وحشی fends off سومین دوره رالی به ضرب و شتم کلمبوس 5-4

زمانی که او در توضیح تصمیم خود برای باقی می ماند و نه دنبال تجارت در جای دیگر کاپیتان Mikko Koivu صحبت در مورد چگونه حق در آن احساس شود در اینجا — با تنها حق رای دادن او تا کنون نشان داده در NHL.

که منحصر به فرد پیوند با یک سازمان برای او مهم بود و Koivu می خواستم برای حفظ که به جای waiving بدون جنبش بند در ماه های آخر خود قرارداد و در آستانه از 37 روز تولد به طور بالقوه رفتن به تیم های مختلف — شاید یکی به عنوان یک مورد علاقه برای افراشتن این سال جام استنلی.

اما آنچه نیز میان به وضوح او مربوط به تیم برنجی شنبه این واقعیت بود که وحشی بود و هنوز هم برای مبارزه با آن حذفی زندگی او می تواند کمک کند که پیگیری.

و این که دقیقا چه اتفاقی افتاده است روز شنبه به عنوان Koivu دو هدف عملکرد کمک جرقه 5-4 پیروزی بر Columbus Blue Jackets در مقابل 17,057 در اکسل انرژی مرکز که نقل مکان کرد و این تیم سه امتیاز خجالتی از یک حذفی اسکله.

“اگر من می تواند کمک به این تیم به پیروزی مطمئن شوید که آن را خوب احساس” Koivu گفت. “اما این در مورد آن و در حال حاضر ما در حرکت به یک بعدی.”

Koivu دو برابر کل هدف خروجی در این فصل با دو هدف نشان دادن این standout عملکرد در یک چهارم خط است که قابل توجه بود. او در ترکیب کنار رایان Donato و Ryan Hartman برای شش امتیاز.

“برای ما این است که ایجاد حرکت و اطمینان ما را به حق پخش و سخت بازی می کند زمانی که مورد نیاز” Koivu گفت. “اما برای اطمینان اگر ما می توانید در هیئت مدیره بدیهی است که کمک می کند تا تیم و ما سعی به انجام این کار است.”

این وحشی اولین فرصت برای پاسخ به مدیر کل لایحه Guerin را به بطالت منتهی به روز دوشنبه مهلت تجارت و بازیکنان شبیه شادابی دسته که دیگر تهدید تغییر بلندی بیش از سر خود را بر اساس راه آنها آغاز شده است.

تنها 1 دقیقه و 34 ثانیه به بازی مرکز اریک Staal جامعی از 11-بازی تساوی بدون گل funk در یک شال که در زمان اتفاقی گزاف گویی کردن یک کلمبوس مدافع.

“من حساب خودم را برای کمک هجومی به خصوص در هدف گروه” Staal گفت. “این بدیهی است که بوده است در حالی که. امیدوارم که می توانید من را در یک رول در اینجا.”

این کت آبی کشیده و حتی در 13:33 زمانی که کاپیتان نیک فولینو قرار داده و دوباره بجای اول برگشتن اما وحشی بطوریکه رهبری در 19:13 در یک Donato backhander.

که کوسن به رشد سه در دوره دوم پس از بازگشت به عقب اهداف Koivu. در 12:08 او سیمی در سست جن برای اولین هدف خود از نوامبر. 9 — 30-بازی آرامش.

و با 10 ثانیه به سمت چپ در دوم Koivu استفاده می شود خود را پشت دست ضربه زدن به ثبت نام خود چهارم از فصل — 18 دو هدف تلاش Koivu حرفه ای و برای اولین بار پس Jan. 5, 2017.

Videoتصویری (00:58): مربی موقت Dean Evason recaps از 5-4 برنده بیش از این کت آبی در روز سه شنبه.

کسانی که Koivu برگه شد و حتی حیاتی تر در سوم زمانی که کت آبی شروع به خوردن به کسری.

کلمبوس’ Devin ساحل برخوردی خشن روبرو جن سراسر تهاجمی الکس Stalock و امیل Bemstrom به پایان رسید و بازی در 1:55. 3:16 کت آبی بود در عرض یک هدف پس از Pierre-Luc دوبوا سپرده جن پشت Stalock بود که زدم در توسط defenseman مت Dumba.

“من صادقانه فکر نمی کنم ما نشسته پشت” مربی موقت Dean Evason گفت. “من فکر می کنم آنها فقط در آینده نگه داشته و نگه داشته به آینده.”

یک شات توسط جناح کوین Fiala مجموعه Staal در 9:57 به وحشی برخی از اتاق تنفس اما هدف بدل به بازی برنده هنگامی که ژاک Werenski به ثمر رساند کردن راش با 3:06 به رفتن.

Stalock به پایان رسید تا با 24 صرفه جویی در حالی که Matiss Kivlenieks تا به حال 35.

“ما نیاز به امتیاز” Staal گفت. “ما نیاز به برد و با این حال ما آنها را دریافت کنید که چه بعد از آن.”

که یکی از راه های به نگاه وحشی و تلاش. یکی دیگر این است که چگونه کلام Koivu شد به آن.

“ما در حال رفتن به نیاز او را به بقیه از راه” Stalock گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>