– وحشی بازی در کنار مارکوس فولینو بريدن خود هاکی کیسه از بازدید از محله در مرکز استیپلز و سپس ارسال شده در راهرو.

Defenseman Jared Spurgeon منتظر نزدیک خود را به نوبه خود به روکش تیم 7-3 شکست به پادشاهان ایستاده در کنار یک چوب رک درست کردن تونل است که منجر به یخ.

وحشی بسته شد و قفل اتاق به رسانه ها روز شنبه در مرکز استیپلز گرفتن یک پرش بر روی یک سیاست NHL است که انتظار می رود به طور رسمی اعلام دوشنبه در توصیه از مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

تا زمانی که این بازی Wild — مثل بقیه تیم ها در لیگ — به طور معمول برگزار شد postgame دسترسی برای بازیکنان در آن اتاق پانسمان, با, بازیکنان, پاسخ به سوالات و یا در نزدیکی اصطبل خود را.

این تغییر آمد بر روی پاشنه از وحشی بازی در سن خوزه در روز پنج شنبه با وجود عمومی وزارت بهداشت و درمان در شهرستان سانتا کلارا که در آن کوسه بازی توصیه به تعویق افتادن یا لغو تجمع جمعی و بزرگ جامعه حوادث.

دوم-دوره شره

پادشاهان انداخت آب در طبیعت به گشت و تلاش در اواخر سوم با به ثمر رساندن سه گل در 1 دقیقه, 13 ثانیه پس از وحشی کشیده بود ظرف یک هدف به آن را 4-3.

اما وحشی تا به حال برای قرار دادن در یک فشار سنگین در فینال دوره به دلیل دو miscues در دوم.

در دوم آن قدرت بازی و پس از تساوی بازی در 1 وحشی داد تا ششم آن shorthanded هدف از این فصل — 2-در-1 پایان Lindstrom بومی و سابق St. Cloud State بازیکن بلیک Lizotte پس از یک Alex Galchenyuk گردش مالی.

تنها 53 ثانیه بعد پادشاهان دو برابر سرب خود را در کینگ هدف توسط Trevor Moore. او را برداشت جن خاموش defenseman براد شکارکه تا به حال بازیابی آن پس از مرتکب خطا شدن توسط Galchenyuk.

“من نمی خواهم به آنها جن, اما آن اتفاق افتاده است” Galchenyuk گفت. “این قطعا چیزی است که من با تمرکز بر ساخت اما معلوم شد که در راه است. من نگاهی به برخی از ویدئو و جستن به عقب.”

Stalock سعی در مانع مور مبارکه با تلاش میبینم بررسی اما مور فراموش چالش و برداشته جن بیش از یک سامانه Stalock.

“شما متعهد به یک بازی که در اوایل” گفت: Stalock که به پایان رسید با 28 صرفه جویی در حالی که درد و رنج فقط سوم مقررات دست دادن در گذشته خود 13 شروع می شود. “شما می دانید که او در آینده از آن طرف. من استفاده نمی میبینم بررسی یک تن اما من از نوع تصمیم در آن زود است. ما تا به حال یک D-man بود که پایین آمدن وسط بنابراین او نمی تواند واقعا به دور بنابراین من نوع برش او را. اما او ساخته شده خوب خوانده و آن را تا بالا.”

بین لوله ها

Stalock شروع شنبه او بود هفتم در یک ردیف گره زدن حرفه ای-طولانی اجرا از آذر. 14-27, 2017 — همچنین با وحشی. اما او می تواند یک استراحت پنج شنبه زمانی که تیم کاری ادامه داده اند تا این سه بازی سفر جاده ای در آناهایم.

پس از دست دادن به پادشاهان مربی موقت Dean Evason گفت که نظر دادن Devan Dubnyk سر اشاره خالص در برابر اردک.

Dubnyk که شده معطوف به نقش پشتیبان گیری به تازگی در حالی که وحشی متکی است Stalock طی تولیدی کشش آخرین بازی Feb. 23 در یک 4-1 از دست دادن در صفحه اصلی به St. Louis. قبل از این که او پیروز در 4-3 در ضربات پنالتی برنده شدن در ونکوور در فوریه. 19.

و غیره.

مرکز اریک Staal از دست رفته یک دوم مستقیم بازی شنبه پس از سفر با وحشی به کالیفرنیا پس از مرگ او در خانواده است. Staal نمی تواند در آناهایم برای سفر آخر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im