– اگر super sleuth جسیکا فلچر تصمیم به بیرون آمدن از بازنشستگی او را به بند خودش برای معده-تبدیل صحنه های جرم و جنایت. و یا حرکت به انگلستان است.

Brainy, خونریزی های پلیسی نشان می دهد مانند “قتل او نوشت:” ممکن است مرده در شبکه تلویزیونی در امریکا, اما آنها پر رونق در انگلستان که در آن بینندگان می توانید لذت بردن از یک پرچم دزدان خوب whodunit بدون کابوس نگه داشتن آنها را تا “صبح به خیر بریتانیا است.”

“من فکر می کنم آن را بسیار خوب برای فرار از آنچه که در حال رفتن به قادر به نشستن و رفتن ‘در اینجا یک شروع, میانه و پایان یک داستان فوق العاده با یک رمز و راز به آن مجموعه در یک چشم انداز زیبا,’ ” گفت: کیت Bartlett تهیه کننده اجرایی برای “ورا” برنامه ITV سری که در آن Brenda Blethyn شخصیت متکی بر بسیاری از همان خصلت و بینش یک بار اعمال شده توسط ستوان ستوان کلمبو. “گاهی اوقات شما می خواهید که, و گاهی اوقات شما می خواهید چیزی تیره تر است.”

آمریکایی ها اشتیاق “تاریکی” که جنایتکاران و مجرمین’ گالری وطنی گزینه را انتخاب کنید.

قسمت اخیر CBS’ “Criminal Minds” که کاری ادامه داده اند تا آن 15-فصل اجرای این چهارشنبه را با تمرکز بر ماموران اف بی آی در تعقیب یک قاتل زنجیره ای که می پوشد پوست قربانیان خود را. شخصیت سرب در ان بی سی “هانیبال” یک بار ساخته شده یک آنتاگونیست خود بینی. در “بازجویی” که به تازگی شروع به جریان در CBS دسترسی به همه بینندگان معرفی می شوند بارها و بارها به یک قربانی با دو چاقو در پشت یک طناب به دور گردن او و سر او bashed در.

“داستان واقعی است که ما تحقیقات موجود یک مقدار مشخصی از خشونت و یک مقدار مشخصی از رابطه جنسی است که ما تا به حال برای به تصویر کشیدن قادر به چوب به حقیقت” گفت: “بازجویی” co-creator آندرس Weidemann در تلویزیون انجمن منتقدان تور را فشار دهید. “اگر ایده خود را خواسته یا خشونت جنسی شما باید آن را انجام دهد. اما اگر آن را فقط به عنوان یک نظری راه را برای ایجاد تنش پس از آن نیست.”

اما مجموعهای از جدید مشاهده گزینه های در ایالات متحده ثابت می کند که شما می توانید ایجاد تنش و بدون اینکه بیننده احساس مانند آنها فقط تصادفا به اسپانیایی تفتیش عقاید.

مشخصه فیلم و اسرار کانال شده است یکی از کابل های سریع ترین رشد شبکه های پس از آن در اولین شش سال پیش با تشکر از عناوین مانند “جدول کلمات متقاطع اسرار: یک پازل برای مردن” و “Murder, She Baked: A Chocolate Chip Cookie رمز و راز.”

Netflix ارائه می دهد کلاسیک قسمت “شرلوک” و “پدر براون” کارآگاه سری که درمان نمایش جزئیات گرافیکی به عنوان یک گناه است. و پس از آن وجود دارد BritBox و تلویزیون بلوط دو مقرون به صرفه خدمات جریان است که صادرات بهترین بریتانیا.

“ما قصد داریم به شما نشان می دهد ما زباله” گفت: Ashley Jensen ستاره “آگاتا کشمش” سری. در هر کف ماجراجویی از جمله “آگاتا کشمش و عشق را از آتش دوزخ” که قطره دوشنبه در تلویزیون بلوط به عنوان شخصیت ناخن پسر بد, اما نه قبل از معاشقه با او بود و نشان او زرق و برق دار لباس.

“این یک فیلم کمدی و همچنین, بنابراین ما نمی توانیم بیش از حد بسیاری از وحشتناک صحنه” جنسن گفت. “من فکر می کنم آمریکایی ها مانند دیدن زبان انگلیسی به عنوان گریز از مرکز بورس. آگاتا می پوشد کفش پاشنه بلند, حتی زمانی که او را برای صعود به یک زباله دانی و یک سگ کوچولو در پای او. من همیشه تلاش به پاشنه کش برخی از کمدی بزن و بکوب است.”

در حالی که کودکان و نوجوانان ممکن است با نفس بریده بریده در فیزیکی طنز “کشمش” در درجه اول با هدف مسن تر تنظیم شده است. به طوری که اکثریت قریب به اتفاق بلوط برنامه نویسی.

BritBox رئیس جمهور تشکر Sriraman گفت: متوسط سن او مشترکین است 50.

“شبکه های آمریکایی مجبور به جلو و در 18-به-49 بزرگسالان که احتمالا می خواهید بیشتر در خود صورت عمل” گفت: Sriraman که عمیق فروشگاه شامل مقدار زیادی از لوازم جانبی از آگاتا کریستی و آرتور کانن دویل مورد علاقه های شما. “آنها به دنبال شوک و ترس عامل. ما نمی گویند که ما هرگز آنها را دریافت کنید. ما فقط امیدواریم که که سلیقه های خود را تکامل آنها به عنوان مسن تر.”

مسن بینندگان بیشتر تمایل به درمان خود تلویزیون انتخاب به عنوان الهام بخش برای تعطیلات بعدی خود را که توضیح می دهد که چرا بسیاری از قتل را در مناظر زیبا و یا در چه جنسن تماس “شکلات-جعبه انگلستان است.” کسانی که در پس زمینه ها به خصوص دعوت برای طرفداران در لندن و منچستر که در آن خورشید باعث می شود کمتر ظاهر عمومی از ملکه الیزابت. این تضاد به آمریکا procedurals که تقریبا همیشه در مجموعه شهری شهرستانها.

“شما در حال نشستن در خانه خود در انگلیس در زمستان است و بزرگترین چیزی که در تلویزیون این است که چیزی به نام “مرگ در بهشت” که مجموعه ای است در دریای کارائیب” گفت: بازیگر کهنه Adrian Dunbar که اعتبار عبارتند از “خون” و “خط وظیفه” هر دو موجود در بلوط. “دلیل همه ما در حال تماشای آفتاب و سواحل. هر کس می خواهد به تماشای آب و هوا خوب است.”

شاید بزرگترین تفاوت آمریکایی و انگلیسی سری چقدر — و یا چگونه کمی ما را وادار به می دانم که قهرمانان ما.

“قانون و نظم” و “CSI” franchises غرور خود را در مورد آنها نشان می دهد در مورد خود شخصیت مرکزی’ زندگی خصوصی, در حالی که شخصیت های از انگلستان ترین طبقه کارآگاه — شرلوک هلمز و بازرس مورس جین Tennison — اغلب جذاب تر از موارد آنها مقابله.

“اینها مردم عادی در شرایط استثنایی دشوار است و این چیزی است که درایوهای روایت هر یک از قسمت” گفت: تهیه کننده اجرایی فیل شکارچی در اشاره به درخواست تجدید نظر خود را از سری “ورا” که قسمت جدید پخش در BritBox. “ما در حال سرمایه گذاری به دلیل ورا می تواند همسایه خود را. که مرتب سازی بر اساس اصالت شخصیت به معنی ما می تواند نگه دارید توجه بیننده را بدون خشونت.”

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im