.

Videoتصویری (01:43): Wild مدیر کل لایحه Guerin آدرس شنبه تجاری که فرستاده Jason Zucker به پنگوئن.

Galchenyuk است که انتظار می رود خود را به وحشی اولین بازی سه شنبه شب برابر شوالیه طلایی, حتی اگر او نبود در اکسل انرژی مرکز صبح روز سه شنبه. او کت و شلوار در خط دوم در کنار مرکز لوقا Kunin و جناح راست تشک Zuccarello.

اگر چه Galchenyuk را در یک انقضای قرارداد Guerin ارزیابی خواهد شد که آیا Galchenyuk است در دراز مدت مناسب است. Galchenyuk پنج اهداف و 17 امتیاز در 45 بازی این فصل بود اما 19 گل در هر یک از دو فصل قبلی. او با ثبت یک حرفه ای-بالا 30 در 2015-16.

“امیدوارم که ما می تواند کمک به پیدا کردن او خود را به ثمر رساند لمس دوباره” گارین گفت.

که وحشی را دریافت فوری فهرستی از گزینه برگشت در معامله باید به کمک بازیکنان روحیه Guerin معتقد است اما جناح ژاک Parise گفت: اتاق شد و هنوز هم شگفت زده تجارت.

“ما در این وضعیت در حال حاضر که در آن ما باید برای برنده شدن و یا ممکن است وجود داشته باشد بیشتر از آن اتفاق می افتد” Parise گفت. “برای ما به بهترین شکل ممکن شما نمی فکر می کنم در مورد آن. شما فقط بازی و بازی ما و سعی کنید برای برنده شدن در این بازی است.”

کاپیتان Mikko Koivu که شنبه آینده به Zucker در قفل اتاق رسیده به Galchenyuk در شب دوشنبه و اذعان کرد این حرکت فقط به عنوان بخشی از کسب و کار.

“بازیکنان به آن استفاده می شود اما هنگامی که شما از دست دادن یک بازیکن شده است که بخشی از این تیم برای سال های بسیاری انجام می شود و خیلی خوب برای شما سخت است” او گفت:. “اما ما حرکت می کند و او را به حرکت می کند.”

Guerin شد دستیار GM پنگوئن زمانی که تیم اول becames علاقه مند در Zucker. “سال گذشته من در طرف دیگر از این تجارت گفت: Guerin بود که استخدام وحشی هفت ماه پیش. “این نوع از خنده دار. وجود دارد هنوز هم تمایل دارد به او و من می دانستم که.”

وحشی را پیش بینی صف

ژاک Parise-اریک Staal-Kevin Fiala

الکس Galchenyuk-لوقا Kunin-تشک Zuccarello

مارکوس فولینو-Joel Eriksson Ek-اردن Greenway

رایان Donato-Mikko Koivu-Ryan Hartman

رایان Suter-Jared Spurgeon

جوناس Brodin-مت Dumba

کارسون Soucy-براد شکار

الکس Stalock

کلید اعداد

5-1-1: رکورد های وحشی در مقابل وگاس.

11: امتیاز برای مرکز اریک Staal در هفت حرفه ای بازی در برابر شوالیه طلایی.

4: اهداف جناح کوین Fiala در طول چهار بازی نقطه خط.

7: امتیاز برای defenseman Jared Spurgeon در گذشته و نه بازی.

4-2-1: رکورد الکس Stalock در گذشته خود هفت شروع می شود.

در مورد شوالیه طلایی

وگاس است که مبارزه برای یکی از نقاط بالا در اقیانوس آرام بخش است و در حال حاضر سوم با 64 امتیاز. این شوالیه طلایی در حال آمدن ضربات دست دادن به طوفان در روز شنبه. به طور کلی تیم است 1-1-1 در آخرین آن سه بازی. جناح علامت سنگ یک تیم بالا 53 امتیاز. همکار جناح حداکثر Pacioretty که دوم با 52 امتیاز یک تیم بالا 24 اهداف است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im