Wiggin و دانا گسترش شرکت های بزرگ بخش

نیویورک, جولای 13, 2020 /PRNewswire/ — Wiggin و دانا LLP هیجان زده تا اعلام کند که یک گروه از وکلا از نوآورانه نیویورک بوتیک, خاکستری, PLLC, پیوست, Wiggin و دانا در منهتن کار با اضافه کردن پنج وکلای جدید به این شرکت به سرعت در حال رشد شرکت های بزرگ و معاملاتي عمل است. این گروه شامل دو شریک: Len خاکستری, بنیانگذار, خاکستری, PLLC که اتحاد پیوست Wiggin و دانا به نقل از صندلی های در حال ظهور شرکت ها و سرمایه تمرین گروه; و اندرو Ritter, یک, خاکستری, PLLC شریک است که اتحاد پیوست Wiggin و دانا به عنوان روسای امور مالی و بازسازی تمرین ،

لعن خاکستریکه به دست اورد شهرت در نیویورک راه اندازی جامعه برای خود رهبری, خاکستری, PLLC, دارای تجربه ی گسترده کار بر روی طیف متنوعی از شرکت های بزرگ و معاملات مالی. خاکستری تاسیس خاکستری, PLLC در سال 2016 پس از آغاز کار خود را در چهارچوب قوانین بین المللی شرکت در شهر نیویورک و روی لئامت دادن به عنوان بنیانگذار چندین آمدن او ثابت کارآفرینی رهبر با سابقه برای ایجاد روابط عمیق با کشورهای در حال ظهور و رشد شرکت ها از شکل گیری به خروج. آقای خاکستری دارای یک J. D. با درجه ممتاز از دانشگاه میشیگان دانشکده حقوق و کارشناسی مدیریت بازرگانی از دانشگاه فلوریدا.

اندرو Ritterبه رسمیت شناخته شده به عنوان یک امتیاز بالا و ادغام و وکیل توسط “سوپر وکلا” تجربه شرکت های بزرگ و بازسازی وکیل است که توصیه مشتریان در ارتباط با طیف گسترده ای از داخلی و مرزی معاملات در سراسر تنوع از بخش های. قبل از پیوستن به, خاکستری, PLLC او در دو برجسته بین المللی شرکت های حقوقی و خدمت به عنوان یک سرباز در ارتش ایالات متحده استقرار به افغانستان با 82nd Airborne Division. آقای ریتر خود را به دست آورده J. D.) از دانشگاه نورث وسترن و لیسانس خود را در علوم سیاسی و اقتصاد از دانشگاه بین المللی چابهار.

Wiggin و دانا نیز هیجان زده تا اعلام کند که در همکاری با این گروه جدید از وکلا آن را آغاز کرده است کار جدید راه اندازی متمرکز ابتکار عمل است که راه اندازی خواهد شد به عنوان یک زیر برند بعد از این سال. این ابتکار جدید را اهرم ترکیب استعداد و دیدگاه های Wiggin و دانا و خاکستری PLLC تیم را به راه حل های خلاق به رشد در حال ظهور شرکت ها و سرمایه مشتریان. این شرکت انتظار دارد که این به بلافاصله افزایش Wiggin و دانا توانایی برای پاسخ به نیازهای قانونی از رشد و تکامل, تکنولوژی, جامعه.

در مورد حرکت به Wiggin و دانا لن خاکستری گفت: “از اولین گفتگو با Wiggin و دانا تیم روشن بود که ما مشترک یک چشم انداز از شرکت حقوقی فرصت وجود دارد که در نیویورک راه اندازی بازار به طور خاص یک شرکت گرا عمل به اندازه کافی زیرک به مشتریان خود ارائه متنوع اما مقرون به صرفه راه حل” او افزود: “بدیهی است که محبوب به بحث در مورد شرکت های حقوقی در حال” tech-فعال اما بیش از حد اغلب مشتریان نه به نفع آن. جاه طلبی ما را به ارائه این نوع از خدمات اغلب بیش از ظرفیت ما برای انجام این کار به عنوان یک بوتیک شرکت حقوقی. این چیزی است که باعث می شود این فرصت را در Wiggin و دانا بسیار هیجان انگیز برای مشتریان ما و ما: این بسته های مزایای زیادی چند وجهی حقوقی با فرز نتیجه گرا رویکرد از یک بوتیک. و دیدن جدید راه اندازی متمرکز ابتکار عمل را به شکل واضح است که مشتریان ما در حال رفتن به ذینفع نهایی از ترکیب رویکرد است.”

“ما در حال ظهور شرکت های M&A و بازسازی شیوه های نقطه تمرکز برای ما به عنوان ما همچنان به رشد استراتژیک در مناطق مهم به مشتریان گفت:” شریک مدیریت از Wiggin و دانا, Paul A. Hughes. او ادامه داد: “اضافه کردن همکاران از این کالیبر به شرکت ما بخش نمایشنامه به شرکت نقاط قوت و استثنایی است, برنده برای مشتریان ما و ما. ما پیش بینی است که مجموعه مهارت نبوغ و خلاقیت است که لعن اندرو و تیم خود را به نقش های جدید اجازه خواهد داد که آنها را به یک تاثیر مثبت در Wiggin و دانا آینده ای روشن است.”

William A. Perroneشریک و شرکت در بخش صندلی در Wiggin و دانا, یادداشت ها “اضافه کردن این تجربه, با کیفیت بالا وکلا به پلت فرم ما را در شهر نیویورک را تنها به نفع ما موجود M&A و بازسازی شیوه و به ما اجازه می دهد تا بهتر در خدمت پویا و همیشه در حال گسترش راه اندازی و فن آوری در بازار وجود دارد که وجود دارد. شرکت ما تمرین بلافاصله بهبود یافته با علاوه بر این از این وکلای برجسته.”

اظهار نظر در علاوه بر این, شریک و روسای Wiggin و دانا در حال ظهور شرکت ها و سرمایه تمرین گروه اوان S. Kippermanگفت: “لعن و همکارانش را تجربه گسترده و دانش کار با رشد فن آوری شرکت خواهد شد که یک دارایی فوق العاده که ما با هم کار کنند برای نوآوری و رشد عمل ما ، ما هیجان زده در مورد این فرصت را به همکاری با آنها در ایجاد یک پلت فرم جدید برای ما راه اندازی مشتریان و اعتماد به نفس است که ما تلاش های مشترک منجر به یک رویکرد منحصر به فرد برای ارائه ارزش به این لبه برش شرکت است.”

Wiggin و دانا است یک سرویس کامل شرکت حقوقی در خدمت مشتریان داخل و خارج از کشور از دفاتر در کانکتیکات, نیویورک, فیلادلفیا, واشنگتن دی سیو پالم بیچ. برای اطلاعات بیشتر در مورد شرکت مراجعه کنید www.wiggin.com.

تماس با ما: Paul A. Hughes
203-498-4321
[email protected]

منبع Wiggin و دانا

لینک های مرتبط

www.wiggin.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im