کل گیاه شاهدانه استخراج متخصص PHCO2 راه اندازی وب سایت جدید

ساکو, مین, جولای 24, 2020 /PRNewswire/ — PHCO2یک رهبر صنعت در کل گیاه شاهدانه استخراج با تقریبا 40 سال از سیال فوق بحرانی CO2 استخراج و تخصص های متعدد فوق بحرانی CO2 اختراع ثبت شده است راه اندازی یک وب سایت جدید. PHCO2 متخصص در ابتکاری و اختصاصی شرکت2 بازسازی و مواد تشکیل دهنده و شناخته شده است شهرت خود را از به کارگیری علمی ثابت شده است روش.

وب سایت جدید بصری جذاب و آسان به حرکت و اجازه می دهد تا بازدید کنندگان به سرعت دسترسی به صدا درآمده اند و عنصر قابلیت در PHCO2 با برجسته تماس به عمل (“CTAs”) موجود در هر صفحه. بازدید کنندگان دریافت اطلاعات ارزشمند در مورد PHCO2 به عنوان یک شرکت و tolling ارائه دهنده خدمات و نوآورانه کل گیاه شاهدانه استخراج remediator هستند. بازدید کنندگان همچنین می توانید اطلاعات در مورد خط کامل از PHCO2 مارک مواد تشکیل دهنده است که برای اولین بار 100% USDA آلی خبره کل گیاه شاهدانه استخراج مواد تشکیل دهنده در دسترس برای خرید به شرکت ها برای استفاده در محصولات برچسب های خصوصی که نیاز به سازگار و یا غیر قابل تشخیص سطح THC.

ویلیام هوشمندرئیس جدید توسعه کسب و کار برای PHCO2گفت: “ما هیجان زده به دریافت کلمه به شرکت هایی که نیاز به THC بازسازی و یا در بازار برای ما مارک مواد آلی. برای اولین بار در بازار با گواهی ارگانیک CO2 روند ما در خدمت تولید کنندگان—معمولی و ارگانیک—با تمام گیاه شاهدانه استخراج بازسازی است. ما مواد غذایی درجه, دولت از هنر فوق بحرانی CO2 فرآیند فراهم می کند THC بازسازی است که قطاری و افزایش پروفیل از CBD و همه جزئی کانابینوئیدهای در شکل ناب خود. این PHCO2 تیم مفتخر است به عنوان یکی از تامین کنندگان شامل همه چیز است که طبیعت در نظر گرفته شده در کل گیاه شاهدانه استخراج و هیجان زده هستند که مردم ما مشاهده آنلاین و تماس با ما بنابراین ما می تواند کمک به آنها را با خود به بازسازی و یا مواد تشکیل دهنده نیاز دارد.” .

برای کسب اطلاعات بیشتر پرس و جو در مورد در مقیاس کوچک نمونه برداری و بازدید PHCO2‘s وب سایت: www.thephco2.com و یا تماس بگیرید (207) 298-2478.

در مورد PHCO2

PHCO2 رهبر صنعت در کل گیاه شاهدانه استخراج با تقریبا 40 سال از تجربه و تخصص با اختراع فوق بحرانی CO2 استخراج است. این نوآورانه و اختصاصی مواد غذایی-درجه, state-of-the-art CO2 فرآیند استخراج در خدمت معمولی و ارگانیک تولید کنندگان با تمام گیاه شاهدانه استخراج بازسازی است. این ارائه می دهد یک خط PHCO2 با نام تجاری 100% کشاورزی گواهی شده ارگانیک—برای اولین بار در صنعت—ارائه گسترده و تمام طیف مواد برای شرکت های که نیاز به غیر قابل تشخیص یا سازگار THC بازسازی است. PHCO2 گواهی cGMP اجرا به این استاندارد و شناخته شده است شهرت خود را از به کارگیری علمی, روش های اثبات شده برای آن برتر CO2 استخراج و بازسازی روند. PHCO2 مواد تشکیل دهنده در حال رشد فرآوری و بسته بندی در U. S. A.

منبع PHCO2

لینک های مرتبط

https://www.thephco2.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de