‘چرا آن چنان سخت به هم؟’ مسا خانواده از 10 مبارزات پس از آتش سوزی خانه

یک مسا خانواده شده است و زندگی در یک pop-up تریلر در جلوی خانه خود برای بخشی بهتر از یک ماه.

فضا تنگ است برای خانواده 10.

ماریا Acosta آشپز برای خانواده خود را با یک اجاق گاز آهسته راه اندازی در خارج از, تریلر, و آنها اغلب وعده های غذایی از دوستان است. با استفاده از حمام تبدیل به یک پازل برای خانواده را حل کند.

ماریا همسرش هکتور و هفت ساله خود را جوانترین کودکان سنین 7 تا 18 سال خواب وجود دارد. خود را پسر است که 20 صرف بیشترین شب با دوستان.

قرض گرفته شده camper است بهترین راه حل آنها آمده ام تا با پس از یک آتش سوزی آسیب دیده خود را در خانه در Jan. 13.

یک سری از عوامل برانگیخته است که شب را در یک اتاق زیر شیروانی آتش منجر به فعلی خود را بی خانمانی. آنها می گویند:

  • چاپ خوب در خود صاحب خانه بیمه نامه را پوشش نمی دهد مسکن موقت و یا وسایل شخصی داخل خانه.
  • Hector Acosta خود را از دست داده فروش کار درست قبل از کریسمس, که بدان معنی است که پول تنگ است و اثبات منبع درآمد اجاره برنامه های کاربردی است, غیر ممکن است, با وجود کمک های مالی است که باید ریخت.
  • نگه داشتن مانند یک خانواده بزرگ با هم یک چالش است. پناهگاه نیاز به جدایی خود را و یا محل آنها را در یک لیست انتظار مسکن.

خانواده در حال تلاش برای نجات دادن آنچه که آنها می توانند از خانه و حرکت همه چیز به ذخیره سازی تا یک پیمانکار عمومی می توانید شروع به در تعمیرات. آتش موجود بود به اتاق زیر شیروانی, اما دیوار احساساتی با آب آسیب ماریا Acosta گفت. کل سقف نیاز به جایگزین است.

خانواده امیدوار است برای پیدا کردن یک راه حل موقت تا زمانی که خانه خود را دوباره قابل زندگی.

“آنچه ما را از طریق رفت بسیار آسیب زا است. ما حتی نمی نشستم به عنوان یک خانواده و واقعا منعکس شده در این” ماریا Acosta, 42, گفت:. “با این همه وضعیت بچه های ما مایل هستند ما با هم باشیم.”

شب آتش

صدای ترق و تروق و پاپ صدا مانند یک ماهی تابه را بیش از سر خود را.

خانواده در حال تماشای یکی از فیلم هابیت که شب و پس از آن کاهش یافت و کاملا در خواب, به جز برای پسر, یک جغد است.

مایکل Acosta, 20 بود بر روی تلفن خود را در حدود 1:30 صبح زمانی که اینترنت آغاز شده عقب مانده. او فکر او می خواهم شارژ تلفن خود را و آن را یک شب.

او سعی کرد یک خروجی. هیچ موفقیت. اشتباه او سعی خروجی است.

سپس او بوی دود.

“او نمی تواند به رختخواب بروید تا زمانی که او تا به حال گوشی خود وصل” مادرش گفت:. “خدا را شکر که, چرا که آنچه ما را نجات داد.”

زمان همه خورد شد بیدار 46 ساله Hector Acosta تایید کرده بود وجود داشت آتش در اتاق زیر شیروانی و راهرو آغاز شده بود پر از ابهام است. آمیزش بود تا با صدای بلند هر کس تا به حال به فریاد زدن شنیده می شود توسط شخص بعدی به آنها ماریا Acosta گفت.

هشت کودک زیر دو پدر و مادر و چهار سگ ساخته شده آن را با خیال راحت به جبهه چمن. همان چمن که در حال حاضر پر از لباس های خود را اموال و پاپ آپ تریلر.

یک مسا آتش گزارش امتیاز به جعبه برق و در اتاق زیر شیروانی به عنوان یک منبع احتمالی آتش است. مورد باز می ماند اگر چه این گزارش می گوید که باعث شد “ناخواسته” با هیچ احتمال زیاد عوامل انسانی مؤثر.

حمل

ماریا Acosta گفت: خانواده اش بود و خدا را شکر به همه امن, اما آنها کاملا مطمئن شوید که چه باید بکنید در فوری پس.

“ما احساس کردیم کمی از دست داد اما ممنون” او گفت:.

به طوری که آنها انجام.

ماریا و Hector Acosta کار کرده اند برای راه اندازی یک کسب و کار کیترینگ و آنها تا به حال متعهد به پذیرایی یک مراسم تشییع جنازه.

بنابراین روز پس از آتش Acostas پخته شده برای خانواده هایی با استفاده از شخص دیگری ،

“هنگامی که ما شروع به پخت و پز برای این خانواده بود که دفن عزیزان من می خواستم همه در خانواده ما به درک که ما همه خوب” ماریا Acosta گفت. “این خانواده دیگر بود دفن عزیزان و ما نمی شد.”

اما چالش بعدی ضربه به زودی: بیمه است.

‘یک از امنیت کاذب’

اولیه آتش سوزی گزارش برآورد آسیب ساختاری در $20,000 و از دست دادن وسایل شخصی در $5,000.

در این روز پس از آتش سوزی, خانواده چپ همه چیز پس از آن می تواند ارزیابی شود توسط بیمه. به عنوان روز گذشت, گرد و غبار باقی مانده و صدمه به آب بدتر و اموال شخصی خود را بیشتر آسیب دیده است.

این Acostas به زودی متوجه شدند که کمی از خسارت خواهد بود پوشش داده خاص خود را بیمه.

“ما تا به حال یک از امنیت کاذب که از آنجا که ما برای پرداخت بیمه است که ما در حال رفتن به خوب” ماریا Acosta گفت.

هیچ یک از وسایل شخصی خود را و یا جابجایی موقت خواهد بود ، تنها ساختاری تعمیرات به خانه. آنها هنوز هم در حال انتظار برای شنیدن پوشش خود را مبلغ از بیمه, او گفت:.

“من تا به حال دیده می شود چیزی شبیه به این در اخبار, شاید, شاید من را تبدیل به اطراف و گفت:” هی چه سیاست ما پوشش می دهد؟,'” ماریا Acosta گفت.

به جای آنها فرض آنها خوب بودند پس از آنها تا به حال صفحه اصلی بیمه.

“یک مثبت و بزرگ” است که تعدادی از دوستان خود را پس از بررسی سیاست های خود را و اغلب شکاف, او گفت:.

‘چرا آن چنان سخت به هم؟’

در این میان عدم جابجایی بیمه دارای بیشترین صدمه دیده بود.

برای اولین بار چند هفته پس از آتش سوزی هشت بچه ها خواب بیش از دوستان مختلف’ خانه های هر شب. تازگی و سرگرم کننده از sleepovers سرعت عینک ماریا Acosta گفت: به عنوان بچه ها از دست رفته در خواب هم خود را در اتاق های مشترک و بیدار شدن از خواب به مورد علاقه خود را حبوبات و صبحانه burritos از پدر و مادر.

تنها آنهایی که مانده بودند با هم بودند ماریا هکتور و جوانترین پسر ریکاردو.

اما با یک خانواده 10 نفره بودن هم شده بزرگترین چالش است.

“این یک زمان خوب به بی خانمان” ماریا Acosta گفت.

بسیاری از اجاره خواسته اند آنها را به اثبات منبع درآمد و در حالی که آنها باید بودجه لازم را برای استفاده از کمک های مالی پس از آتش سوزی نشان می دهد که نبوده است به اندازه کافی از اطمینان او گفت:.

آنها نگاه کرده ام به هتل ها, اما حتی با دو اتاق آنها همیشه بیش از آتش کد.

Airbnbs و اجاره خانه گران هستند و یا در دسترس نیست.

پناهگاه نیاز خانواده به تقسیم کردن یا پیوستن به یک لیست انتظار برای یک خانواده پناهگاه.

در شب بعد از بچه ها در رختخواب, Acosta اسهال Craigslist Facebook و همسایه های ممکن برای اجاره. همه او می خواهد در جایی با یک سقف و یک طبقه که در آن همه بچه ها می تواند وضع خود را کیسه خواب چمدان در پای خود و با هم می شود.

“به عنوان یک مادر شما می خواهید به مراقبت از کودکان خود را,” او گفت: شروع به پاره کردن. “اما من قادر به در این زمان و این نه به دلیل عدم تلاش — این یک فقدان گزینه است.”

کمک از جامعه

در بسیاری از جامعه به شدت.

“ما در حال درخواست برای جزوه, ما در حال درخواست برای یک دست کردن” ماریا Acosta گفت. آنها خوش شانس بوده ام برای دریافت برخی از هر دو.

سنت وینسنت د پل ارائه شده موارد مانند کیسه خواب و پتو و جوراب و بازی, او گفت:.

دوستان کلیسا کاهش یافته است, جعبه, کیسه زباله, کارت هدیه برای وعده های غذایی و کمک کرده اند اتصال Acostas به خدمات اجتماعی.

دوستان شروع یک “وعده غذایی قطار” برای کمک به خانواده با شام در حالی که آنها باقی می ماند در تریلر.

صلیب سرخ آمریکا ارائه شده مقدار قابل توجهی از پول برای کمک به بازیابی هزینه های کالین ویلیامز یک سخنگوی غیر انتفاعی گفت.

ماریا Acosta گفت: آنها صرفه جویی در پول که امیدوارم استفاده در اجاره.

راه متحده متصل شده و آنها را با یک ماشین لباسشویی که در آن آنها می تواند ارزش یک ماه از لباس های شسته شده به صورت رایگان. “این پیروزی کمی اینجا و آنجا” ماریا Acosta گفت.

یک دوست آغاز GoFundMe صفحه بعد از آتش دوزخ و آن را در حال حاضر مطرح شده بیش از یک سوم از $30,000 هدف است.

حتی شکایت به شهرستان تبدیل شده به کمک.

یکی از همسایه ها به نام این شهرستان به گزارش یک حیاط. این خانه به نظر می رسد خوب از حیاط جلویی دیگر از برخی از برزنت و تخته. در داخل “آن متفاوت فاجعه در دسترس نباشد” بنابراین همسایگان لزوما نمی دانم چرا حیاط پر از وسایل و یا چرا جلوی خانه, یک, تریلر, ماریا Acosta گفت.

یکی دیگر از زمان مسا پلیس آمد به موضوع استناد برای تریلر مسدود کردن پیاده رو.

هر دو بار او گفت: او در توضیح وضعیت خود و شهرستان و کارکنان دلسوز. کد مجری بازگشت و دو روز بعد با پنج پیتزا برای بچه ها; افسر پلیس نوشت: توجه داشته باشید برای آینده شکایت توضیح در این مورد.

چند مسا افسران پلیس به تازگی خود را صرف ناهار ساعت کمک به بار جعبه سنگین به خانواده ها را به ذخیره سازی ماریا Acosta گفت.

مسیر رو به جلو

آن را یک روز در یک زمان.

ماریا و Hector Acosta, تمیز کردن خانه و اشفتگی فکری موقتی برنامه هر روز در حالی که بچه ها در مدرسه هستند. بچه ها سعی کنید به چوب به روال عادی — ارکستر ابتدائی, در حال اجرا, تمرین, والیبال بازی ها — همه در حالی که از دست رفته احساس خود را از خانه و خانواده و ظاهر ،

تمیز کردن خانه شده و خود را مانع. دیوارها با آب خیس آسیب ها و سقف را در مجوف. در بعضی از نقاط باقی مانده است تا به کمر سطح.

برای یک بار کل خانواده بود درد و استفراغ ناشی از استنشاق دوده. آنها سپس رو سنگین ماسک — سخت پیدا کنید در وسط coronavirus نگرانی و بدن مناسب برای ادامه پاکسازی از اقلام است.

هنگامی که انجام شده است به تعمیر کار می توانید در جریان است. اما زمانی که ساخت و ساز آغاز می شود, ماریا Acosta نگرانی وجود دارد نمی توان فضا در جلوی خانه برای camper.

“اگر آن را یک چیز دیگر” او Acosta گفت. “من فقط احساس ضعف هایی که وجود دارد مقدار زیادی از دیگری دیگری دیگری را و نه فقط یک کمی از یک استراحت.”

یک داستان در مورد مسا یا گیلبرت? رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا در 602-444-4282. او در توییتر دنبال کنید @alisteinbach.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>