چرا بزرگترین حمله سایبری در تاریخ اتفاق خواهد افتاد در عرض 6 ماه

Coronavirus تخمگذار زمینه را برای یک حمله سایبری.

در واقع من در رکورد امروز گفت: ما دیدن بزرگترین حمله سایبری در تاریخ شش ماه بعد.

هیچ کس در مورد این موضوع صحبت امروز است. مبارزه با هکرها است آخرین چیزی که در اکثر مردمی ذهن. اما coronavirus عملا تضمین “بزرگترین حمله سایبری تا کنون” به زودی گچ بری بیش از همه صفحات.

من توضیح دهد که چرا در یک ثانیه. و من به شما نشان می دهد که الگوی ثابت برای ساخت پول بزرگ کردن حملات سایبری. اما در ابتدا مهم است به درک این کلید به دفاع در برابر هکرها. بحث به هر سایبر متخصص و آنها به شما بگویم یک تکه بزرگ از زمان و پول صرف شده در کاهش “سطح حمله.”

تصور کنید یک بازی که در آن شما باید به شکستن به دو ساختمان

این اولین بار است که یک عمارت بورلی هیلز. شما می توانید سعی کنید برای دریافت در درب جلو. اگر که کار نمی کند, شما می توانید وارد کنید از طریق نوار کنار استخر و مطالعه هر یک از بیست ویندوز و یا دزدکی حرکت کردن در از طریق زیرزمین.

دوم ساختمان زیرزمینی بتن پناهگاه. بدون ویندوز. تنها یک درب.

این امر می تواند بسیاری سخت تر برای شکستن به بتن پناهگاه درست است ؟ وجود دارد تنها یک راه در. که به معنی “صاحبان” می تواند تمرکز تمام تلاش خود را در تامین امنیت است که یک نقطه است.

این است که چگونه آن را با این نسخهها کار در سایبر زمین. بیشتر دستگاه های متصل به یک شبکه بزرگتر آن حمله سطح رشد می کند و آن را آسان تر برای هکرها برای نفوذ به شبکه. در هر دستگاه جدید یک دروازه که در آن هکرها می توانند پیدا کردن آسیب پذیری و استفاده از آن را به انتقام ویران کردن بر روی سیستم شما.

Coronavirus فقط پاره پاره باز کردن هر شرکت مجازی دفاع

قبل از همه گیر آمار کارکنان که کار از راه دور بودند معمولا با توجه به کار ویژه لپ تاپ با افزایش امنیت است. مثلا دوست من با این نسخهها کار برای ایرلندی مقامات مالیاتی—معادل IRS. او اغلب با این نسخهها کار از خانه اما تحت دستورالعمل های دقیق. او باید با استفاده از یک کار اختصاص داده شده لپ تاپ و جداگانه امن Wi-Fi.

او را به پرش از طریق های متعدد امنیتی hoops برای گرفتن حتی گذشته روی صفحه نمایش خوش آمدید. برای مثال او باید پلاگین در یک USB security چوب به “باز کردن” کار فایل. این اقدامات او را دشوار است اما غیر ممکن نیست—به هک.

در این سطح از امنیت نیاز به دفع کردن کاربران ، نکته این است که coronavirus دارای ریشه کن تمام زندگی ما را در بسیاری جهات. و در این میان قابل رویت ترین اختلالات مجبور است صدها میلیون ها نفر از آمریکایی ها به کار از خانه.

هر شرکت ‘سطح حمله’ فقط منفجر شد

عملا هر کارمند در هر شرکت در امریکا در حال کار از یک میز موقت خود را در میز آشپزخانه. شرکت تنها تا به حال روز به سنگ فرش با هم کار از راه دور برنامه. بنابراین شما می توانید شرط می بندم بیشتر نیست راه اندازی سیستم های امن مانند یکی از دوستان من با استفاده از. در واقع اکثریت قریب به اتفاق کارکنان احتمالا حتی نمی باید کار اختصاص داده شده لپ تاپ.

بنابراین صدها میلیون ها نفر از مردمی هستند که با استفاده از لپ تاپ شخصی در نا امن اتصال به اینترنت–دسترسی به فایلهای کاری. که بسیاری از آنها به احتمال زیاد حاوی اطلاعات محرمانه و اطلاعات شخصی.

این یک رویا به حقیقت می پیوندند برای مجرمان اینترنتی. هکرها فقط نیاز به دسترسی از طریق یک نقطه ورود برای به دست گرفتن کنترل کل شبکه. هنگامی که آنها در آنها می تواند سرقت اطلاعات, اسرار و حتی قفل شما خارج از شبکه.

هکرها با نفوذ به شبکه از آمریکا بزرگترین دفاع پیمانکار لاکهید مارتین با هدف قرار دادن کارگران از راه دور. اگر آنها می توانند نفوذ این سیستم شما بهترین بر این باورند کارگران از راه دور با امنیت بسیار آسان مجموعه ای از.

این تنها یک ماده از زمان تا زمانی که ‘بزرگترین حمله سایبری در تاریخ’ چشمک می زند خود را در سراسر صفحه نمایش

در گذشته چند ماه هکرها را هدف وزارت بهداشت است. و حملات علیه سازمان بهداشت جهانی بیش از دو برابر شده است.

این تنها هک ما می دانیم که در مورد. Cyber intelligence شرکت CYFIRMA نشان داد تهدیدات سایبری مرتبط با کروناویروس شات تا 600% از فوریه تا مارس است. آن را تنها یک ماده از زمان قبل از ما در مورد شنیدن عمده سایبر نقض.

و این بدان معناست که در حال حاضر زمان مناسبی برای شرط بندی اینترنتی سهام

من امیدوارم که من مرده اشتباه پیش بینی است که ما در مورد به دیدن بزرگترین حمله سایبری در تاریخ است. هیچ یک از ما می خواهم برای دیدن در یک شرکت یا دولت در نظر گرفته شود. به خصوص زمانی که جهان در حال مبارزه با یک کشنده بیماری همه گیر.

اما کارگران از راه دور هستند و زمینی حاصلخیز را برای مجرمان اینترنتی. سطح حمله گسترده تر شده است هرگز به طوری عمده حمله سایبری پخته است در کیک. وجود دارد یک الگوی ثابت برای ساخت پول از حملات سایبری.

هنگامی که عمده هک آمار مستند در یک dvd سایبر افزایش شاخص سهام. آیا شما به یاد داشته باشید هنگامی که خبر شکست در مورد Facebook و کمبریج Analytica رسوایی در اوایل سال 2018? این موجب یک اجرا در سایبر سهام. بزرگترین cybersecurity ETF (CIBR) شروع به پریدن کرد و 25 درصد در طول شش ماه آینده:

این اولین بار نیست زمان عمده هک ارسال سایبری شرکت های فزاینده. در فوریه سال 2015 ما شرکت بیمه Anthem نشان داد 80 میلیون سوابق شخصی به سرقت رفته بودند. بسیاری اینترنتی سهام افزایش 30%+ در طول چهار ماه آینده:

و ما شاهد این همان الگوی دوباره در اوایل این سال است. در ژانویه ارتش ایالات متحده راه اندازی یک حمله موشکی که به کشته شدن یک ایرانی به طور کلی. ایران سایبر-ابرقدرت و آنها قول داد انتقام توسط قابل توجه امریکا دیجیتال شبکه های. برخی اینترنتی سهام شروع به پریدن کرد تا آنجا که 30% فقط در شش هفته!

در کوتاه مدت سرمایه گذاران دیوانه وار خرید اینترنتی سهام بعد از عمده حملات سایبری آمار سرفصل. اما شما می خواهید به سرمایه گذاری قبل از بقیه جهان شمع در.

با زمینه سازی برای بزرگترین حمله سایبری در تاریخ که گذاشته من به عنوان نوع انتظار من این الگو را تکرار کنید به زودی.

بزرگ Disruptors: 3 دستیابی به موفقیت در سهام مجموعه را به دو برابر پول خود را

دریافت آخرین گزارش که در آن من نشان می دهد سه سهام مورد علاقه که شما 100% سود به عنوان آنها مختل کل صنایع است. دریافت یک کپی رایگان شما در اینجا.

استفان مک براید توسط سردبیر RiskHedge گزارش محبوب و به سرعت در حال رشد مشاوره اختصاص داده شده به کمک به سرمایه گذاران درک و سود حاصل از اختلال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de