چرا آریزونا پلیس و آتش کارگری راه اندازی یک کمپین علیه گلندیل شهردار

گلندیل شهردار جری Weiers گفت: او را تایید کرده است هر امنیت عمومی بودجه است که در مقابل او قرار داده پس از او در زمان دفتری در سال 2013 و به عنوان نتیجه گلندیل را افسران پلیس و آتش نشانان در میان بهترین جبران در Maricopa.

“آنها نمی باید بزرگتر فن نشستن در هر دفتر شهردار در هر نقطه در دولت” Weiers گفت: آریزونا جمهوری در اوایل این هفته.

به عنوان Weiers اجرا می شود برای انتخاب مجدد هر چند او آمده است تحت حمله توسط امنیت عمومی اتحادیه ها و انجمن ها که berated او را در راه اندازی یک $100,000 کمپین به تلاش برای سرنگونی او را از دفتر.

Weiers چهره یک رقیب میشل رابرتسون در Aug. 4 اولیه انتخابات. مسابقه خواهد بود تصمیم گرفت در اولیه اگر یک نامزد می شود بیش از 50 درصد از آرا.

در حالی که پلیس ایالت سازمان اند و در برابر Weiers آتش نشانی و اتحادیه های کارگری قرار داده اند پول پشت این تلاش است.

آریزونا انجمن پلیس و آریزونا برادرانه منظور از پلیس ایالتی پلیس و سازمان هم تایید رابرتسون و FOP صادر آنچه در آن خواستار “نادر غیر تایید شده” نامه در آوریل تماس Weiers یک “ناامیدی.”

محلی آتش نشان های کارگری کمک در مورد $18,000 به رابرتسون مبارزات انتخاباتی و تامین مالی $110,000 عمل سیاسی کمیته کمپین مخالفت با انتخاب مجدد از Weiers و Councilwoman جویس کلارک.

سهم به این معنا بود که آتش نشانان به حال تقریبا به همان اندازه به صرف حمایت از رابرتسون این کمپین فصل به عنوان Weiers صرف انتخاباتی خود را. او مطرح شده در مورد $236,000 اما تنها صرف در مورد $134,000 از طریق جولای 18, آخرین گزارش مالی مبارزات انتخاباتی نشان می دهد.

دولت امنیت عمومی رهبران می گویند که Weiers است که همه صحبت کنید. آنها می گویند نگرانی های خود را کمی به کار با حقوق و مزایا و بیشتر به کار با داشتن نیروی انسانی و پشتیبانی آنها نیاز به مبارزه با جرم و جنایت و آتش سوزی و پاسخ به شرایط اضطراری در این شهرستان است.

Weiers است “همواره شکست خورده برای حمایت از گلندیل امنیت عمومی و اجرای قانون در فقط در مورد هر راه ممکن” گفت: Sean Mattson, رئيس جمهور از آریزونا برادرانه منظور از پلیس.

برایان Jeffries, رئيس جمهور از حرفه ای آتش نشانان از آریزونا ایالت آتش نشان انجمن گفت: گلندیل مسابقه و مهم ترین مسابقه در دولت برای آتش نشانان در این انتخابات است.

Weiers chalks کل جنگ تا به “اتحادیه چیز” و می گوید که او دارای پشتیبانی از محلی آتش نشانان و افسران پلیس.

گلندیل پلیس و آتش نشان های کارگری کاهش یافته است به نظر. در طول تاریخ بسیاری از آریزونا شهرستانها مانند ققنوس مسا و گلندیل تا به حال قوانین و یا سیاست هایی که منع شهرستان کارکنان کمک های پولی در انتخابات محلی است. به اطراف که آن را شایع در آریزونا به دیدن آتش نشان اتحادیه PACs اهدا در مسابقات خارج از شهر خاص.

دلیل شهردار و اتحادیه’ رابطه محلول در طول زمان بوده است که عمدتا پشت درهای بسته به مذاکرات قرارداد بسته شده است. شهرستان مدیران مذاکره با اتحادیه های کارگری و رهبران سیاسی در نهایت تصویب بودجه است که شامل حقوق و مزایای دیگر.

بدون توجه به علت درگیری های ایمنی تاییدیه ها, در پی پس از توسط نامزدهای محلی.

آن باقی مانده است دیده شود که آیا تاییدیه و لوازم ایمنی فردی آتشنشان یا اتحادیه های کارگری’ کمپین خواهد بود به اندازه کافی اجازه می دهد تا رابرتسون سیاسی تازه وارد در گلندیل که ناموفق زد برای Maricopa County schools سرپرست در سال 2016 به شکست یک دو ترم وقت.

جرم و جنایت خشونت آمیز پلیس اتحادیه می گوید بیشتر افسران مورد نیاز

Mattson گفت Weiers نیست به اندازه کافی کارکنان اداره پلیس. او کاهش یافته است در یک مصاحبه تلفنی و پاسخ به سوالات از طریق ایمیل.

اندازه گلندیل اداره پلیس در مورد همان است که آن را در سال 2009 زمانی که گروه به کار گرفته شده در مورد 137,000 تماس های اضطراری در سال 2009 نسبت به مورد 201,000 در سال گذشته با توجه به بودجه شهرستان ،

Mattson نیز گفت: شهردار است “به طور فعال مشغول به کار محروم افسران ما یک صدای واحد در مسائل مهم مانند حقوق و دستمزد آموزش و تجهیزات نیاز دارد.”

نرخ جرم و جنایت خشونت آمیز در گلندیل از افزایش 3.87 سرانه به 4.67 سرانه از سال 2013 تا 2018 با توجه به FBI یکنواخت جرم گزارش داده است.

یک سخنگوی Weiers کمپین گفت: او بازسازی اداره پلیس در طول زمان پس از رکود اقتصادی بزرگ مورد نیاز کاهش سراسر شهر بود.

Weiers انتخاب شد در سال 2012, گرفتن اتاق در زمانی که برخی نگران بدهی-لادن در شهر ممکن است نیاز به فایل ورشکستگی. شورای شهر بوده است با احتیاط بیشتری را استخدام کارکنان شهرستان در طول زمان پس از آن در حالی که همچنین بازسازی گلندیل نقدی ذخایر.

مقدار پول گلندیل صرف از آن صندوق به طور کلی برای پلیس رفته تا هر سال پس از حداقل های مالی سال 2017 از حدود 42 درصد به حدود 44 درصد است. که هزینه های است که در میان بالاترین در دره.

حدود 22 درصد از این صندوق به طور کلی می رود به آتش نشانی.

حقوق پلیس در گلندیل به بالا که در مقایسه با دیگر دره بزرگ شهرستانها و گلندیل پلیس یکی از این سخاوتمندانه ترین زمان پرداخت کردن سیاست با توجه به اسناد شهرستان آریزونا جمهوری به دست آمده از طریق یک درخواست سوابق.

گلندیل در ادامه به نوسازی تجهیزات و در برخی موارد شده است در میان adopters اولیه از فناوری های جدید Weiers گفت: مانند بدن فرسوده دوربین. Weiers کاهش یافت یک مصاحبه تلفنی و پاسخ به سوالات از طریق ایمیل.

در سطح شخصی Weiers گفت او و همسرش به کیک یا کیک به اولین پاسخ دهندگان در هر کریسمس و او مطرح $10,000 برای 100 باشگاه.

پلیس FOP می گوید ماموران پلیس احساس نمی پشتیبانی

زمانی که فعالان لیبرال در سراسر کشور به تازگی آغاز شده و خواستار پال خواستار قطع بودجه دولت ادارات پلیس Weiers یک جمهوریخواه با صدور بیانیه ای با بقیه شورای ستایش گلندیل را نیروی پلیس و گفت که می خواهد “همچنان به حمایت از یک به طور کامل با بودجه اداره پلیس است.”

Weiers گفت که او اغلب doles کردن ستایش به اولین پاسخ دهندگان.

اما Mattson گفت: به طور کلی در گلندیل, پلیس احساس نمی پشتیبانی می کند و این روحیه آسیب دیده.

“پلیس مورد حمله قرار گرفت در ملت و دولت محلی” Mattson گفت. “ما به نام آنال قاتلان حریص شما نام آن را. ما خواستار حمایت مهم نیست که چه کنیم و چگونه عمل کنیم. اما زمانی که افسران پلیس جان خود را به خطر و انجام یک کار خوب برخی از به رسمیت شناختن از یک شهردار که ادعا می کند برای حمایت از امنیت عمومی و التماس برای تایید و احساس می کند مانند حداقل جری Weiers می توانید انجام دهید. اما او هرگز حتی که بسیار است.”

Mattson داد به عنوان مثال از تیراندازی رخ داده است که در Westgate در اوایل این سال است.

“با توجه به, ما, مردم, او تا به حال هیچ چیز در راه حقایق در مورد تیراندازی و نه او صحبت می کنند به ماموران که به کار گرفته تماس” Mattson گفت. “او ساخته شده راه خود را مستقیما به دوربین های تلویزیونی به 15 دقیقه از شهرت, درهم و برهم اما عدم ذکر این مهم نقش پلیس بازی که در آن روز. که نمونه جری Weiers.”

اما اخبار و توییت از شهردار نشان می دهد او تشکر پاسخ اول پس از Westgate تیراندازی.

این شهر همچنین به رسمیت شناخته شده دو پاسخ اول که برای اولین بار به رسیدن به قربانیان و شهردار ارائه آنها را با یک بیانیه.

Weiers گفت که FOP است دروغ گفتن در مورد او.

“من را پشتیبانی نمی کند ما افسران پلیس و آتش نشانان و یا درمان آنها را مانند قهرمانان به دلیل آن است که به نوعی برنده بیش اتحادیه کارفرمایان در ققنوس” Weiers گفت. “من آنها را حمایت و درمان آنها را از آنجا که آنها سزاوار آن است و از آنجا که این نوع از شخص من هستم … پس از شنیدن این نوع دروغ در مورد من قطعا من html کد خاموش بیش از فقط یک کمی.”

لوازم ایمنی فردی آتشنشان یا اتحادیه می خواهد بیشتر نیروی انسانی برای حمایت از سرطان ادعا می کند

Jeffries از دولت آتش نشانان انجمن گفت: Weiers سخت کار می کرد برای به دست آوردن این اتحادیه حمایت در سال 2012 و پس از آن “به عنوان به زودی به عنوان او انتخاب او پشت خود را بر روی مردم ما است.”

Jeffries گفت: ارزیابی نیازهای گلندیل را حدود یک دهه پیش نشان داد که در آن نیاز به حداقل یکی بیشتر از 24 ساعت در آتش موتور اما بخش هنوز دریافت نکرده یکی.

وی با اشاره به چگونگی واکنش اضطراری بار از زمان اعزام تا زمان ورود رفت تا در طول Weiers’ برای اولین بار چند سال از به طور متوسط 6 دقیقه و 31 ثانیه به طور متوسط از 7 دقیقه و 36 ثانیه از 2013 تا 2015.

نه شهرستان و نه اتحادیه قادر به ارائه اطلاعات در زمان تماس پس از 2015.

می گویند قلب کسی را متوقف کرده و آنها 911 تماس بگیرید Jeffries گفت: به عنوان مثال. کسانی که چند دقیقه افزایش شانس آنها را در حال مرگ “نمایی” او گفت:.

برخی از واهمه آتش اتحادیه در مورد Weiers بنیادی از تصمیم گیری اولیه از احزاب دیگر مانند دولت, رهبری, شهرستان, مدیر, Kevin فلپس.

در 2018, Jeffries گفت: گلندیل آتش نشانان می گویند قرارداد خود را باید در اختیار آنها معینی پرداخت افزایش دهد. این شهر را تکذیب کرد, افزایش, منجر به یک جنگ در دادگاه با توجه به Jeffries که گفت: آتش نشانان نیست افزایش آنها فکر می کردند که باید دریافت کرده اند.

در سال 2019 گلندیل محروم کارگر ادعای غرامت از آتش سروان. کوین تامپسون بود که مبتلا به یک نوع سرطان شناخته می شود ناشی از فعالیت های آتش نشانی. این موضوع بحث برانگیز است و بازی کردن در گلندیل و بخش های دیگر در سراسر آریزونا و کشور است.

Weiers در ابتدا گفت که تصمیم گیری در مورد تامپسون بود او را از یک شخص ثالث مدیر فراهم می کند تصمیم گیری اولیه در ادعای غرامت کارگران. این شهر بعد معکوس تصمیم مدیر و تایید این ادعا پس از مواجهه با انتقاد از آتش نشانان و قانونگذاران ایالتی.

“است که به تنهایی فقط off-the-نمودار توهین آمیز به ما” Jeffries گفت.

جدید ترین مالش با آتش نشانان آمد که Weiers قرار داده تا کمپین نشانه هایی در سراسر شهر ادعا می کنند که هشت سال گلندیل آتش باعث می شود $160,000.

Jeffries اطلاعات ارائه شده نشان می دهد که هشت سال آتش و دستمزد و مزایای اضافه می کند تا در مورد $84,000.

“من نمی تواند به نظاره نشست و اجازه دهید او دروغ” Jeffries گفت.

یک کمپین سخنگوی Weiers گفت: او دیگر نمی تواند قرار داده که او استفاده می شود به آمده تا با $160,000 اما هزینه های بازنشستگی می تواند ساخته شده اند تا برخی از تفاوت. شهرستانها پرداخت و به شدت به امنیت عمومی و حقوق بازنشستگی.

آتش نشانان صرف $100K به سرنگون Weiers و کلارک

همانطور که از جولای 18, “اولین پاسخ دهندگان به صورت امن گلندیل” PAC صرف در مورد $100,000 این کمپین در فصل نشانه درب چوب لباسی mailers و دیجیتال کمپین مخالفت با کلارک و Weiers و حمایت از رابرتسون و کلارک چلنجر برایس الکساندر.

حدود 91,000 که صرف شد شهرداری مسابقه.

این کمک های پولی و کمیته دریافت تمام آمد از ایالات ققنوس آتش محلی فصل از انجمن بین المللی آتش نشانان است که نشان دهنده حرفه ای آتش نشانان از چندلر گلندیل, Peoria, ققنوس تمپه و تعجب.

شخصا رابرتسون کمپین مطرح شده در مورد $53,000, که بدان معنی است که حدود 34% از مبارزات انتخاباتی او تامین شده بود توسط آتش نشانان.

Weiers’ کمپین نیز شاهد بسیاری از علاقه ویژه کمک های مالی. توسعه دهندگان و ملکی با علاقه در این شهر هر یک به او هزاران نفر ،

کلارک را بلافاصله بازگشت یک تماس برای اظهار نظر در مورد آتش نشان’ کمپین.

این ششمین بار در حال اجرا در برابر آتش سهم. در یک سال 2017 جمهوری بررسی نقش بزرگ آتش نشانان در انتخابات محلی کلارک گفت: جمهوری اسلامی که هیچ کس فکر می کند آن عادلانه است که آتش نشانان سهم می تواند چنین تاثیر در انتخابات محلی اما “این سیستم است.”

“بنابراین شما باید به کار … و سعی کنید به جمع آوری به عنوان پول زیادی که شما می توانید برای (مقابله با) دلار که از آتش کارگری” او در آن زمان گفت.

در جولای 10, وبلاگ, پست, او می نویسد که در محلی عمومی ایمنی رهبران اتحادیه “نفرت” و Weiers و “اعلام جنگ” به سعی کنید به خلاص شدن از آنها.

“به نظر می رسد که ” هر کسی اما زمان رهبری’ نوع از لحظه ای که این گروه در حال تشویق رای دهندگان به حمایت از یک سنگ یک دلقک یا یک صفر به جای رهبری آورده است که شهر صخره از ورشکستگی ممکن است,” او نوشت.

شهردار نقاط دیگر درگیری

Weiers متمایز حمایت از دولت “اتحادیه کارفرمایان” از حمایت پلیس محلی و مقامات آتش — که او گفت که او تا به مقدار زیادی.

Weiers با اشاره به یک تصمیم گیری چند که او با درگیر مانند از بین بردن یک شهر-بودجه اتحادیه موقعیت در هر بخش در سال 2018 که او معتقد است که ممکن است خشم دولت رهبران اتحادیه.

“اتحادیه کارفرمایان باید یک مشکل با من چون از چیزهایی که هیچ ربطی به چگونه امنیت عمومی مجهز شده است و یا بودجه یا پشتیبانی,” او گفت:.

Jeffries گفت که این تنها چیزی است که برخی از ضد امنیت عمومی سیاستمداران می گویند سعی کنید برای تخفیف اتحادیه.

“ما در حال آتش نشان,” او گفت:.

Weiers گفت که او خواهد بود مایل به نشستن و صحبت کردن با هر رهبر اتحادیه سعی کنید به پاک کردن هوا.

یکی دیگر از دره شهردار در گفتگو با جمهوری اسلامی در مورد آنچه که او به عنوان دیدگاه Weiers جامد رکورد در امنیت عمومی. گیلبرت شهردار Jenn Daniels گفت Weiers شده است چیزی جز حمایت از پلیس و آتش “در کلمه و در عمل است.”

“من فکر می کنم آن را به ما می دهد همه کمی مکث” Daniels گفت. “چرا که نه حمایت از کسی است که چنین شدید مدافع برای شما؟” دانیلز گفت که او می داند که Weiers احترام می گذارد و با این نسخهها کار از نزدیک با امنیت عمومی تیم است. او و همه شهرداران می خواهم به تراز وسط قرار دارد با پلیس و آتش, او گفت:.

اما آن را کمی تهدید آمیز او گفت: زمانی که شهردار Weiers ارائه در وعده های او ساخته شده و پس از آن “تبدیل به یک هدف است.”

دانیلز گفت: او شگفتی اگر این است که حتی در مورد Weiers. او گفت: شهرستان رهبری است که اغلب بیشتر مسئول مذاکره با اتحادیه های کارگری.

“من نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم این است که یک شخصیت موضوع را در میان دیگر بازیکنان,” او گفت:.

چرا اتحادیه تایید رابرتسون برای گلندیل شهردار

رابرتسون گفت: او را ندارد هر وعده به اتحادیه های کارگری و دیگر از او را به انجام آنچه درست بود به اطمینان حاصل شود که جامعه امن بود.

“فراگیر پیام من را حمایت از این کار است که شما هر روز انجام,” او گفت:.

او می گفت که به آمار نگاه کنید تا ببینید که آیا اداره پلیس است که به اندازه کافی کارکنان به منظور تلاش برای کاهش نرخ جرم و جنایت.

او گفت که او دارای تجربه مدیریت بودجه و قراردادها در نقش های قبلی که خدمت او به خوبی در این کار است.

Mattson دولت FOP گفت که سه فرد کمیته مصاحبه او و “دور آمد تحت تاثیر او تمایل به همکاری و نرم افزار-امنیت عمومی طرز فکر.”

“رابرتسون نیست وعده ما هر چیزی به جز انصاف و حرفه ای و که او را به نگه داشتن مالیات دهندگان و ماموران پلیس امن” او گفت:. “که همه ما بپرسید.”

رسیدن به خبرنگار در jen.fifield@azcentral.com یا در 602-444-8763. او در توییتر دنبال کنید @JenAFifield.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im