وحشی را ندارد یک حرکت قبل از مهلت تجارت اما قبل است که هنوز هم در حال آمدن

 

تماشای وحشی بازی هاکی است مانند خیره شدن به یک نقاشی انتزاعی. شما می توانید تمام روز را صرف چشمانتان در آن و دیدن چیزهای مختلف.

خوب هستند ؟ نوع خوب است ؟ بد ؟ نوع بد ؟

بستگی به این هفته. وحشی است که قهرمان جهان می آید به تلنگر-flopping نظرات از یک به بعد. فقط زمانی که شما برای آنها آن را منفجر … هی, نگاه, یک برنده خط و با الهام از هاکی.

“ما می توانید ضرب و شتم هر کسی در شب” وحشی مدیر کل لایحه Guerin روز دوشنبه گفت:.

بله و آنها می توانند به نوبه خود در اطراف و از دست دادن به یک بد تیم بعد از بازی. و سپس چرخش به عقب دوباره.

تصور کنید که در Guerin کفش جدید جنرال موتورز به عنوان روز دوشنبه مهلت تجارت یافتند. وحشی نگه می دارد حلق آویز در اطراف حذفی حباب نه بزرگ و نه افتضاح. مشخصات فنی این تیم هنوز یک شات در postseason. در واقع, وحشی است یک راه طولانی از حقیقی در جام حذفی مدعی.

خاک آشنا, راست?

Guerin قادر به نوسان هر گونه معاملات قبل از مهلت اما او در حال حاضر ساخته شده و نیت خود را از طریق اقدامات خود را.

او آماده است به جلو و یک Rosas.

همه روی بازسازی قطار. Gersson رئیس گرگ ها در حال حاضر بر روی آن.

آن زمان.

گارین در حال حاضر اخراج مربی بروس Boudreau (هنوز هم نمی توانید زمان در آن حرکت می کند) و داد و ستد جانباز Jason Zucker اساسا برای دارایی های آینده.

اخبار منتشر شده در هفته گذشته است که Guerin حال گفتگو با جانبازان مرکز Mikko Koivu مورد waiving خود را بدون تجارت و بند (او کاهش یافته است). Guerin همچنین اذعان کرد که او در تجارت بحث و گفتگو با ژاک Parise که همچنین دارای یک هیچ-تجارت بند.

که هر دو بازیکن هنوز هم از اعضای سازمان معنا نیست که آنها در اینجا خواهد بود با شروع فصل بعدی. Koivu رایگان عامل به احتمال زیاد نمی خواهد بازگشت و حرکت Parise (و قرارداد خود را) باید به یک اولویت در این تابستان.

وحشی صاحب کریگ Leipold infamously موظف فهرستی از “ترفند” در یکی از دولت خود را از این سازمان جلسات. Guerin ایده ترفند احتمالا شامل یک چوب دینامیت.

وحشی شده در عجیب و غریب نیمه رضایت بخش محل برای برخی از زمان در حال حاضر. از دست دادن بدبو اما گیر بودن در چرخه خوب-اما-نه-خوب-به اندازه کافی می تواند به ایجاد یک حس کاذب از قناعت.

بدون در نظر گرفتن چگونه بقیه از این فصل پخش کردن, وحشی نیازهای عظیم ارتقاء در مرکز بهتر goaltending بیشتر بالا پایان مانكن و بیشتر جوانان است. کسانی که نمی خواهی.

“شما نمی توانید می گویند که اگر ما را به پلی آف پس از آن همه چیز است و ما بماند همان” گارین گفت.

Zucker آورده ارزش به عنوان یک تاسیس کهنه که به وضوح نبود بخشی از Guerin برنامه های. تجارت او را به پیتسبورگ نشان داده برنده-برنده برای هر دو طرف. تخلیه Parise قرارداد در ازای قطعه است که متناسب با پیکربندی مجدد فهرستی را مشابه ارزش. Guerin احتمالا بیشتر حرکت می کند در ذهن او به عنوان موقعیت های وحشی برای فصل بعد.

Guerin کاهش یافته است به جزئیات وقتی پرسید که چگونه او را توضیح برای طرفداران که چرا او اقدام به تجارت Parise گفت که او ترجیح میدهد برای حفظ آن مسائل خصوصی. برخی از دلایل فقط آشکار است. پول. سن. فهرستی از ساخت و ساز. زمان بندی.

وحشی است و نه بر خلاف وایکینگ ها در به رسمیت شناختن است که فهرستی از پاکسازی محترم جانبازان ضروری است. هر دو سازمان به نظر می رسد در ابتدا به صورت قابل توجهی فهرستی از اونا که وداع به چهره های آشنا.

وحشی به امضای Parise و رایان Suter به تطبیق 13 سال قرارداد در سال 2012 نمی تواند در نظر گرفته به عنوان یک نتیجه معکوس فقط به خاطر آن حرکت نکرده اند منجر به قهرمانی. آنها خریدهای موفق به اثبات رسانده اند که وحشی شد حذفی به طور منظم یک بلیط و معتبر تر سازمان است. نتیجه نهایی بزرگ به سادگی محقق نشده. ریسک و سرمایه گذاری شدند و به ارزش مصرف ،

در حال حاضر وحشی به نظر می رسد آماده به نوبه خود صفحه. که Parise ظاهرا توافق به چشم پوشیدن از خود هیچ-تجارت نشان می دهد او آماده است — و یا حداقل مایل به حرکت بیش از حد.

Guerin گفت که او نا امید به ظهور از مهلت تجارت با همین فهرست. حتی اگر که بود, GM, چرخش, او می داند که تغییرات در حال آمدن است. این هر دو اجتناب ناپذیر و ضروری است.

 

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>