“چرا جامعه من?’: یک پاسخ اولیه اما عدم حمایت دولت فدرال برای ملت ناواهو را مبارزه با کروناویروس

آن بوده است نزدیک به دو هفته پس از LeChee فصل جمهور جری ویلیامز تایید کرد که بله جامعه خود مثبتی COVID-19 مورد است.

“این چیزی است که ما تا کنون با آن مواجه قبل از” ویلیامز گفت. زمانی که او برای اولین بار در مورد آن شنیده او دست پاچه. “من فکر می کردم که چرا جامعه من?”

همانطور که در آوریل 2, جامعه خود دارای شش مثبت COVID-19 موارد است. آنها فراتر از اعداد به او — او می داند که همه آنها را و او را ملاقات آنها را قبل از. او احساس درماندگی. بسیار وجود دارد که ناشناخته است در مورد این ویروس و چگونگی آن را تغییر در زندگی خود و جامعه است.

“شما نمی توانید آن را ببینید شما نمی توانید آن را لمس کنید شما نمی توانید بوی آن. این بدترین چیزی است و آن را خسته کننده” ویلیامز اضافه شده است.

ویلیامز گفت که او تنها با ارائه county اعداد و هیچ جزئیات بیشتر در مورد که ممکن است بیمار در جامعه خود را. بنابراین زمانی که او نمیفهمد یکی از اعضای جامعه مریض بود در مارس 20, ویلیامز گفت که او خود را آغاز تحقیقات خود برای پیدا کردن چگونه این اتفاق افتاده و شروع به برقراری ارتباط برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اعضای جامعه او می دانست که تا به حال آزمایش مثبت است.

“من ساخته شده در تماس با خواهر و برادر خود و یا بستگان نزدیک” ویلیامز گفت: مطمئن شوید اطلاعات خود را دقیق بود.

این منجر شد او را به یک کلیسا تجمع برگزار شده توسط Chilchinbeto کلیسای ناصری در اوایل ماه مارس.

ویلیامز شناسایی یک گروه از حدود 10 اعضای کلیسا برخی از LeChee فصل دیگران از صفحه منطقه و کامرون فصل با حضور در این تجمع و شروع به نشان دادن علائم به زودی پس از آن.

ویلیامز گفت: پنج نفر از LeChee اعضای جامعه که تست مثبت برای COVID-19 حضور داشتند که تجمع آنها در بیمارستان های مختلف درمان می شود.

“آنها هنوز هم حلق آویز در وجود دارد,” او گفت:. “من امیدوارم که بهترین آنها را به خاطر ما نمی خواهیم به از دست دادن کسی.”

اولین مثبت COVID-19 مورد در نوجو ملت اعلام شد در 17 مارس و ملت ناواهو وزارت بهداشت گزارش داد این بود 46 ساله فردی از Chilchinbeto آریزونا.

“ما سعی در نگه داشتن این ویروس ملت ما اما آن را مخفیانه در” ملت ناواهو رئیس جمهور جاناتان Nez گفت. “آن تسهیل در به دلیل خارج رویداد که یکی از اعضای ما را به رفت و آورده است که پشت به ملت و پسر آن را خاموش که ویروس فقط گسترش یافته است.”

Nez نمی ارائه هر گونه اطلاعات در این نوع از رویداد و یا چگونه بسیاری از مردم نهفته در جامعه اما پس از مورد اول اعلام شد, Chilchinbeto جامعه بوده و بسته کردن در انزوا.

“امروز آنها هنوز قفل شده است اما ما در حال انجام بهترین های ما برای دریافت مواد غذایی و اقلام ضروری به آن دسته از اعضای جامعه” نيز گفت.

گزارش شده است که شیوع بیماری می تواند متصل به کلیسا تجمع که اتفاق افتاده در Chilchinbeto جامعه اما Nez گفت: آن را سخت می دانند.

“Chilchinbeto واقعی تنگ گره جامعه وجود دارد و بسیاری از توابع است که اتفاق افتاده است که در آن زمان” نيز گفت.

وجود کلیسا رالی اما نیز وجود دارد یک مراسم سنتی و دیگر توابع خانواده در حدود همان زمان.

این تحقیقات که توسط رهبری با مسئولین نوجو گروه اپیدمیولوژی و آنها با داشتن یک زمان سخت ردیابی حرکات فردی در برخی موارد نيز گفت: از آنجا که مردم اغلب مسافرت و ملت ناواهو.

حتی اگر گسترش در آغاز Chilchinbeto Nez می خواهد به یاد ناواهو این ویروس در آمد از ملت ناواهو. “آن سرچشمه نیست در Chilchinbeto.”

از تحقیقات در حال انجام نيز گفت: “ما می دانیم که آن را ممکن است از توسان.”

از آن شده است حدود سه هفته پس از اولین مورد گزارش شده است و همانطور که از آوریل 3, ناواهو ملت 270 مثبت COVID-19 موارد با 12 تایید مرگ. در مجموع 2,353 COVID-19 آزمون داده شده است با 1,796 منفی است.

ملت ناواهو تنها قبیله در دولت و در سراسر کشور به آمار COVID-19 این شدت.

ملت ناواهو مقامات صادر شده خود را برای اولین بار هشدار در مورد پتانسیل گسترش COVID-19 به ناواهو در ژانویه 26. حدود یک ماه بعد ملت ناواهو COVID-19 آمادگی تیم تشکیل شد.

نيز گفت: او می دانست که آنها نیاز به فعال مورد کوروناویروس. در مارس 11, زمان ویروس رسیده همه کشورهای اطراف آن ملت ناواهو او اعلام وضعیت اضطراری است. آنها اولین قبیله ای در آریزونا به اعلام اورژانس و دو روز پیش از این کاخ سفید را اضطراری ملی اعلام شده است.

قبیله کاهش می یابد همه غیرضروری قبیله ای از خدمات دولتی تا مارس 26. مدارس و قمار و قبیله ای پارک ها و مکان های توریستی بسته شده اند و خارج از بازدیدکنندگان خواسته شده است نه به آمدن قبیله ای بر روی زمین.

نیاز به تجهیزات پزشکی افزایش می یابد

به عنوان خطر بهداشت عمومی همچنان به رشد در ملت ناواهو, نیاز به پرسنل محافظ می پوشند تخت بیمارستان و دیگر منابع مهم و لوازم در همه مراکز بهداشت و درمان در ادامه به افزایش است.

“ما به یک نقطه رسیده ایم که در آن ما امکانات پزشکی و مراقبت های بهداشتی کارگران در نیاز مبرم به بیشتر تجهیزات حفاظت فردی در بیمارستان تخت و بحرانی دیگر منابع” Nez گفت.

برخی از منابع هم آمده اند از استراتژیک ملی ذخایر Nez گفت: اما او گفته شده است برخی از محموله نمی خواهد بیش از یک هفته است.

ملت ناواهو سیستم مراقبت های بهداشتی نمی تواند مقاومت در برابر و یا مراقبت از بالا بودن تعداد افراد در آینده بیمار, او گفت:.

هند خدمات سلامت را فراهم می کند خدمات مراقبت های بهداشتی در سراسر ملت ناواهو. ناواهو منطقه IHS دارای 12 امکانات مراقبت های بهداشتی در قبیله ای زمین و دو در شهرهای نزدیک ملت ناواهو. IHS امکانات بهداشتی در ملت ناواهو شامل 170 تخت, 13 ICU تخت 52 موجود در اتاق انزوا و 28 هواکش دکتر گفت: Loretta Christensen, افسر ارشد پزشکی برای نوجو منطقه هند خدمات سلامت.

برای کمک به مبارزه با گسترش COVID-19 نوجو ملت دولت تصویب اضطراری قطعنامه در 20 مارس اختصاص 4 میلیون دلار به ناواهو وزارت بهداشت.

با هیچ کمک مالی از دولت فدرال و در عین حال Nez گفت: این بهترین راه بود برای نوجو دولت برای کمک به منابع است.

کنگره تصویب کرده است بزرگترین کمک های اضطراری بسته در تاریخ ایالات متحده اما Nez گفت: “نه یک پنی از کسانی که دلار دارند و در عین حال آمده به نوجو و یا در عین حال از آمدن به هند کشور است.”

“ما احساس می کنیم دولت ایالات متحده بار دیگر نادیده گرفته و یا حتی از سمت چپ اولین ساکنان مردم برای اولین بار, برای اولین بار شهروندان این کشور” Nez گفت.

نا امیدی پشت کمبود بودجه برای قبایل اخیرا تصویب Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل شده است ابراز شده توسط افراد متعدد از جمله آریزونا اعضای کنگره است.

در نامه ای به تازگی فرستاده شده به خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin و وزیر کشور دیوید برنارد, Rep. تام O’Halleran گفت: “به عنوان تعدادی از موارد در نوجو دو برابر شده است و سپس سه برابر من و همکارانم ساخته شده اند تماس بگیرید و پس از تماس در فدرال اشخاص متهم با disbursing اختصاصی بودجه برای قبایل ما برای مبارزه در سراسر سه قانونی بسته است. تا کنون ما شاهد تاخیر و سردرگمی از آژانس های فدرال است که منجر به افزایش در تایید COVID-19 موارد و مرگ و میر در نوجو ملت است.”

ملت ناواهو دریافت کمک از سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) که تحویل تخت پتو تجهیزات حفاظت فردی و سایر موارد ضروری به Chinle آریزونا. فدرال پزشکی ایستگاه نیز راه اندازی در داخل Chinle مرکز جامعه.

“ما همچنان به کار سخت در هر روز را بیشتر و بیشتر منابع” Nez گفت. آنها با استفاده از Wildcat دن در Chinle به عنوان یک مرکز توزیع برای تامین آینده از ذخایر استراتژیک و چه ملت ناواهو خرید است.

“ما نمی تقریبا رسیده اوج ویروس — این چیزی است که ما کارشناسان بهداشت و درمان در حال گفتن ما” ملت ناواهو معاون رئیس جمهور مایرون Lizer گفت. “ما نیاز به فعال باشید و همه چیز را ما می تواند به آماده شدن برای بدتر است.”

گارد ملی کمک طوبی سیتی منطقه ای مرکز بهداشت در راه اندازی چادر امکانات در محلی fairgrounds به عنوان ایستگاه های پزشکی.

ملت ناواهو را نیز دریافت 250 COVID-19 مجموعه نمونه کیت از دانشگاه آریزونا با توجه به آزادی مطبوعات.

ملت ناواهو نیاز این آزمون برای کمک به محافظت از آن در جامعه گفت: دانشگاه آریزونا رئیس جمهور دکتر Robert C. رابینز. “ما در حال ارسال این مجموعه نمونه کیت در امیدوار است که آنها می تواند کمک کند در تلاش خود را به آدرس COVID-19.”

تلاش های امدادی در سراسر ملت ناواهو

پس COVID-19 رسیده نوجو ملت تلاش های امدادی از نهادهای مختلف را به شدت به کمک نوجو مردم در نیاز به خصوص برای بسیاری از جمعیت های آسیب پذیر مانند سالمندان و معلولین. این تلاش ها شامل مواد غذایی, لوازم پزشکی, لوازم تمیز کردن و آب و هیزم و زغال سنگ موجود به جامعه است.

ملت ناواهو است برای بیش از 170,000 مردم و در حدود 15000 خانواده مجبور برق با توجه به نوجو قبیله ای ابزار قدرت. با فرض وجود دارد در مورد چهار نفر در هر خانه که حدود 60000 نفر بدون برق است. تعداد بالاتر است و برای افراد بدون دسترسی به آب در حال اجرا. خطاها گفت: آنها 16,000 خانه بدون دسترسی به آب در حال اجرا.

تخلیه آب در ملت ناواهو است یک راه زندگی است. که باعث می شود یکی از بزرگترین اقدامات پیشگیری در برابر COVID-19 شستن دست های خود را دشوار است به دلیل دسترسی به آب است.

110 فصل خانه ملت ناواهو منطقه ای و دولت های محلی بسته شده به مردم برای هر نوع از جمع آوری اما بسیاری از آنها هنوز هم ارائه خدمات ضروری به جامعه از جمله آب و دفع مواد زائد جامد دکتر گفت: مروارید Yellowman مدیر برای ملت ناواهو بخش از جامعه توسعه است.

خطاها دارای چهار آب ایستگاه های در دسترس عموم در دفاتر منطقه گفت: Deenise Becenti دولتی و امور عمومی مدیر با خطاها. آنها در Dilkon توبا شهرستان و Kayenta دفاتر در آریزونا و نیومکزیکو در شیپرکک.

“تخلیه آب ضروری است و ما در حال باز” Becenit گفت.

ملت ناواهو نیز در نظر گرفته غذایی کویر. ساکنان گستره وسیعی از زمین دسترسی به حدود 11 full-خدمات فروشگاه های مواد غذایی: هشت Bashas’ دینه بازار, دو لاو فروشگاه N’ صرفه جویی و یکی از شهرستان های بازار در خدمت کل ملت ناواهو که دهانه بیش از 27000 مایل در سراسر سه متحده است.

ملت ناواهو مقامات مشاوره ساکنان تنها به ترک خانه های خود را برای موارد ضروری و برای ارسال یک فرد هر چند خانواده ها اغلب به سفر از فاصله دور برای رسیدن به یک فروشگاه مواد غذایی و یا خاموش کردن ملت ناواهو. وجود دارد یک “در خانه ماندن” نظم در محل و یک حکومت نظامی مجموعه ای از 8 p. m. به 5 صبح

نوجو مقامات راه اندازی نوجو سلامت مرکز فرماندهی عملیاتی در Kayenta 21 مارس است. مرکز رسیدگی خواهد شد توزیع بسته های مراقبتی به بزرگان و خانواده های آسیب پذیر در این منطقه است. آنها در حال توزیع بسته به این که هنوز جدا Chilchinbeto جامعه و سپس آنها را حرکت بر روی دیگر جوامع است. مراقبت بسته شامل مواد غذایی, لوازم پزشکی, لوازم تمیز کردن و موارد دیگر.

“ما یک تیم کوچک” گفت: حادثه فرمانده Lucinda چارلستون; بنابراین تیم تحویل 25 تا 30 وعده غذایی بسته در یک زمان.

“ما هنوز باید چندین کیلومتر را پوشش, اما ما در حال انجام بهترین های ما,” او اضافه شده است.

دو 100 گالن آب تانک و چندین سطل زباله راه اندازی شده اند در Chilchinbeto جامعه او گفت: در تلاش برای ارائه به خانواده ها با آنچه آنها نیاز دارند به طوری که آنها می توانند در خانه بمانند.

“وجود دارد بیش از 1200 نفر در این جامعه” چارلستون گفت. “ما در حال تلاش برای کمک به آنها را با ارائه تجهیزات لازم.”

ملت ناواهو است پذیرش کمک های مالی برای کمک به COVID-19 تلاش های امدادی مانند بسته مراقبت از طریق تلاش های ناواهو سلامت مرکز فرماندهی عملیاتی.

آریزونا میانه بانک مواد غذایی شده و کمک مالی برای کمک به Chilchinbeto جامعه پس از نوجو سازمان مسکن (NHA) رسیده اهدای 200 خانواده غذا جعبه 48 نفر از نان و 4100 پوند از مواد غذایی گفت: Ted Purdy, جامعه, مدیر روابط آریزونا میانه بانک مواد غذایی.

آن است که نه تنها نهادهای بزرگ کمک به مردم در ملت ناواهو اما نیز وجود دارد که برنامه های کوچک و تلاش مردمی پله بالا است.

ناواهو و هوپی صندوق امداد

برای مثال یک GoFundMe به نام نوجو & هوپی صندوق امداد ایجاد شد مارس 15 سابق ملت ناواهو دادستان کل اتل شعبه دارد. به تاریخ آن مطرح است بیش از $270,000.

این گروه کمک به خانواده ها با مواد غذایی و آب و لوازم بهداشتی گفت: کاساندرا بیگی عمومی افسر اطلاعات برای این گروه است. آنها زیر بهداشت نیاز دارد و داوطلبان در حال تمرین های اجتماعی فاصله, اما آنها همچنین ارائه موارد به امن انتقال مکان.

“این بسیار مردمی به رهبری تلاش ما یک گروه از افرادی که بسیار پرشور در مورد جوامع ما و ملت ما” بیگی گفت. “ما نیاز به رسیدن به مردمی به سرعت ما نه تنها می تواند صبر کنید برای ملت ناواهو (دولت).”

اولین درخواست برای کمک به در آمد و در مارس 22. چهار روز بعد آنها تا به حال بیش از 1400 درخواست بیگی گفت و بسیاری از آنها بزرگان.

“آن را قریب به اتفاق” بیگی گفت: به دلیل وجود چنین نیاز مبرم برای کمک به سراسر ملت ناواهو. “ما نیاز به کمک ما می توانید دریافت کنید.”

بیگی گفت: آب یک نیاز بزرگ و اگر آنها می تواند کسی که مایل به کمک به آنها را فقط توزیع آب به این جوامع است که بسیار مفید خواهد بود.

مردم می توانند درخواست کمک و یا تماس با ایمیل و یا پر کردن کمک فرم درخواست آنلاین. این گروه ندارد یک وب سایت اما آنها در Facebook اگر شما جستجو نوجو & هوپی صندوق امداد. آنها را می توان در 833-956-1554 و فرم های آنلاین را می توان در اینجا یافت نشد. بیگی گفت: تولید کنندگان و داوطلبان همچنین می توانید دسترسی به ناواهو & هوپی صندوق امداد اگر آنها می خواهم برای کمک به.

سالمند برنامه فراهم می کند مواد غذایی گواهی

یکی دیگر از برنامه کمک به بزرگان بر ملت ناواهو است Adopt-A-بومی-Elder برنامه مستقر در ایالت یوتا است. این برنامه در نوجو بزرگان سن 75 و مسن و در حال حاضر کمک 720 بزرگان سراسر ملت ناواهو.

پس COVID-19 نهفته است جامعه اتخاذ یک مادری سالمند مدیر لیندا مایرز گفت: او یک انبار پر از جعبه است که نمی توان تحویل به بزرگان با توجه به ایمنی. بزرگان دریافت جعبه با آیتم های مختلف مانند لباس و غذا و دارو و یا حتی نخ.

“است که بخش غم انگیز,” او گفت:, و هر یک از جعبه بزرگتر را نام بر روی آن. “ما تا به حال این همه آماده و بسته بندی شده برای رفتن.”

مایرز گفت: او هرگز از دست یک تحویل به ملت ناواهو در 35 سال او انجام شده است این برنامه.

قادر به جعبه بیرون مایرز گفت: آنها هنوز هم نیاز به کمک بزرگان در برنامه به طوری که آنها در حال توزیع $100,000 در Bashas’ مواد غذایی گواهی.

“ما در حال تبدیل همه چیز ما می تواند به مواد غذایی گواهی از طریق Bashas’,” مایرز گفت و آنها خواهید بود ارسال گواهینامه ها در پست بعد دو ماه. آنها را ارسال از $25, $50 و $100 گواهی.

“هر سالمند در حال رفتن به یک مقدار زیادی از حمایت” او گفت:, و آنها هنوز هم پذیرش کمک های مالی و جمع آوری پول برای ارسال مطلب.

خبرنگار Shondiin نقره را پوشش می دهد مردم بومی و جوامع در آریزونا. رسیدن به او را در [email protected] و او را دنبال کنید توییتر @DiinSilversmith.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im