ظرف شش ساعت از دست دادن دسترسی به الکل و علائم اعم از حرکت و استفراغ توهم یا تشنج می تواند مردم را با اعتیاد به الکل به بیمارستان در بخش مراقبت های ويژه.

“شما می توانید مرد از ترک الکل” گفت: حداکثر اردن Nguemeni Tiako یک دانشکده پزشکی دانشگاه ییل اعتیاد محقق. “شما نمی توانید فقط متوقف کردن نوشیدن یک شب.”

با 15 میلیون نفر در ایالات متحده وابسته به الکل با توجه به موسسه ملی سوء مصرف الکل و اعتیاد به الکل ممنوعیت مشروب فروش ممکن است سیل در حال حاضر غرق اورژانس بیمارستان اتاق با تعداد بی شماری از هزاران نفر از دیگر بیماران است.

چهل و هفت ایالت از جمله آریزونا شامل فروش الکل به عنوان یک “ضروری خدمات” در طول COVID-19 بیماری همه گیر. سه متحده قرار داده اند برخی از محدودیت در فروش: منظقه وانت تنها در آلاباما خاموش شدن stand-alone فروشگاه ها مشروب در نیومکزیکو و ممنوعیت در شخص مشروب فروش در پنسیلوانیا است.

نگرانی در مورد ترک الکل ممکن است تحت تاثیر این تصمیم در بسیاری از ایالات اما چند فرمانداران باید خطاب به این موضوع به طور مستقیم. و عوامل دیگر منجر به تصمیم گیری برای نگه داشتن الکل در جریان است.

پرسید: این هفته چرا آریزونا تصمیم مشروب فروش ضروری پاتریک Ptak سخنگوی رژیم صهیونیستی است. mlb صادر کرد بیانیه: “در تمام تصمیم گیری های ما در طول این زمان ما باید با اتکا به توصیه مقامات بهداشت عمومی. ما نیز به دنبال به حداقل میزان دخالت مردم در زندگی روزمره و اقتصاد در حالی که ما باید فاصله فیزیکی و کاهش گسترش COVID-19.”

و دیگران آگاه از تاریخ است.

“ممنوعیت کار نمی کند 100 سال پیش و آن را نمی خواهد کار امروز گفت:” دیوید دلوس رئیس جمهور از آریزونا مجوز آشامیدنی انجمن. “اگر شما نمی توانید یک لیوان شراب یا یک بطری آبجو در پایان روز و پس از آن مردم نگاه ممکن است نسبت به راه های جایگزین برای پیدا کردن مختلف متفاوت است. ما در حال ارائه یک راه امن برای به دست آوردن مشروب.”

Tiako یادداشت موارد از مردم نوشیدن دهان شویه و الکل به دفع برداشت — برخی حتی عطف به خصوص کشنده گزینه خنک کننده خودرو.

آژانس های فدرال ارائه متحده با هیچ صریح راهنمایی در مورد فروش الکل, ترک آن را به فرمانداران را به آن تماس بگیرید. Ducey اجرایی سفارشات را ساخته اند آن را روشن اقتصادی به حداقل رساندن آسیب یک عنصر مهم دولت در پاسخ به کوروناویروس.

ملی انجمن فرمانداران است که در خدمت به عنوان یک منبع اصلی برای ملت فرمانداران به عنوان آنها دست و پنجه نرم با آنچه که یک کسب و کار ضروری است با تکیه بر ارزیابی خطر توسط سایبر و زیرساخت های آژانس امنیت یک بازوی وزارت امنیت داخلی. این سازمان توصیه NGA در آنچه در آن در نظر گرفته شده ضروری است.

در آن لیست توابع ضروری: “کارگران در حمایت از, مواد غذایی, داروخانه ها و دیگر خرده فروشی است که مبادرت به فروش محصولات مواد غذایی و آشامیدنی.” آن مشخص نیست نوع نوشیدنی است.

زمانی که فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی خواسته شده بود در مارس 24 چرا او تلقی فروش الکل ضروری او در جواب گفت: با استناد به الکل بازیابی مربی ضمن تشکر از او را برای تصمیم گیری.

“او بر روی زانو های فراوان ضمن تشکر از من برای نگه داشتن مشروب باز کردن فروشگاه ها آن را به عنوان مربوط به فقط کل اعتیاد مقابل” مورفی گفت. “او گفت: جایگزین شده اند خرد کردن برای بسیاری از مردم است.”

با درآمدهای مالیاتی حذف به طور چشمگیری در هر حالت نگه داشتن مشروب جریان نیز نگه می دارد توپی مربوط به الکل مالیات باز است. و آن است که یک تغییر کوچک.

مشروبات الکلی کمک حدود 432 میلیون به آریزونا خزانه از طریق فروش مالیات مالیات غیر مستقیم مالیات و هزینه های صدور مجوز در سال 2019 با توجه به لیزا Hawkins, سخنگوی مقطر ارواح شورای, ایالات متحده است. کشور آمریکا درآمد بیش از 23 میلیارد دلار برای سال 2017 سال گذشته که اطلاعات کامل در دسترس است.

“فرمانداران سراسر ایالات متحده می دانیم که وجود دارد این است که یک تعادل دقیق بین حفاظت از سلامت عمومی در حالی که همچنین حمایت از دولت و اقتصاد محلی و در ادامه به خدمت مصرف کنندگان” هاوکینز گفت.

او افزود: بسیاری از فروشگاه ها در حال تلاش برای کاهش خطر ابتلا به محدود کردن تعدادی از مشتریان مجاز در یک مشروب فروشی در هر زمان داده شده با داشتن فروشگاه پرسنل بازیابی مشتریان محصولات تشویق به خرید کارت اعتباری و نیاز کارکنان به پوشیدن دستکش.

“با محله فروشگاه های مشروب, مردم, لازم نیست که به دور از خانه و آنها با ارائه یک سرویس است که حیاتی” دلوس گفت. “بسیاری از مردم نمی خواهید برای رفتن به فروشگاه های مواد غذایی و فروشگاه های بزرگتر به دلیل اجتماعی فاصله جنبه اما با مشروب, فروشگاه, شما باید توانایی برای ایجاد, اجتماعی, فاصله, فضا, و همچنین شما می توانید تعداد زیادی از درایو-thrus.”

یکی کوچک مشروب صاحب فروشگاه کریگ Dziadowicz پنهان آهنگ بطری مغازه در مرکز شهر فینیکس گفت: او را محدود کردن تعدادی از مشتریان به دو در یک زمان تشویق منظقه وانت و پوشیدن دستکش لاستیکی برای انتخاب بطری برای کاربران خود.

برای اطمینان از کسب و کار خود را باقی می ماند طبقه بندی شده به عنوان “ضروری” Dziadowicz به تازگی تبدیل کافه خود را درب بعدی را به یک bodega به ارائه محصولات تازه به ساکنان محله inconvenienced حفظ coronavirus.

سود اقتصادی کنار, بهداشت عمومی نزولی ممنوعیت الکل شده است بیشتر مربوط به سوء مصرف الکل ،

Dr. George F. Koob مدیر موسسه ملی سوء مصرف الکل و اعتیاد به الکل گفت: در مصاحبه ای که در چشم کسی که با استفاده از الکل اختلال الکل یک “کشش کالا” — به این معنی که تقاضا تغییر خواهد کرد زمانی که عرضه از بین می رود.

هنگامی که تصمیم گیری است که بین دسترسی امن به الکل و یا افرادی که به شدت برای رسیدن به گزینه های امن دسترسی از طریق فروشگاه ها مشروب باید اولویت به عنوان “کاهش آسیب مداخله بهداشت عمومی” با توجه به Tiako همکاری نویسنده Kelsey کشیش MD/دکترای خود را در Oregon بهداشت و دانشگاه علوم.

حتی به عنوان کافه ها و رستوران ها بسته شده اند و الکل و فروش افزایش یافته است در سراسر کشور پس از اجتماعی فاصله آغاز شد اما هاوکینز از آب مقطر ارواح شورای, ایالات متحده است مشاوره مصرف کنندگان به مصرف بیش از حد.

“ساده لذت بردن از ساخت یک کوکتل می تواند یک شادی کوچک به بزرگسالان است که ماندم, به در خانه اما در حد اعتدال کلیدی است” هاوکینز گفت.

برای کمک به

اگر شما یا کسی که شما می دانید می خواهم به دنبال درمان FindTreatment.gov می تواند کمک به شما در پیدا کردن گزینه ها و موسسه ملی اعتیاد به الکل و اعتیاد به الکل است منابع موجود در https://www.rethinkingdrinking.niaaa.nih.gov/ و https://alcoholtreatment.niaaa.nih.gov.

این مقاله تهیه شده توسط دانش آموزان در یک گزارش تحقیقی البته در Walter Cronkite دانشکده روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی در دانشگاه ایالتی آریزونا. ایمیل خبرنگاران در arfast@asu.edu و bcderr@asu.edu.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im