چرا فرفره اقتصاد می تواند تغییر چگونه رستوران استخدام مدیریت نیروی کار خود را

پالم بیچ فلوریدا, مه 7 سال 2020 /PRNewswire/ — فرفره اقتصاد مدل ثابت کرده بود پایدار جایگزین اشتغال ساختار حتی در زمان قبل از آن به نام فرفره… در آن وجود داشته و در بخش های سنتی-تغییر زمان-کار صنایع مانند مواد غذایی و تحویل bartenders خرده فروشی ها و هتل ها اما در طول چند سال گذشته آن را واقعا گرفته شده نگه دارید و به یک صنعت قابل توجه غرق در گردش مالی کارمند و اونا مشکل… رستوران ها. بسیاری از رستوران صنعت شده است و با استفاده از فرفره اقتصاد برای همیشه لطفا برای در حال حاضر…. مشخصات سرور و دیگران که پرداخت می شود فقط برای کسانی که شیفت آن کار می کنند به جای مداوم حقوق و دستمزد (و منافع) هستند فرفره کارگران است. وجود دارد تعدادی از شرکت ها در رستوران فرفره-فضای کار است که برای کمک به مدیران در نیاز به خالی را پر کنید یا understaffed شیفت بلافاصله. این شرکت دیده می شود ادامه داد: رشد بیش از چند سال گذشته و پیش بینی ادامه خواهد داد. آنها کمک به صاحبان ترکیب فرفره کارگران به یک رستوران فهرست کارکنان و جلوگیری از نیاز به بیش از برنامه کارکنان بدون هیچ گونه نگرانی وجود دارد نمی تواند به اندازه کافی دست به دست در عرشه. شرکت فعال در بازار این هفته شامل ShiftPixy, Inc. (نزدک: ادم بازیگوش و خطرناک), Grubhub, Inc. (NYSE: گراب), شل Technologies, Inc. (NYSE: کار), Uber Technologies, Inc. (NYSE: UBER), Lyft, Inc. (نزدک: LYFT).

فرفره اقتصاد نیروی کار اجازه می دهد تا رستوران به کارکنان با توجه به نیازهای خود در آن زمان در هر دو تعداد کارکنان و کیفیت آنها. به عنوان یک سوراخ باز می شود در برنامه این می تواند بسیار پر سرعت و همچنین به عنوان نگه داشتن یک خیط و پیت کردن فهرستی از کارگران بالقوه در زمان نامشخص بودن. درگیر شدن با فرفره کارگران نیز می دهد رستوران ها یک راه برای ارزیابی پتانسیل کارکنان جدید قبل از آوردن آنها را به عنوان کارمند تمام وقت و پیمانکاران نیز می تواند در ارزیابی اگر ایجاد می شود یک وقت مناسب. مدیران نیز قادر به جایگزینی وجود ندارد عضو هیات بلافاصله به کاهش استرس گم شدن یک سرور در بقیه کارکنان خود را. ترکیب فرفره کارگران به یک رستوران عملیات می تواند یک انتخاب فوق العاده برای رستوران مبارزه با گردش مالی و یا پیدا کردن افراد مناسب برای حق شیفت.

علاوه بر این بسیاری از کارکنان تمام وقت در ایالات متحده هستند در خواهد کارکنان و می توان با کمی توجه و بدون قطع پرداخت به هر دلیلی و یا هیچ در تمام. در مقابل فرفره کارگران به طور معمول اخراج تنها برای محل کار نقض. با توجه به این که سخت تر به از دست دادن یک فرفره کار “بسیاری از کارگران را کشف کنند که در حال حاضر” گفت: صنعت و خودی.

ShiftPixy, Inc. (نزدک: ادم بازیگوش و خطرناک) اخبار: ShiftPixy اعلام کرد اولین همایش بین المللی توسعه – مخل ما بر اساس فرفره نامزدی پلت فرم در حال راه اندازی در کانادا; طرح ادامه داد: گسترش جهانیShiftPixy امروز اعلام کرد اولین همایش بین المللی توسعه, ShiftPixy کانادا به دیدار اخیر افزایش علاقه از چند واحد رستوران اپراتور در کانادا. این شرکت در حال حاضر در روند تکمیل همه لازم است ثبت نام در هر یک از کانادا به ده استان و به آغاز طرح ارائه آن به صورت end-to-end رستوران راه حل به کانادا مشتریان به محض این که این فرایند کامل است در ماه های آینده. این شرکت با تاسیس ShiftPixy کانادا به عنوان یک شرکت تابعه تماما متعلق به.

با آن $90 میلیارد foodservice است صنعت کانادا نشان دهنده ShiftPixy اول بین المللی و گسترش و تداوم این شرکت رشد تهاجمی استراتژی تکامل یافته است که از کالیفرنیا تنها به دنبال در سراسر کشور خدمات در سراسر ایالات متحده. این شرکت ادامه خواهد داد و گسترش آن به بازارهای بین المللی است که با آن معیار و رسیده برای اختلال در صنعت رستوران.

به عنوان رستوران در صورت نامشخص در آینده در سطح جهانی اپراتورها به دنبال ساده راه حل های دیجیتال است که می تواند کمک به آنها نه تنها آب و هوا طوفان بلکه بهتر است خود را تقویت زیرساخت های کسب و کار. بعلاوه شخص ثالث تحویل همکاران در حال غذا خوردن به رستوران ها’ در حال حاضر حاشیه نازک. ShiftPixy انسانی و مدیریت سرمایه و سفارش آنلاین و بومی تحویل خدمات ارائه کانادا رستوران همه در یک پلت فرم.

“با وجود نامشخص زمان ما بسیار هیجان زده به گسترش به کانادا و کمک به رستوران ها و اپراتورها وجود دارد انجام آنچه آنها بهترین – ارائه مواد غذایی بزرگ تجربه – در حالی که کمک به آنها را رشد کسب و کار خود گفت:” اسکات Absherمدیر عامل و بنیانگذاران ShiftPixy. “ShiftPixy چند زبانه, روش جدید ورود به بازار بسیار سریع و ما مشتاق به ادامه ما گسترش جهانی برنامه.”

در علاوه بر این به کانادا, ShiftPixy در حال کار با شرکای مربوطه و تنظیم کننده در سازمان ملل در سراسر آمریکای لاتین و ژاپن به منظور دیدار با تقاضا در آن بازار. خواندن این اخبار بیشتر برای ShiftPixy در: https://www.financialnewsmedia.com/news-pixy/

دیگر تحولات اخیر در بازار این هفته عبارتند از:

Grubhub, Inc. (NYSE: گراب) پیشرو آنلاین و موبایل مواد غذایی-سفارش و تحویل بازار, اعلام نتایج مالی سه ماهه اول منتهی به 31 مارس سال 2020 و همچنین ارسال نامه ای به سهامداران در روابط سرمایه گذار وب سایت. این شرکت گزارش شده است درآمد حاصل از $363 میلیون دلاراست که 12 درصد سال بیش از سال افزایش از $324 میلیون دلار در مدت مشابه سال گذشته است. ناخالص فروش مواد غذایی رشد 8 ٪ در سال بیش از سال به 1.6 میلیارد دلاراز 1.5 میلیارد دلار در مدت مشابه سال گذشته است.

“صنعت رستوران است در مواجهه با چالش های زیادی در نور دشوار است اما لازم است اقدامات انجام شده برای ایمن نگه داشتن ما به عنوان ما مبارزه COVID-19” گفت: Matt Maloney, Grubhub, بنیانگذار و مدیر عامل شرکت. “Grubhub است که با استفاده از تقریبا همه ما سود در سه ماهه دوم به تولید به عنوان بسیاری از سفارشات بیشتر برای رستوران ما همکاران به عنوان امکان پذیر است. ما امیدواریم که که سخت ترین روز ها پشت رستوران ما همکاران و آنها می توانند شروع به تمرکز بر روی بهبود است.”

شل Technologies, Inc. (NYSE: کار) بین تاریخ 1 فوریه و مارس 25 سال 2020, شل اضافه شده 9,000 جدید مشتریان پرداخت می شود—80% افزایش بیش کامل فصلنامه کل قبلی دو چهارم. و نه تنها بیشتر مردم با استفاده از شل; آنها با استفاده از شل تر. به عنوان ما از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Stewart Butterfield, مشخص شده در اخیر یک سری از توییت در طول همان دوره تعداد پیام های ارسال شده هر کاربر در هر روز به طور متوسط 20 درصد در سطح جهان است.

در ایالات متحده ما شاهد این روند جهانی ادامه خواهد داد. در منطقه خلیج سان فرانسیسکو, سیاتل و نیویورک در میان مکان ها برای اولین بار در کشور به اتخاذ پناهگاه در محل اقدامات است. به عنوان مشتریان ما در این مناطق منتقل شده از راه دور به کار عمق افزایش تعامل و استفاده از نشان می دهد که چگونه شل تبدیل به یک بخش مرکزی از راه دور خود را روز کاری است.

Uber Technologies, Inc. (NYSE: UBER) – به تازگی گزارش YahooFINANCE ایالات متحده شهرستانها است که باید idled جرم حمل و نقل در طول coronavirus مستندات در حال تبدیل شدن به یک غیر معمول شریک به کارگران ضروری به بیمارستان انبارها و کارخانه ها: سواری-نقطه شرکت Uber. طولانی انتقاد توسط مسئولان در شهرستانها ایالات متحده برای انحراف مسیر حمل و نقل سواران و گرفتگی خیابان ها و برخی کمتر متراکم شهرستانها با کاهش حمل و نقل ridership در حال حاضر تبدیل به دره سیلیکون بر اساس شرکت برای پر کردن حمل و نقل شکاف.

یک تعداد انگشت شماری از سازمان های حمل و نقل پرداخت بارگذاری Technologies Inc و پرداخت یارانه سوار هزینه ها در طول همه گیر به ارائه حمل و نقل در اوج ساعت یا کمتر در مناطق شلوغ. برخی را ماهانه اتوبوس-دارندگان پاس تعداد محدودی از بارگذاری سواری دیگران پوشش کل هزینه به صورت منظم بارگذاری سواری و از ضروری در محل کار.

Lyft, Inc. (نزدک: LYFT) در چهار شنبه این هفته تعجب سرمایه گذاران با بالاتر از حد انتظار درآمد و سوار شدن-نقطه شرکت قول داد بیشتر هزینه کاهش برای تبدیل شدن به سودآور به عنوان ایالات متحده coronavirus مستند مورد اقتصاد است. در سه ماهه اول نتایج ارائه در نگاه اول تاثیر سخت stay-at-home سفارشات برای مبارزه با گسترش این ویروس در بسیاری از سوار-نقطه صنعت بزرگترین بازار.

Lyft درآمد نیز به عنوان یک شاخص برای عملکرد بزرگتر رقیب بارگذاری Technologies Inc
که گزارش نتایج در روز پنج شنبه. شرکت نکرد که آیا آن گیر کرده و به هدف خود بودن سود بر اساس تنظیم پایان 2021 اما در روز چهارشنبه گفت: کاهش هزینه کمک خواهد کرد که آن را در “مسیر سودآوری است.” Lyft روز چهارشنبه گفت: در سه ماهه اول درآمد افزایش 23% به
$955.7 میلیون از سال گذشته و جلوتر از
$884.7 میلیون برآورد Refinitiv.

سلب مسئولیت: FN Media Group, LLC (FNM) که صاحب و عمل FinancialNewsMedia.com و MarketNewsUpdates.com یک شخص ثالث ناشر و انتشار اخبار سرویس دهنده که انتشار الکترونیکی اطلاعات از طریق چند آنلاین کانال های رسانه ای. FNM وابسته نیست و در هر صورت با هر شرکت ذکر شده در اینجا. FNM و شرکتهای تابعه هستند اخبار انتشار ارائه دهنده راه حل و یک ثبت نام کارگزار/فروشنده/تحلیلگر/مشاور دارای هیچ سرمایه گذاری مجوز و ممکن است فروش پیشنهاد به فروش و یا ارائه به خرید هر گونه امنیت. FNM بازار, به روز رسانی, اخبار اجتماعی و شرکت پروفیل نیست یک درخواست یا توصیه به خرید فروش یا نگهداری اوراق بهادار. مواد در این نسخه در نظر گرفته شده است به شدت اطلاعاتی است و هرگز به تعبیر و یا تفسیر به عنوان تحقیقات مواد. همه خوانندگان را به شدت خواست برای انجام تحقیقات و سعی و کوشش به دلیل خود به خود و مشورت با مجوز حرفه ای مالی قبل از توجه به هر سطح از سرمایه گذاری در سهام. همه مواد شامل در اینجا چاپ محتوا و جزئیات آن قبلا منتشر شده توسط شرکت های ذکر شده در این نسخه. FNM است در قبال هر گونه سرمایه گذاری و تصمیم گیری توسط خوانندگان خود و یا مشترک. سرمایه گذاران هشدار داد که آنها ممکن است از دست دادن تمام یا بخشی از سرمایه گذاری خود را زمانی که سرمایه گذاری در سهام. جریان خدمات انجام شده FNM شده است جبران چهل و شش صد دلار برای پوشش خبری از آزادی مطبوعات صادر شده توسط ShiftPixy, Inc. توسط این شرکت است. FNM دارای هیچ سهام هر شرکت به نام در این نسخه.

این نسخه شامل “به دنبال اظهارات” در معنای بخش 27A از قانون اوراق بهادار سال 1933 به عنوان اصلاح و بخش 21E بورس به قانون در سال 1934 به عنوان اصلاح و چنین اظهارات به جلو نگاه در حال ساخته شده به موجب مفاد بندر امن از اصلاحی دادخواهی اوراق بهادار خصوصی عمل 1995. “به دنبال اظهارات” توصیف آینده انتظارات و برنامه نتایج و یا استراتژی ها و به طور کلی قبل از کلمات مانند “مارس”, “آینده”, “طرح” یا “برنامه ریزی”, “خواهد شد” و یا “باید”, “رود” “پیش بینی”, “پیش نویس” “سرانجام” و یا “پیش بینی شده”. شما در حال هشدار داد که چنین اظهاراتی به موضوع بسیاری از خطرات و عدم قطعیت است که می تواند در آینده شرایط حوادث و یا نتایج به اختلاف مادی از آن پیش بینی شده در اظهارات به جلو نگاه, از جمله این خطرات است که نتایج واقعی ممکن است مادی از آن پیش بینی شده در اظهارات به جلو نگاه به عنوان یک نتیجه از عوامل مختلف و دیگر خطرات شناسایی شده در شرکت گزارش سالانه در فرم 10-K یا 10-KSB و دیگر براده های ساخته شده توسط این شرکت با کمیسیون بورس و اوراق بهادار. شما باید در نظر گرفتن این عوامل در ارزیابی به دنبال اظهارات شامل اینجا و نه جای بی تکیه بر چنین اظهارات. این اظهارات به جلو نگاه در این نسخه ساخته شده از تاریخ در این خصوص و FNM متعهد هیچ الزامی برای به روز رسانی بیانیه چنین است.

رسانه ها تماس با ما ایمیل:
[email protected]
+1(561)325-8757

منبع FinancialNewsMedia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de