چرا کارشناسان هشدار می دهند در برابر نور روز صرفه جویی در زمان

در این کمپین به انجام دور با دوسالانه بازنشانی ساعت در امریکا کارشناسان بهداشت و درمان نقطه به مطالعات انجام شده نشان حملات قلبی, سکته مغزی و تصادفات هستند بیشتر شایع در مدت کوتاهی پس از یک زمان تغییر دهید.

“بسیاری از ما فیزیولوژی حکومت توسط یک ساعت شبانه روزی,” دکتر تا Roenneberg گفته وال استریت ژورنال. “این ساعت بدن همزمان به خورشید ،

زمان استاندارد است و نزدیک به خورشید زمان است که در آن زمان آمریکایی ها با استفاده از در ماه های زمستان از اوایل نوامبر تا اوایل ماه مارس با توجه به Roenneberg یک استاد دانشگاه لودویگ-ماکسیمیلیان در دانشگاه مونیخ آلمان است.

ایالات متحده تبدیل ساعت پیش رو یک ساعت صبح روز یکشنبه برای برگشت به نور روز صرفه جویی در زمان در نظر گرفته شده که به یک ساعت اضافی از نور خورشید در شب ظاهرا ساخت طلوع آفتاب بعد از یک ساعت و ترک برخی به رفت و آمد به کار در تاریکی است.

“نور روز صرفه جویی در زمان بدان معنی است که ما عملا زندگی در زمان دیگری منطقه بدون تغییر روز-چرخه نور” دکتر Roenneberg که انجام یک مطالعه بر روی این موضوع به گفته مجله. “مشکل این است که بی نظمی. این ساعت شبانه روزی در حال تلاش برای بهینه سازی فیزیولوژی ما. در حال حاضر به طور ناگهانی ما را مجبور به انجام کارهایی است که در این بیولوژیکی زمان مناسب.

“این یک کلی استرس فیزیولوژی.”

دیگر کارشناسان استدلال می کنند که تفاوت از یک ساعت است که به عنوان قابل توجهی به عنوان صرف خود را تغییر دهید.

“رفتن به عقب و جلو مضحک است و مخل آن را می سازد هیچ حس” دکتر بث ان Malow استاد مغز و اعصاب دانشگاه گفت: مجله.

Malow نوشت: یک نظر در موضوع JAMA Neurology.

آکادمی آمریکایی پزشکی خواب گزارش مطالعات نشان می دهد الگوهای خواب مبتلا هستند 5-به-7 روز پس از زمان تغییرات و مسائل شایع تر است برای کسانی که از دست دادن خواب در میان تغییر دهید.

“بسیاری از مردم فکر می کنم از آن را مانند سفر از شیکاگو به نیویورک شما به آن استفاده می شود در عرض یک روز” Malow گفت: مجله. “این بسیار متفاوت از آن است. این نوع مانند یک چیز ثابت که در آن برای بعد از هشت ماه شما یک ساعت خاموش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de