Wickenburg صاحبان فروشگاه ها می گویند کسانی که در بازگشایی اولیه نیست نمایندگی شهر

درام بازی کردن در رستوران ها و در رسانه های اجتماعی. یک تعداد انگشت شماری از رستوران و نانوایی صاحبان Wickenburg گفت: آنها به بازگشایی اولیه در مخالفت با فرماندار سفارشات.

نعل اسب کافه و Bedoian شیرینی و اغذیه فروشی و مشروب فروشی بازگشایی برای ناهار خوردن در سرویس ممکن است 1 و به زودی توسط پلیس, که در دست هر صاحب نسخه از اقامت در خانه سفارش دهید.

کسب و کار شد و سپس در خدمت با یک نامه از طرف دادستان شهر آیلین مک گوایر در مارس 8, هشدار به آنها که آنها در مواجه با اتهامات اگر آنها خود را تعطیل اتاق ناهار خوری.

اما آنها منطبق نیست. برای برخی از, آن را یک وطن پرست antigovernment بن بست در یکی از مهمترین غرب وحشی در شهرهای آریزونا.

بسیاری از کسانی که به کسب و کار صاحبان صحبت با آریزونا جمهوری در آن زمان گفته بود که حق خود را برای باز کردن کسب و کار خود و آنها احساس می کردند که دولت موفق به تشخیص نیازهای کسب و کارهای کوچک در شهرهای مانند Wickenburg.

اما وجود دارد برخی از به طور مستقل متعلق به رستوران ها و مغازه ها در Wickenburg که نمی بازگشایی شده است. و دیگر Wickenburg صاحبان کسب و کار آنهایی که ماندند بسته و احترام سفارشات گویند آنچه اتفاق افتاده نیست و نمایندگی آنها و یا شهر خود را.

‘کسانی از ما که پیروی … واقعی پرستان’

لایحه Kester و همسرش, شنی Kester باز مبلمان, فروشگاه, پیچ خورده زغال اخته در سال 2016. آنها باز هم پیچیده زغال اخته که بیشتر متمرکز بر روی مبلمان فضای باز و پوشش پنجره در سال 2018 است.

او گفت: خرید و فروش کاهش یافته است بین 70% و 80% و که آنها در نهایت بسته هر دو مکان مارس 30 مطابق با فرماندار سفارش.

آنها را به برخی از پول با دیدن مشتریان از طریق قرار ملاقات اما Kester گفت: آن مطابقت ندارد معمولی درآمد و بسته شدن “واقعا قرار دادن فشار بر ما.”

Kester گفت: برخی از فروشندگان نیز leaseholder, به او یک میزان کاهش می یابد در طول بسته شدن و یا تمدید تاریخ در فاکتورها. او اضافه کرد که او و همسرش برای اعمال و دریافت چک حفاظت از برنامه ای است که اجازه داده آنها را به پرداخت خود را به عنوان به خوبی به عنوان هفت ساله خود را تمام وقت و پاره وقت کارکنان.

آنها بازگشایی در مارس 8, اما در حال اجرای اقدامات ایمنی از جمله داشتن کارکنان پوشیدن ماسک ها به طور منظم تمیز کردن در طول روز و تشویق فیزیکی فاصله.

او گفت که او “مزاحمت” در مارس 1, زمانی که او را دیدم که چند کسب و کار بودند بازگشایی در مخالفت با فرماندار سفارش.

“این فقط ساخته شده هیچ حس به من برای قرار دادن تمام شهر از Wickenburg در معرض خطر به جای فقط در انتظار یک روز بیشتر,” او گفت:.

Kester گفت: او می داند که چگونه مشکل آن این است که برای کسب و کارهای کوچک به رشد زمانی که آنها قادر به استقبال مشتریان از طریق درهای خود را, اما گفت: بهداشت عمومی باید قبل از کسب و کار امور مالی.

“من باور دارم که کسانی از ما که با پیروی ما فرماندار دستورات درست “میهن پرستان” و نیاز به صدای ما شنیده می شود و همچنین” Kester نوشت: در یک ایمیل به Arizona Republic. “ما قرار می گیرد سلامت و ایمنی از دیگران بالاتر از خود ما خودخواه می خواهد و نیاز دارد.”

Kester مخالفت با دیگر صاحبان کسب و کار که گفت حقوق خود بودند که با داشتن نزدیک به طول بیماری همه گیر.

‘همه ما ‘حقوق’ برخی از محدودیت های” Kester نوشت. “ما نمی توانیم فریاد زدن ‘آتش’ در شلوغ تئاتر, yell, ‘ربودن’ در یک هواپیما و یا یک AR-15 به کاخ سفید و در یک دیدار. چرا ؟ چرا که سلامت و ایمنی دیگران!”

برخی از صاحبان کسب و کار که باز خود را در مغازه ها و رستوران ها قبل از پایان منظور اجرایی گفت: Arizona Republic بخشی از دلیل که چرا آنها احساس موجه در انجام این کار بود که Wickenburg تا به حال هر گونه تایید موارد COVID-19.

Kester نگران است که قبل از موعد مقرر افتتاح شهر می تواند تغییر دهد.

“این می تواند رخ دهد در هر زمان و سپس منفجر ما,” او گفت:. “آره, آن را ما نمی هر گونه موارد, اما آن را فقط بدان معنی است که آنچه ما انجام شد مشغول به کار بود.”

راه گریز: چرا یک مترو ققنوس باشگاه بازگشایی با آریزونا رستوران

او گفت که او نیز احساس کردند که پوشش رسانه ای از کسب و کار بازگشایی در Wickenburg در طول اقامت در خانه سفارش می تواند ترک برداشت بد از این شهر گفت که او معتقد است که اکثر صاحبان کسب و کار در Wickenburg موافقت با زیر فرماندار راهنمایی.

“من فکر می کنم آن را بسیار تحریف شده و من آن را مانند آوازی اقلیت دریافت تبلیغات به جای اکثریت خاموش” او گفت:.

وقتی پرسید که آیا این بخش در طول اقامت در خانه سفارش خواهد همچنان احساس در میان Wickenburg صاحبان کسب و کار در آینده Kester گفت به اعتقاد او بحث کنونی این است که یک اثر از یک بخش که تاب شهر در آخرین پنج سال. که بدست آورد, او گفت:, ناشی از استدلال بر اینکه Wickenburg باید چوب به آن روستایی ریشه یا مدرن.

‘همه در Wickenburg است تا در آغوش’

مارس 17 روز اول بود 68 ساله بث گالانت درآمد کاهش یافته و در Wickenburg عتیقه & صنعتگران Emporium.

گالانت بسته کسب و کار خود را از طریق مه 7 ساخت تقریبا هیچ چیز بیش از این هفت هفته.

کسب و کار خود را که او تا به حال برای 10 سال است بازار عتیقه که در آن فروشندگان اجاره فضا به فروش اجناس خود را. شجاع گفت: جمهوری اسلامی که او و هر یک از نمایندگی های توافق کردند که بسته شدن مغازه ها به طور کامل بهترین گزینه بود.

شجاع گفت: نبود قابل دوام سعی کنید به عکس و لیست همه چیز برای فروش آنلاین به دلیل ماهیت کسب و کار خود و اضافه کرد که آنها اساسا تصمیم به کاهش ضرر و زیان خود را و بسته باقی می ماند تا زمانی که مقامات دولتی تعیین می شود این امر می تواند امن برای بازگشایی شده است.

او گفت: او خدا را شکر که صاحبخانه شد درک و که او تنها اتهام او نیمی از اجاره برای دو ماه گذشته است انتظار می رود به پرداخت تفاوت که کسب و کار به حالت عادی برمی گرداند.

“مردم در Wickenburg کمک به یکدیگر و راه خود را برای کمک به من,” او گفت:. “او می دانست که آن کمک خواهد کرد که من شخصا و کمک به من به عنوان یک کسب و کار به رفتن نگه دارید.”

شجاع گفت که در جریان خاموش کردن او می تواند نگاه از پنجره به بیرون از فروشگاه و دیدن جمعیت مردم swarming مرکز شهر در کسب و کار است که آشکارا به مبارزه طلبیده فرماندار سفارش.

او گفت که او نگران است که مورد توجه قرار گرفت در کسانی که به دنبال سفارش به کسانی که.

شجاع گفت: هر کس نیز تصمیم خود را بر اساس شرایط خاص خود را اضافه کرد که او احساس نمی کند او می تواند به طور دائم از دست دادن کسب و کار خود را با بستن او درب و که او نمی خواست به طور بالقوه بیماری را از خانه شوهرش که به بیماری انسدادی مزمن ریوی.

“آنها می دانستند که عواقب. اگر این روشی است که آنها احساس قدرت بیشتری به آنها — که نیست احساس من,” او گفت:. “من می دانم که چگونه برای اجرای یک مغازه عتیقه فروشی. من نه یک مقام دولتی, من نه دکتر هستم و نه تصمیم گیری برای ایالت آریزونا است. من اعتماد مردم که در حال ساخت تصمیم گیری و این چیزی است که من به دنبال.”

وقتی پرسید که آیا او اعتقاد برخی از کسب و کار در معرض خطر بهداشت عمومی با باز کردن قبل از پایان اقامت در خانه سفارش گالانت گفت که او معتقد است این ویروس را ادامه پخش كردن, بدون توجه به آنچه.

“تاپیک میخوام خیلی بیشتر اما شما نمی توانید فقط سرزنش از آن در کسانی که به Wickenburg,” او گفت:.

هر چند در ماه های تابستان اغلب آهسته برای کسب و کار در منطقه به هر حال به دلیل عدم گردشگری گالانت گفت که او امیدوار است که او به زودی تولید یک مقدار عادی درآمد برای این زمان از سال است.

در نهایت گالانت گفت که او می خواهد بیشتر مردم به دیدن Wickenburg به عنوان یک جامعه متنوع است که او باور ندارد نشان داده شد در گزارش های خبری از کسب و کار است که باز در هنگام سفارش.

“همه در Wickenburg است تا در آغوش داشتن یک رالی,” او گفت:. “این همه یک طرفه. مردم وجود دارد که قوانین را دنبال کنید.”

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا 602-444-8529. او در توییتر دنبال کنید @brieannafrank.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de