آتش سوزی مربی بروس Boudreau

در طی ماه گذشته, وحشی شده است یکی از موفق ترین تیم های NHL.

تنها سه باشگاه ها باید بیشتر برنده و فقط چهار امتیاز بیشتر تعلق از اواسط ژانویه — یک 7-3-1 اجرا است که یکباره وحشی به مشاجره حذفی.

اما برای ادامه این فشار اول سال مدیر کل لایحه Guerin احساس یک تغییر لازم بود.

و به همین دلیل روز جمعه در میان یکی از این تیم موثر امتداد این فصل او اخراج مربی بروس Boudreau.

دستیار مربی دین Evason را به طور موقت برای بقیه فصل.

“مهم ترین چیز این است که بازیکنان در حال رفتن به این کشش اجرا در بالا” گارین گفت: “و من احساس می کردم که آنها فقط نیاز به یک صدای مختلف در حال حاضر.”

Guerin اخراج Boudreau در صبح روز جمعه در Tria پیست جلسه که آمد بر روی پاشنه از وحشی باد سرب دو هدف در دوره سوم از 4-3 در ضربات پنالتی از دست دادن به رنجرز در روز پنج شنبه شب در اکسل انرژی مرکز.

که نتیجه کاهش یافته و وحشی به 27-23-7 و با 61 امتیاز این تیم نشست سه امتیاز دوم wild-کارت دانه در کنفرانس غرب.

در حالی که Guerin توضیح داد: یک حرکت مثل این نیست که در نتیجه یکی از دست دادن بلکه “یک سری از چیزهایی که” او به نام روز پنج شنبه در این بازی یکی از وحشی باید به دست آورد. پیشرفت او می خواهم برای دیدن این تیم را نیز مسائل مربوط به آن شب — تناقض چگونه وحشی کرایه در بازی نزدیک و دوباره خاموش-دوباره عملکرد بالا دو خط.

“این یک تصمیم دشوار,” گارین گفت: “اما من احساس میکنم در این برهه از زمان که مورد نیاز ساخته شود.”

Boudreau که کاهش یافته است به نظر در آخر فصل از قرارداد چهار ساله است که نیز تا به حال او را در نظر گرفتن نقش مشاوره ای برای دو سال آینده.

پس از استخدام شدن در سال 2016 به بالا بردن وحشی Boudreau ادامه داد: شهرت خود را به عنوان یکی از محبوب ترین و موفق ترین مربیان تاریخ NHL. او حامل دومین برنده درصد از همه زمان در میان کسانی که مربی باید بیش از 600 بازی پشت تنها Hall of Famer Scotty بومن.

در 984 بازی پشت نیمکت برای واشنگتن آناهایم و وحشی 65 سال است 567 پیروزی (22nd, در تاریخ NHL), 302 ضرر و زیان و 115 اضافه کاری ضرر و زیان است.

با او رفت و 158-110-35 و ساخته شده از پلی آف در دو فصل اول — ضبط یک حق رای دادن-رکورد 106 امتیاز در طول سال اول خود را. اما این تیم سرنگون شد در باز کردن در دور پلی آف هر دو بار.

وحشی از دست رفته برگشتی در سال گذشته و صاحب کریگ Leipold اخراج GM پل فنتون پس از یک فصل.

“بروس حال برجسته چهار سال در اینجا” گارین گفت. “او انجام بسیاری از چیزهای خوب را با این تیم است. او به ارمغان آورد آنها را به سطح های مختلف.”

در این فصل وحشی پراکنده به بدترین شروع در حق رای دادن تاریخ debuting 1-6 و بسته بندی اکتبر 4-9. اما Guerin نمی انتخاب کردن برای مربیگری تغییر پس از آن. او همچنین ماند پت پس از وحشی تا به حال یکی دیگر از غش کردن زیر 11-بازی نقطه خط از ماه نوامبر به ماه دسامبر است.

“ما هنوز در پاسخ به بروس” defenseman Ryan Suter گفت. “اما در همان زمان اگر بیلی فکر می کند بچه های دیگر نیاز به رفتن بیشتر ، شاید یک صدای جدید کمک خواهد کرد که برخی از چیزهایی.”

حتی اگر او به ارث برده تمام کارکنان مربیگری زمانی که او جایگزین فنتون در ماه اوت Guerin گفت: او هرگز وارد با این قصد که او را در نهایت اجازه Boudreau بروید.

“من مانند بروس” گارین گفت. “او پسر خوبی است و من برنامه ریزی شده در دیدن آن را از طریق. من در آمد و با یک ذهن باز و نمی باید یک تصمیم ساخته شده است. این تنها چیزی است که در ذهن من برای کمی در حالی که من احساس می کردم که امروز روز بود.”

Boudreau خروج ادامه داد: لرزش تا که آغاز شده و روز شنبه هنگامی که Guerin معامله Jason Zucker به پنگوئن. مسئولیت این تیم می افتد در تمام سطوح سازمان Guerin گفت: از مدیریت و مربیان به بازیکنان و او موعظه در مورد پاسخگویی به خصوص برای بازیکنان است.

که یکی از شعار Evason خواهد استرس به عنوان او فرض کنترل یک ارتقاء است که او را شگفت زده کرد.

“هنگامی که چیزی شبیه به این اتفاق می افتد, آن جلب توجه هر کس” گفت: Evason که منجر اولین تمرین جمعه. “امیدوارم [بازیکنان] به صورت جداگانه احساس کمی مسئول آنچه اتفاق افتاده است. همه ما باید. همه ما باید با انگیزه برای رفتن به جلو و سعی کنید به انجام کارهای درست برای رسیدن به جایی که ما می خواهیم.”

بازیکنان را واکنش نشان می دهند که راه احساس مقصر برای Boudreau از دست دادن شغل خود. آنها همچنین شوکه شده در اخبار.

“ما واقعا انتظار داریم که” Suter گفت. “این تیم شده بود بازی خوبی است.”

پیام بازیکنان در زمان از سوئیچ است که Guerin انتظار بیشتری از آنها Guerin با اعتماد به نفس است Evason می تواند کمک به استنباط که در حال پیشرفت است. Evason بود که در استخدام به عنوان دستیار در سال 2018 توسط فنتون خواهد بود یک نامزد را انجام یک جستجو برای سر مربی جدید پس از این فصل است.

Guerin گفت: او در حال حاضر جایگزین در ذهن و ویژگی های او ارزش در بازیکنان همان صفات او به هدف در یک سرمربی: مسئوليت درایو شور شخصیت و رقابت در سطح.

چه Guerin دوست دارد در مورد Evason است که عشق خود را برای بازی یک نگرش است که او امیدوار است ترجمه به بازیکنان به عنوان آنها یک بار دیگر با یکدیگر رقابت خود را به نگه دارید حذفی امید زنده در طول زمان انتقال برای حق رای دادن.

“وجود دارد فقط برخی از چیزهایی که من احساس می کنم باید بهتر” گارین گفت. “من احساس می کنم دین یک مرد خوب است که درک است که او را برای رفتن به قادر به اجرای آن است. من احساس می کنم مثل بچه ها نیاز به یک صدای مختلف در حال حاضر در حال حرکت به جلو است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>