زمانی که COVID-19 بيمار به دیدن دکتر مسیحی Bime یک ریوی مراقبت متخصص در بنر مرکز پزشکی دانشگاه-توسان آنها ممکن است راه رفتن در تنفس خود به خود.

در عرض چند ساعت آنها می تواند در زندگی حمایت.

“آنها می آیند به اورژانس با علائم است که می تواند خفیف یا کمی شدید اما آنچه که ما در حال پیدا کردن است که آنها مریض می تواند بسیار به سرعت” Bime گفت.

در حالی که اکثر مردم با COVID-19 تجربه علائم خفیف شبیه به یک بد سرد یا بدون علائم در همه برخی از بیماران دچار علائم شدید است که می تواند منجر به مرگ شود. افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی هستند بیشتر در معرض خطر عوارض شديد از بیماری اما جوان در غیر این صورت افراد سالم نیز قربانی افتاده.

یکی از دلایل می تواند یک واکنش افراطی سیستم ایمنی بدن در برخی از بیماران که اساسا باعث می شود بدن به حمله خود به گفته کلینیک مایو immunologist جسیکا Lancaster.

“وجود دارد به یک تعادل بسیار ظریف به آن” او گفت:. “در حالی که آن را مفید به استخدام خود سلول های ایمنی به محل عفونت در همان زمان اگر شما بیش از حد پس از آن عملکرد طبیعی اندام شروع به رنج می برند و این می تواند بسیار فاجعه بار باشد.”

ویروس سوء پاسخ سیستم ایمنی بدن

بدن اولین خط دفاعی در برابر عفونت سلول های سفید خون است که به طور مداوم انجام نظارت به دنبال سلول های آسیب دیده. این نظارت سلول ها به دنبال یک سیگنال فرستاده شده توسط سلول های آسیب دیده — یک پروتئین به نام سايتوکين.

“چهره خود آنها خوب یا بد آنها فقط راه را برای سلول ها برای برقراری ارتباط با یکدیگر” لنکستر گفت.

پس از گرفتن این سیگنال های سلول های سفید خون را غرق هر گونه باکتری یا ویروس ها. اسیدها و آنزیم های مختلف در داخل سلول می تواند شکستن حمله به هدف و نابود کردن آن است.

“هنگامی که آنها حل این ویروس به قطعات کوچک آنها می توانید شروع به استفاده از آن به عنوان یک شناسایی از آنچه در آن مانند به نظر می رسد و آنها می توانند با اطلاع رسانی به سایر سلول های سیستم ایمنی بدن” لنکستر گفت.

در مورد رمان coronavirus یک بخش کلیدی است که می تواند به رسمیت شناخته شده و هدفمند توسط سیستم ایمنی بدن در حال خوشه که پوشش سطح بیرونی آن است. این ثبتشده خوشه اجازه می دهد تا رمان coronavirus متصل به سلول و آنها را آلوده.

پس از سلول های سفید خون پیوستن به مبارزه با آنها نیز انتشار سايتوکاين به سیگنال دیگر سلول های ایمنی به کمک می آیند. این سايتوکاين ها باعث التهاب و اجازه می دهد تا خون به نشت از عروق خونی بیشتر به راحتی. به طور معمول این است که یک پاسخ خوب به دلیل آن اجازه می دهد تا سلول های ایمنی از خون برای رفتن به یک منطقه آلوده.

انتشار مطلب سايتوکاين ها نیز ممکن است افزایش دمای بدن خود را در تلاش برای کشتن ویروس.

به طور معمول, این واکنش موقتی است چرا که دیگر سلول های ایمنی به نام سلول های B و قاتل سلول های T پاسخ به تماس برای کمک و شروع فاز دوم از پاسخ سیستم ایمنی بدن. آنها بسیار مهم برای عطف جزر و مد از یک عفونت شدید به دلیل سلول های B تولید آنتی بادی است که جلوگیری از ویروسی شدن قادر به آلوده کردن سلول در حالی که قاتل سلول های T از بین بردن ویروس قابلیت تکثیر.

رمان coronavirus به نظر می رسد به ربودن یک پاسخ ایمنی بدن است به طوری که اولیه التهابی فاز, overstimulated,. این خطرناک است به دلیل آن می تواند آسیب های حیاتی بدن با توجه به Lancaster.

“ریه ها و قلب و کسانی که همه چیز نمی تواند مقاومت در برابر یک پاسخ التهابی شدید برای بیش از حد طولانی,” او گفت:.

برای ریه ها به ویژه در leakier خون می تواند سیل کیسه هوا با مایع ساخت آن را سخت تر برای بیمار به تنفس و دریافت اکسیژن مورد نیاز برای نگه داشتن سایر ارگان ها عملکرد.

تولید بیش از حد این سیگنال های التهابی یا سايتوکاين است گاهی اوقات به عنوان یک “cytokine طوفان است.” در بيماران مبتلا به موارد شدید COVID-19 این سايتوکين طوفان باعث ویران کردن و به نوعی بلوک T و سلول های B از کمک به به طور موثر.

“فکر می کنم از آن را مانند اگر شما مانند همه این کامیون آتش که آمد به محل عفونت را مانند اگر شما می توانید فکر می کنم از آن را در یک کارتونی جنبه ای که در آن وجود دارد فقط تن و تن از این پاسخ تمام سلول های سیل خود را ریه” لنکستر گفت. “آنها همه در تلاش برای کمک … اما به هر دلیلی شما نمی تواند در فینال سلول های ایمنی هستند که واقعا نیاز به از بین بردن virus.”

عوامل خطر

معلوم نیست دقیقا چرا این سايتوکين طوفان اتفاق می افتد در برخی از بیماران و نه دیگران با توجه به Lancaster.

“شما نمی توانید در یک نگاه بیمار و می گویند:” این بیمار را دریافت کنید سايتوکين طوفان و این یکی نمی,’,” او گفت:.

نقطه اولیه عفونت نیست به فکر نقش مهمی در شدت عفونت اما میزان قرار گرفتن در معرض ماده. اگر یک فرد در معرض و شما با یک مقدار بالاتر از ویروس در ابتدا وجود دارد گرایش به یک نتیجه بدتر.

“اگر آن را اگر وجود دارد بیشتر دانه های آن می توانید به صورت تصاعدی رشد خیلی سریع تر” لنکستر گفت.

با این حال او معتقد است که شیوه زندگی و سن و عوامل ژنتیکی نیز می تواند نقش مهمی بازی کند. یکی از دلایلی که افراد مسن می تواند به ویژه آسیب پذیر به ویروس است تغییرات در سیستم ایمنی بدن به عنوان افراد.

افراد مسن تولید کمتری جدید T و سلولهای B با توجه به لنکستر, که بدان معنی است که آنها باید کمتر از این سلول های موجود به مبارزه جدید و ناآشنا ویروس ها است که آنها را قبل از مواجه می شوند.

“به نظر می رسد سیستم ایمنی بدن تکامل یافته … فقط به ساخت حافظه به چیزهایی که شما در حال حاضر دیده می شود مانند این نوع از مصون سازی آن شرط است که شما نمی خواهید به حرکت بیش از حد” لنکستر گفت. “آن را حساب نمی کند برای این واقعیت است که ما تا تلفن همراه در حال حاضر و که ما می تواند در مواجهه تصادفی جدید عوامل بیماری زا به خصوص که ما مسن تر است.”

یکی دیگر از آسیب پذیری در سیستم ایمنی افراد مسن است که با افزایش سن سلول های ایمنی به نظر می رسد که تاخیر در توانایی خود را برای برقراری ارتباط با یکدیگر. معلوم نیست چرا این اتفاق می افتد اما لنکستر گفت که 72 ساعت تاخیر در T پاسخ سلول می تواند منجر به مرگ در مبارزه با چیزی مانند رمان coronavirus که به نظر می رسد به تکرار به سرعت در داخل بدن است.

افراد مسن نیز تمایل به یک پایه بالاتر از سطح سايتوکاين ها در بدن خود را با توجه به لنکستر که سرعت را افزایش می دهد به عنوان آنها همچنان به سن. برخی از شرایط موجود مانند دیابت و یا بیماری های قلبی نیز می تواند یک پایه بالاتر از سايتوکاين ها در بدن یک فرد, او گفت:.

“آن را برای آن می توان تحت فشار قرار دادند بیش از لبه” او گفت:. “این آسان برای آن را بیش از حد حساس است چون شما مزمن سطح التهاب است.”

بیشتر از مردان به نظر می رسد به مرگ

دیگر فعال منطقه از بررسی است که چرا مردان به نظر می رسد مرگ این ویروس بیشتر از زنان است. شهر نیویورک در بخش بهداشت و درمان گزارش شده است که حدود 60 درصد از آن COVID-19 مرگ و میر مردان, سازمان بهداشت جهانی به تازگی گزارش داد که 68 درصد از مرگ و میر در اروپای غربی بودند و یک مطالعه بیش از 44,000 بیماران در چین پیدا شده که 2.8% از مردان مبتلا به این ویروس فوت کرد در حالی که تنها 1.7 درصد از زنان چینی تشخیص داده درگذشت.

برای مشترکین: آریزونا منتشر شد اطلاعات در مورد کوروناویروس. چه گم شده ؟

دیدن نقشه: پستی کد داده ها نشان می دهد که در آن موارد یافت شده است

این می تواند به دلیل عوامل دیگر مردان می تواند به دنبال کمک به بعد نسبت به زنان و یا ممکن است درگیر شدن در ریسک فعالیت های. اما آن را نیز می تواند به دلیل سن مردان یک غده به نام تیموس مسئول ساخت بیشتر T و سلول های B رو به وخامت سریع تر در مردان بیش از زنان است.

چشم انداز بلند مدت ایمنی نامشخص است

فقدان جدید T و سلول های B در افراد مسن تر نیز بدان معنی است که آنها ممکن است تبدیل به سیستم ایمنی بدن به این ویروس به راحتی به عنوان جوان مردم را با توجه به Lancaster. دلیل این است که T و سلول های B می تواند به نوبه خود به ویژه سلول های خاطره ای که یاد بگیرند که چگونه به مبارزه با برخی از ویروس ها. حافظه T و سلول های B به طور خاص ایجاد شده برای هر یک از عفونت و می تواند به پاک کردن هر گونه عفونت مجدد خاص که ویروس یا باکتری ها قبل از آن را ایجاد یک مشکل در بدن است.

“واکسن قطعا موثر تر زمانی که شما جوان” لنکستر گفت. “همین دلیل است که وجود دارد متفاوت برنامه واکسن برای افراد مسن و … آن را فقط به نظر می رسد مانند توانایی تولید حافظه همانطور که شما مسن پایین می رود.”

این معلوم نیست که آیا کسی است که بهبود از COVID-19 توسعه هر نوع طولانی مدت ایمنی به ویروس با توجه به Lancaster.

عجیب و غریب پدیده: گره های لنفاوی spleens

در حالی که معلوم نیست چرا جوان مردم نیز سقوط قربانی به سايتوکين طوفان لنکستر گفت: یکی دیگر از وجود دارد برخی دیگر از عجیب و غریب بودن پدیده های مشاهده شده در پاسخ سیستم ایمنی بدن به رمان coronavirus.

در کالبد شکافی از بیمارانی که فوت کرده اند از COVID-19 Lancaster گفت: گره های لنفاوی و spleens که مهم هستند برای پاسخ سیستم ایمنی بدن در حال نابود شده است.

“این چیزی است که بسیار غیر معمول برای آنها” او گفت:. “برای مبارزه با سايتوکين طوفان شما نمی بینید مستقیم آسیب به این اندام ها … معلوم نیست اگر این است که با توجه به این ویروس را مستقیم actions.”

دیگر اثر این ویروس در سیستم ایمنی بدن است که بیماران مبتلا به COVID-19 شروع به از دست دادن سلول های سفید خون به ویژه سلول های T.

“آنها در حال پیدا کردن که برای برخی از این موارد وجود دارد سلول های T به واقع به نجات آمده است و پایان و حل و فصل این ویروس” لنکستر گفت.

نشانه هایی از یک سايتوکين طوفان در COVID-19 بیماران التهاب و تب و سندرم زجر تنفسی حاد و افزایش سطح سايتوکاين ها در بدن است. اما آن را بسیار دشوار است برای جلوگیری و یا معکوس یک سايتوکين طوفان هنگامی که این اتفاق می افتد با توجه به Lancaster.

یکی از درمان ممکن است به استفاده از داروهای ضد التهابی و یا داروهایی که سرکوب سیستم ایمنی بدن پاسخ.

“بخشی از مشکل این است که شما می خواهید آن را هنگامی که شما زمان آن را” لنکستر گفت. “شما آن را انجام دهد به سرعت بیش از حد و سپس شما ممکن است خاموش کردن توانایی خود را برای مبارزه با ویروس است که آن را به طوری که شما نمی خواهد بهتر شود. اگر شما آن را بیش از حد دیر شده و شما باید این کنترل نشده از طوفان, سپس شما ممکن است خیلی دیر به واقع آن را متوقف کند.”

آماندا موریس را پوشش می دهد همه چیز علوم زیستی است که شامل مراقبت های بهداشتی, تکنولوژی, جدید پژوهش و محیط زیست است. او را راهنمایی, ایده های داستان و یا سگ الگوهای رفتاری در amorris@gannett.com و او در توییتر دنبال کنید @amandamomorris برای علوم زیستی آخرین به روز رسانی.

مستقل پوشش علوم زیستی در آریزونا است که توسط یک کمک مالی از Flinn پایه و اساس است.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de