وحشی اجازه می دهد تا اواخر هدف در مقررات دست می دهد و در ضربات پنالتی به نیویورک رنجرز

به بروس Boudreau هدف نباید محسوب می شود.

به عنوان رنجرز Artemi Panarin بسته بر روی دروازه بان الکس Stalock خود را برای ضربات پنالتی از تلاش Panarin درآورده جن پیش رو با فورهند و پشت دست ضربه زدن تا زمانی که او کشیده و آن را گسترده و آن را پرت بیش از یک سامانه Stalock.

“این قانون می گوید جن به رفتن به جلو در همه زمان ها” Boudreau گفت. “من ممکن است کور, اما آن را نگاه نمی کند مثل این است که رفتن به جلو در پایان. ما در دورترین نقطه از آن رفت و در بالای چین و سپس هنگامی که او به ضرب گلوله او را به عقب.”

پس از آن خود را بررسی NHL مخالفت با مربی تفسیر و لاستیک-مهر پایان — که کمک به رنجرز به 4-3 باز گشت پیروزی روز شنبه مقابل اعلام کرد 17,413 در اکسل انرژی مرکز.

اما وحشی نمی خواهد که حتی شده در یک در ضربات پنالتی اگر آن را بهتر محافظت سوم آن-دوره دو هدف منجر به یک شکست است که هزینه های این تیم در جدول رده بندی.

به جای نشستن دو نقطه از یک نقطه حذفی فرصت آن را به حال یک بار شغالها از دست داد پیش از آن در شب, وحشی است سه پشت دوم wild-کارت دانه در کنفرانس غرب.

“این یک نیش,” جناح Ryan Donato گفت.

قبل از Panarin و Mika Zibanejad تگ تیمی به صورت یک جفت در ضربات پنالتی به اهداف Donato و ژاک Parise از دست رفته برای وحشی Zibanejad ارسال بازی به وقت اضافی با 1 دقیقه و 6 ثانیه در دوره سوم در یک hijacker مرورگر است که به سختی تضعیف توسط Stalock سمت چپ پد.

پیش از آن در قاب در 11:51 رنجرز شروع به تجمع در یک اتفاقی دنباله; Pavel Buchnevich شات caromed خاموش جوناس Brodin را اسکیت و سپس برش وحشی کاپیتان Mikko Koivu را چوب قبل از رفتن در شبکه به آن را 3-2.

“این وحشتناک گزاف گویی گفت:” Stalock که به پایان رسید با 28 موجب صرفه جویی در. “هیچ چیز شما می توانید در مورد آن انجام دهید.”

اگر چه این پیام در بین دوره بود که تهاجمی و رقابت برای یکی دیگر از هدف های وحشی تا به حال در مقابل نوع فشار.

“به نظر می رسد مانند ما باید تمایل به نظاره نشست و اجازه دهید تیم های دیگر را در این بازی به ما” Boudreau گفت. “وقتی که اتفاق می افتد جلوگیری دفاع نمی کند جلوگیری از هر چیزی است.”

دنتو را باز کرد به ثمر رساند 9:49 به بازی زمانی که او انداخت backhander در شبکه که دروازه بان رنجرز Alexandar Georgiev نمی تواند اداره کند. هدف (11) مجموعه ای جدید و حرفه ای برای Donato و با کمک در بازی Koivu ثبت 500 حرفه ای خود را.

تنها در 2:03 بعد از نیویورک کشیده حتی — یک شات از Panarin از داخل چپ faceoff دایره.

اما وحشی را منجر به تنفس پس از Brodin به ثمر رساند در یک تاول یک تایمر در 16:43.

وحشی دو برابر سرب خود را در یک نقطه شات از مت Dumba 7:38 به دوم اما هدف مجاز بود پس از رنجرز صادر مربی چالش برای بررسی دخالت دروازه بان. پس از یک بررسی NHL تعیین جناح Ryan Hartman اختلال Alexandar Georgiev توانایی را نجات دهد.

در نهایت وحشی را که هدف خود را; با 2:07 باقی مانده در دوم جناح اردن Greenway منحرف در Brodin شات گذشته Georgiev که 23 موجب صرفه جویی در.

در سوم وحشی تا به حال فرصتی برای رشد آن منجر شود با بازگشت به عقب قدرت بازی می کند اما واحد به پایان رسید تا 0-for-2 پس از آن تحویل داده an eye-popping 15 گل در 11 بازی قبلی خود — یک قطع است که برجسته چگونه خاموش وحشی نگاه در زمان. رنجرز رفت 0-for-1.

“ما نیاز به 18 بازیکن و یک دروازه بان برای بازی بزرگ” Boudreau گفت: “و ما نیست که تمام 18 بازیکن بازی در بهترین حالت خود را [پنج شنبه].”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su