چرا آریزونا مراکز مراقبت از کودکان باز باقی می ماند حتی به عنوان دولت بسته مدارس با توجه به کروناویروس

آریزونا مراکز مراقبت از کودکان بر خلاف مدارس اند و دستور داده شده است در صورت نگرانی ها در مورد جدید کروناویروس. وجود ندارد و دستورات از مقامات دولتی بسیاری از انتخاب به باز بماند.

یک کودک مرکز مراقبت از کودکان, نامحدود, کشتی با آنچه به انجام, اما در نهایت تصمیم به نگه داشتن درهای خود را باز کنید.

“انتخاب خود را سم گفت:” علامت گذاری Werber که صاحب دره دو Tots نامحدود مراکز. “ما می خواهیم به مراقبت های بهداشتی کارگران و اولین پاسخ برای رفتن به محل کار. اگر آنها را مجبور به ماندن در خانه با کودک خود را که به وضوح خود را یک بار ما مراقبت های بهداشتی حرفه ای است.”

باز یا نزدیک ؟ بدون جهت روشن

در روز سه شنبه رژیم صهیونیستی است. mlb و وزارت امور خارجه از خدمات بهداشتی و درمانی دستورالعمل صادر شده برای ارائه دهندگان مراقبت از کودکان است که نه به آنها توصیه به بستن و یا باز باقی می ماند.

به جای هدایت مکرر مشاوره قبل که بچه ها امن ترین در خانه, در حالی که همچنین با اذعان به نیاز به یک محل امن برای کودکان از متخصصان پزشکی اولین پاسخ دهندگان و دیگران که خدمات مورد نیاز برای مبارزه با COVID-19.

مقامات همچنین ارائه راهنمایی در مورد چگونه به کاهش خطر ابتلا به عفونت ویروس که برخی از آنها شامل شد در اوایل دستورالعمل.

عدم روشن بخشنامه نا امید باربی Prinster برنامه های آریزونا در اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش است که نشان دهنده حدود 400 کودک-مراقبت از امکانات.

“من فقط نمی بینم هر چیزی که از ما فرماندار مگر جامعه گسترش در اینجا به شدت افزایش,” او گفت:.

وزارت بهداشت خدمات را بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای روشن شدن این که آیا آن معتقد است و آن را امن برای نگه داشتن چنین مراکز باز است.

بچه ها کمتر آسیب پذیر به ویروس

وجود دارد استدلال خوب برای نگهداری و مراقبت از کودک در مراکز باز گفت: دکتر ربکا Sunenshine مدیر پزشکی بیماری کنترل بخش ماریکوپا کانتی عمومی وزارت بهداشت.

“ما می خواهیم که مراکز مراقبت کودک باقی می ماند باز” Sunenshine گفت: در طول یک شنبه جلسه رسانه. “البته که مهم برای والدینی که رفتن به محل کار.”

مقامات بهداشت عمومی توجه داشته باشید که شواهد تا کنون نشان می دهد کودکان در مراتب خطر کمتری از ابتلا به این ویروس نسبت به دیگر گروه های سنی است. و آنها مطرح نیست همان خطر جامعه گسترش به عنوان بزرگسالان, او گفت:.

“این بیماری متفاوت است از آنفلوانزا” Sunenshine گفت. “ما باور نمی کنیم که کودکان در حال پخش از COVID-19 مانند آنها برای آنفلوانزا است.”

یک مکان امن برای کودکان و نوجوانان

وجود دارد یکی دیگر از دلایل خوبی برای مراکز مراقبت از کودکان به نگه داشتن عامل می گویند رفاه کودکان متخصصان: آنها برای از بین بردن استرس در خانواده هایی که سرپرستان احساس آنها را به کار و نیاز به یک مکان امن برای بچه ها برای رفتن.

دسترسی به مراقبت از کودکان می تواند به کاهش خطر غفلت و سوء استفاده در یک زمان استرس زا. نه هر کس است یک کار که در آن آنها می توانند کار از راه دور گفت: Claire Louge مدیر اجرایی جلوگیری از کودک آزاری در آریزونا.

“هنگامی که خانواده بیشتر احساس استرس و غفلت از رفتن” او گفت:. از دست دادن دستمزد مسکن و یا دسترسی به مراقبت از کودکان می تواند مجموعه ای خاموش یک کهکشان مارپیچی از تصمیم گیری های ضعیف است که می تواند منجر به کودکان نادیده گرفته شده و یا مورد آزار قرار گرفته.

او با اشاره به رکود اقتصادی که در آن گزارش به دولت کودک آزاری خط تلفن سر به فلک کشید زور زدن ظرفیت سپس کودک حفاظتی خدمات برای مقابله با افزایش کودکان در مراقبت از آن.

بیشتر تماس به DCS?

Louge گفت که او انتظار می رود کودک آزاری گزارش به وزارت امور خارجه ایمنی کودک را افزایش می دهد به عنوان آریزونا عهده COVID-19.

بنابراین آیا Prinster با اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش ، “هنگامی که وجود دارد هیچ کودک, مراقبت از ما چی می بینیم ؟ حوادث کودک آزاری و غفلت از رفتن” او گفت:.

Prinster گفت: بسیاری از اعضای مراکز مانده اند باز اگر چه سه شنبه حضور 40 ٪ تا 50 ٪ در بسیاری از نقاط. آن را سخت به بگویید اگر که با توجه به COVID-19 یا این واقعیت است که بسیاری از مدارس هنوز هم شکستن بهار و یا ترکیبی از هر دو ،

اپراتورهای مراکز مراقبت از کودکان و مهد کودک که تصمیم گرفتند به باز باقی می ماند می گویند آن را می دهد کودکان یک مکان امن به جای اینکه در خانه به تنهایی یا با خواهر و برادر بزرگتر.

تغییر دوره

پسران و دختران باشگاه بیشتر اسکاتسدیل آریزونا در روز سه شنبه معکوس البته اعلام آن را خواهد دید از آن پنج مراکز. یک روز پیش از این سازمان گفته بود آن باز کردن درهای خود را به کودکان از اولین پاسخ دهندگان و متخصصان پزشکی در Ducey درخواست.

در انتشار اخبار شنبه باشگاه های ذکر شده از مشاوره جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus دستورالعمل های است که تشویق همگان را به ماندن در خانه. هیچ معافیت برای مراقبت از کودکان در مراکز Scottsdale باشگاه گفت.

پسران و دختران باشگاه دره گرفتن رویه های مختلف و باز است به همه کودکان سنین 5-18. این مهم است برای نگه داشتن مردم در خط مقدم مبارزه با کروناویروس در محل کار گفت: Cassidy کمپنا معاون ارتباطات و امور خارجی برای 27 باشگاه ها آن را اجرا می کند.

“افرادی هستند که فقط لازم نیست که ساختار خانواده در محل” به کار از خانه به طوری که آنها می توانند با فرزندان خود, او گفت:.

جزئیات بیشتر در مورد نحوه ثبت نام در دسترس هستند در وب سایت سازمان.

پدر و مادر کار: گزینه برای کار پدر و مادر در میان توقیف مدارس

در خانواده و مدرسه در نزدیکی مرکز شهر فینیکس اپراتورها تصمیم گرفت که با افزایش ضد عفونی و غربالگری پروتکل, باز ماندن را به کودکان یک مکان امن می شود.

همه آنها گزارش پا تا تمیز کردن و محدودیت های که در آن پدر و مادر می تواند در محل. در خانواده و مدرسه به عنوان مثال پدر و مادر گفته بودن به خارج باقی می ماند که آنها را رها کردن و انتخاب کنید تا کودکان.

در کودکان, دانشگاه, مراکز بزرگسالان دیگر از کارکنان نمی تواند به گذشته لابی گفت: مری سو واتسون که صاحب دو دره مراکز با شوهرش.

روز دوشنبه یک مرکز تبدیل شده به دور یک کودک با دمای بیش از 99 درجه فارنهایت و چهار فرزند به خانه فرستاده شدند با توجه به سرفه.

واتسون گفت: کودکان, پردیس نیست, پذیرش, جدید, خانواده, اما باز می ماند خدمت به کودکان در حال حاضر در مراقبت از خود را همراه با سالم خواهر و برادر.

او گفت که او و شوهرش, Wayne, در مورد بسته شدن به عنوان COVID-19 ترس افزایش یافته اما احساس آنها به حال کمی چاره ای جز نگه داشتن عامل.

“ما در مورد آن صحبت کردیم اما پس از آن چه پدر و مادر می خواهم به انجام است که برای رفتن به محل کار؟” “ما فقط در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی.”

حرکت نزولی از فاصله

Louge از جلوگیری از سوء استفاده از کودکان آریزونا گفت: به جهت محدودیت تماس فیزیکی با افراد دیگر قابل درک است. اما حرکت نزولی به خود قرنطينه و اقدامات دیگر.

“اجتماعی فاصله طول می کشد دور محافظ عامل ارتباطات اجتماعی,” او گفت:. “این یک زمان برای قطع اتصال از یکدیگر; آن زمان برای دریافت خلاق در چگونه ما ارتباط برقرار کنند.”

سازمان او مردم را به استفاده از رسانه های اجتماعی و مکالمات تلفنی در تماس بمانند. والدین باید تشخیص دهند که آنها نیاز به یک نفس عمیق بکشید و گام به دور برای برخی از زمان برای آرام کردن خود است.

“بیشتر شما می توانید انجام دهید برای خودتان نگه دارید خودتنظيم و آرام که از این تعداد یک چیز شما می توانید انجام دهید” Louge گفت.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @maryjpitzl.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>