چرا Hennepin County اند بنابراین بسیاری از COVID-19 موارد مرگ و میر از رمزی?

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس گسترش ما از خوانندگان خود خواست آنچه می خواهید بیشتر بدانید در مورد تاثیر آن, پیشگیری و درمان است. این است پاسخ به یکی از این سوالات. شما می توانید پیدا کردن پاسخ های بیشتر در اینجا.

چرا Hennepin County اند بنابراین بسیاری از COVID-19 موارد مرگ و میر از رمزی?

COVID-19 ضربه Hennepin County مراتب سخت تر از هر شهرستان در مینه سوتا است. و اندازه آن به تنهایی نیست.

تقریبا دو سوم از دولت COVID-19 مرگ و میر تا کنون شده است در شهرستان Hennepin که شامل کمتر از یک چهارم از جمعیت این ایالت. Hennepin دو برابر جمعیت شهرستان رمزی اما بیش از هشت بار به عنوان بسیاری از ویروس های مربوط به مرگ و میر.

همانطور که با بقیه دولت, بسیاری از مرگ و میر شده در ارشد مراقبت های امکانات — حدود 79% از هفته گذشته است. Hennepin County حدود 3.6 بار به عنوان بسیاری از امکانات طبقه بندی شده به عنوان خانه های پرستاری و “مسکن با خدمات” — دسته گسترده ای است که شامل زندگی کمک — به عنوان رمزی که دوم بیشتر در دولت به دولت داده است.

مقامات بهداشتی دولت می گویند هنوز زود است که به suss کردن توضیح برای شهرستان در سطح تفاوت در COVID-19 موارد است.

کریس Ehresmann بیماری های عفونی مدیر در مینه سوتا وزارت بهداشت گفت: عوامل موثر بر اعداد شامل کلی جمعیت, جمعیت و تراکم حمل و نقل با استفاده از تعدادی از سالمندان و افراد در معرض خطر و شيوع تسهیلات مراقبت دراز مدت در میان دیگران.

“تا زمانی که ما رسیدن به این نقطه از داشتن بیشتر یونیفرم, تست سراسر کشور ما به احتمال زیاد به ادامه برای دیدن تفاوت بین مکان های که ما به راحتی نمی تواند توضیح دهد” Ehresmann در بیانیه ای گفت.

سوزان Palchick, Hennepin, شهرستان, سلامت عمومی, مدیر گفت: بسیاری از متغیرها را می توان بر اعداد. این شهرستان در حال آماده سازی برای انجام بیشتر تماس ردیابی — ردیابی کردن افرادی که در تماس با افراد آلوده — زیر فرماندار تماس برای تست بیشتر.

“تعداد مرگ و میر به خصوص در دراز مدت مراقبت از امکانات بسیار نگران کننده ای به ما” Palchick گفت. “ما را به درک بهتر از آنچه که رانندگی به طوری که ما می تواند شکستن این چرخه انتقال.”

برخی از سران امکانات مراقبت های شناخته شده نقاط داغ. حداقل 50 نفر کشته شده اند در دو ارشد امکانات جدید امید, در حالی که 13 نفر در یک در مینیاپولیس.

دکتر Kumi اسمیت, یک بیماری عفونی اپیدمیولوژی در دانشگاه مینه سوتا مینه سوتا گفت: هنوز در مراحل اولیه این بیماری همه گیر. بسیاری از الگوهای در حال ظهور در حال حاضر می توان به وقایع اوایل که این ویروس گسترش یافته بود, او گفت:, و شبکه های اجتماعی در اطراف آن افراد و مکان ها.

“این چیزی نیست که ما می دانیم آنچه در آن وقایع هستند اما ما می دانیم که آنها می تواند نقش بزرگ” اسمیت گفت.

علاوه بر مرگ و میر, Hennepin همچنین شامل حدود 36 درصد از دولت را تایید موارد COVID-19.

اما تعداد کسانی که اریب بر اساس جایی که تست رخ می دهد. Ehresmann گفت بیشتر تست است که اتفاق می افتد در دراز مدت مراقبت از امکانات و Hennepin County بسیاری از آنها را. اگر یک نفر در یک مرکز آزمون مثبت هر کس دیگری در این مرکز تست شده است.

“هنگامی که شما شروع به تمرکز خواهم که شما می خواهید برای دیدن بیشتر بیماری” Ehresmann گفت.

نویسنده کارکنان گلن Howatt کمک به این گزارش.

اطلاعات: ببینید ما کامل COVID-19 صفحه ردیابی برای, مینه سوتا, ایالات متحده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de