چرا ماسک تنفسی سوپاپ don’t stop گسترش جدید کروناویروس

ماسک مقرر در محل در شهرستانها در سراسر آریزونا و این حکم به طور فزاینده برای ممنوع کردن استفاده از ماسک است که دریچه.

هر چند این یکی از راه دریچه های طراحی شده برای کمک به ارائه راحتی بیشتر اجازه می دهد هوا به فرار از ماسک هنگام بازدم کاربران که تابع همچنین اجازه می دهد تا ویروس به گسترش است.

“این شکست هدف” گفت کای Singbartl یک پزشک که به عنوان صندلی برای پیشگیری از عفونت و کنترل در کلینیک مایو در آریزونا. “آنها كلیك كنید کسانی که دریچه های مسیر کمترین مقاومت پس به صحبت می کنند, آن را آسان تر به بیرون و خلاص شدن از گرما و رطوبت است.”

اما در علاوه بر این به بازدم گرما و رطوبت Singbartl گفت: استفاده کنندگان هستند بازدم ویروسی قطرات و ذرات به عنوان به خوبی. از آنجا که این, Maricopa شهرستان مشخص شده در دستور ماسک که شیر ماسک پیروی شهرستان را پوشش مورد نیاز است.

در یک ایمیل یک سخنگوی Maricopa County نوشت که این شهرستان ممنوع شد بر اساس مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه در برابر استفاده از ماسک شیر در تنظیمات بهداشت و درمان.

یمه پیما و سانتا کروز شهرستانهای همه باید ماسک مورد نیاز مشابه با مشخصات برابر شیر ماسک.

اما دیگر شهرستان ماسک حکم مانند Coconino County را ندارد محدودیت های خاص در برابر استفاده از ماسک شیر و کسانی که باید ممنوعیت در برابر شیر ماسک لازم نیست همیشه به نظر می رسد اجرای آنها.

کلینیک مایو نیست اجازه می دهد بیماران در داخل اگر آنها با پوشیدن ماسک شیر, اما Singbartl گفت که او دیده است مردم با پوشیدن آنها را قبل از آنها خواسته می شود برای قرار دادن بر روی یک نوع متفاوت از ماسک. او گفت: او حتی دیده می شود مراقبت های بهداشتی حرفه ای که کار نمی کنند در مایو کلینیک با استفاده از این نوع از ماسک است.

“در استریل زمینه آنها مطلقا ممنوع و دلیل آن اجازه می دهد تا فیلتر نشده, بازدم هوا می گوید:” کریستین Romin, یک دکتر در Camelback پوست پوست و جراحی که در آن آنها همچنین اجازه می دهد در بیمارانی که با پوشیدن ماسک شیر.

Maricopa شهرستان سخنگوی نوشت: در یک ایمیل که Maricopa County بهداشت عمومی است “نه یک اجرای آژانس” و گفت: اگر مسائل حل نشده بین افراد و یا کسب و کار آنها را تشویق به تماس خود را محلی اجرای قانون عروق کرونر از شماره.

علاوه بر این, آنها توصیه می شود آموزش و پرورش بیشتر در مورد ماسک.

Romin نیز دیده می شود برخی از مردم با پوشیدن ماسک شیر و فکر می کند که افرادی که با پوشیدن ماسک حتی ممکن است متوجه است که آنها ممکن است بیشتر گسترش این ویروس از طریق ماسک از این ماسک ها اغلب در دسترس آنلاین برای خرید و به بازار عرضه شده به عنوان موثر فیلتر دستگاه.

“هنگامی که شما نگاه کنید در آن شما فکر می کنم وای این واقعا باید محافظ,” او گفت:. “اما آن را کاهش نمی دهد انتقال COVID-19 و شما قرار است برای محافظت از هر دو پوشنده لباس و فرد شش فوت دور.”

ماسک سیاست همچنان به تکامل و تغییر به عنوان محققان اطلاعات بیشتر در مورد این ویروس اما در حال حاضر Singbartl توصیه می کند با استفاده از ماسک است که هر دو پوشش بینی و دهان با برخی از مرتب کردن بر اساس از مواد مانند پارچه پنبه ای و به اطمینان حاصل شود که ماسک به صورت چسبیده متناسب در این صورت برای جلوگیری از ویروس ذرات از فرار و یا وارد کردن.

“به طور کلی لایه های بیشتر بهتر است,” او گفت:. “یکی دیگر از عوامل مهم است که موضوع تعداد.”

بالاتر موضوع تعداد پارچه به عنوان کارآمد تر فیلترها با توجه به Singbartl. پس از مواد مختلف ممکن است ارتباط برقرار کردن با ویروس متفاوت او همچنین توصیه می شود از ترکیب مواد مختلف با هم در یک ماسک مانند ابریشم و پنبه به طوری که ماسک می توانید فیلتر کردن طیف وسیع تری از ذرات.

او گفت که او می خواهد برای دیدن ماسک تبدیل به اجباری ایالت با یک ماده در برابر شیر و ماسک و همچنین.

“این واقعا در مورد حفاظت از دیگران” او گفت:. “اگر ما می خواهیم برای بازگشت به تا حدودی از یک زندگی عادی ما خواهد بود قادر به ارتباط برقرار کردن خیلی بیشتر به طور معمول اگر ما پوشش مورد نیاز است.”

آماندا موریس را پوشش می دهد همه چیز علوم زیستی است که شامل مراقبت های بهداشتی, تکنولوژی, جدید پژوهش و محیط زیست است. او را راهنمایی, ایده های داستان و یا سگ الگوهای رفتاری در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @amandamomorris برای علوم زیستی آخرین به روز رسانی.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de