تمپه خود را برگزار کرده انتخابات در بهار برای بیش از 120 سال اما آن روز می تواند شماره زیرا 2018 قانون آریزونا.

این قانون به نیروی شهرستانها به دنبال دولت را در ماه اوت و نوامبر و حتی شماره سال چرخه انتخابات اگر آن را بهبود میزان مشارکت. و آن را به احتمال زیاد خواهد شد.

به طور خاص قانون می گوید رای دهندگان در بهار شهرستان انتخابات باید در 25 درصد حاشیه مشارکت مردم در انتخابات به فرماندار.

ایالت رای دهندگان بود و فقط تحت 65% زمانی که رژیم صهیونیستی. mlb شد انتخاب مجدد در نوامبر سال 2018 است. که به معنی مشارکت مردم در تمپه در انتخابات روز سه شنبه باید بیش از 40 درصد این شهر را در انتخابات باقی می ماند و در بهار برنامه.

که نشده است و این مورد در سال های اخیر است.

مشارکت در تمپه گذشته چهار بهار انتخابات از سال 2010 تا سال 2018 را در محدوده 18 درصد به 27 درصد است.

در این سال مسابقه همه-mail انتخابات و 26 درصد از آراء شده بود بازگشت و از روز شنبه با توجه به تمپه شهرستان کلرک ، رای دهندگان که نیست از طریق پست پشت برگه های رای خود می تواند آنها را رها کردن و یا بازیگران انتخابات در مراکز رای گیری در روز سه شنبه.

پس از روز انتخابات, Maricopa County ضبط خواهد شد و محاسبه میزان مشارکت و تعیین اینکه آیا تمپه باید تراز خود را با دولت در انتخابات خرما.

قانون دولت می تواند نیروی تمپه به حرکت انتخابات

تمپه یکی از معدود شهرهای آریزونا نیست که زمان محلی آن انتخابات با ایالت نژادها.

رای دهندگان در گودیر آن نیز برگزار بهار انتخابات تصویب شهرستان منشور تغییر در سال گذشته برای برگزاری انتخابات در همان روز به عنوان ایالت نژادها.

ققنوس رای دهندگان تصویب مشابه منشور تغییر در سال 2018 در حال حرکت آن انتخابات بودند که به طور سنتی برگزار شد و در پاییز با عدد سال به یک ماه نوامبر حتی سال انتخابات عمومی با یک مارس عجیب و غریب-سال انتخابات در صورت نیاز.

توسان دولت دومین شهر هنوز هم نگه می دارد آن انتخابات در خارج از-چرخه — در پاییز از فرد شماره سال است.

دولت سعی کردم به زور شهرستانها به دنبال آن انتخابات برنامه در سال 2012 اما آریزونا دادگاه تجدید نظر در سال 2014 را تایید کرد دادگاه بدوی حکم به نفع منشور شهرستانها و حکم داد که انتخابات محلی مسائل.

چهار سال بعد پس از Rep. J. D. jeffrey n kirk, R-چندلر حمایت این لایحه که قانون تبدیل شد و تاکید کرد که مشارکت یک ایالت مسئله است.

تمپه معاون شهردار لورن Kuby می داند که آن را به احتمال زیاد این شهرستان در انتخابات چرخه را مجبور به تغییر. او موافق آن ممکن است بهتر است برای رای دهندگان اما آن می تواند گران تر برای نامزدها به رقابت برای رای دهندگان توجه و کمک های که وجود دارد بسیاری از رقابت در انتخابات.

او گفت که او اخیرا صحبت کردن با تمپه رای دهندگان و بسیاری نمی دانند این شهرستان در انتخابات در بهار. بسیاری از فرض انتخابات در پاییز مانند ایالت مسابقه, او گفت:.

قدمت سنت به ارضی در روز

تمپه گنجانیده شده به عنوان یک شهر در سال 1894 18 سال قبل از آریزونا استقلال که هموار راه را برای ایجاد یک دولت شهری.

یک مارس سال 1896 مقاله در آریزونا جمهوری خواه نشان می دهد که تمپه رای دهندگان که بهار در تمپه اولین انتخابات — انتخاب چهار در بزرگ councilmen یک مارشال خیابان سرپرست و یک town clerk.

بهار انتخابات ادامه داد: حتی زمانی که شهر تبدیل به یک شهر منشور در سال 1964 به طور مستقیم انتخاب شهردار به جای انتصاب یک عضو شورای به پست. تمپه شهر منشور مقرر که انتخابات عمومی برگزار می شود در دومین یکشنبه ماه مه هر حتی شماره سال.

رودی کمپبل انتخاب شد اولین بار در شهرستان شهردار در بهار سال 1966 و این چرخه انتخابات است ادامه داد: از طریق این دهه است.

تنها استثنا در آمد در سال 2014 زمانی که شهر برگزار اوت اولیه و انتخابات عمومی ماه نوامبر به چین با تازه تصویب قانون دولت که مورد نیاز تمام شهرداری به برگزاری انتخابات شورای طول پاییز و حتی سال به چرخه انتخابات.

ققنوس و تمپه شکایت دولت با این استدلال که قانون را نقض آریزونا قانون اساسی که اجازه می دهد تا منشور شهرستانها به حکومت در امور کنترل محلی از جمله انتخابات است.

تمپه رفت و برگشت به آن سنتی بهار برنامه در سال 2016 پس از دادگاه حکم در شهرها به نفع.

معلوم نیست چرا تمپه آغاز شد و برگزاری آن انتخابات در بهار اما آن را ادامه داده است و برگزاری انتخابات در ماه مارس و آوریل به دلیل آن بود که نزدیک ترین هم راستا با زبان در شهرستان منشور گفت: نیکی ریپلی شهرستان سخنگوی.

رسیدن به خبرنگار Paulina Pineda در paulina.pineda@azcentral.com یا 602-444-8130. او در توییتر دنبال کنید: @paulinapineda22.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de