چه کسی خواهد بود جدید Vikings? ما هفت دور NFL mock draft (با معاملات)

عمده نیازهای

یک تیم آینده یک بخشی حذفی اسکله چند عمده موارد در سمت چپ خود را به لیست کارهای قبل از سال 2020 های نجومی: تقویت خط حمله در مقابل کرک عموزاده restock عمق نمودار در گیرنده گسترده پس از معاملات Stefon Diggs به بوفالو و شاید مهمتر از همه — اطمینان از انتقال آرام در دفاع پس از فراق با چهار دیرین استارت این offseason.

جرم

مقابله با توهین آمیز: با رایلی Reiff عطف 32 سال جاری و مجموعه را به $10.9 میلیون نفر در سال 2020 وایکینگ ها می تواند خود را به فکر کردن در مورد آینده در مقابله با چپ یا با یک بازیکن است که می تواند موفقیت Reiff پس از این فصل و یا تسهیل حرکت خود را برای محافظت از.

گارد تهاجمی: یک حرکت از Reiff می تواند پر کردن یک نقطه شروع در اینجا اما وایکینگ ها هنوز هم باید برای تعیین اگر پت Elflein یا درو سامیه می توانید یک شروع کار و یا در صورتی که شما نیاز به اضافه کردن یک بازیکن دیگر است که می تواند به رقابت بپردازند.

گیرنده گسترده: این Diggs تجارت برگ Vikings با دو گیرنده است که بیش از یک NFL های نجومی: آدم Thielen و Tajae شارپ. Bisi جانسون می توانید بازی یک نقش بزرگتر در سال 2 اما وایکینگ ها همچنین ممکن است بخواهید یک downfield تهدید که می تواند به جلب توجه و دور از Thielen.

کارفرمایی: این سال وایکینگ ها دنبال یک پیش نویس است ؟ آنها به طور معمول نمی پیش نویس QBs زمانی که آنها نمی نیاز به یک استارت, اما آنها می تواند به نفع از اضافه کردن یک جوان رهگذر است که می تواند توسعه را پشت عموزاده.

دفاع

Cornerback: با خاویر رودز, Trae Waynes و Mackensie الکساندر در حال حاضر در تیم دیگر وایکینگ ها با مایک هیوز, Holton تپه و کریس بوید در گوشه ای. پیدا کردن یک کمک فوری — و شاید دو — می تواند مهم ترین وظیفه در این پیش نویس است.

پایان دفاعی: Ifeadi Odenigbo می تواند حرکت به یک نقش بزرگتر با Everson Griffen رفته اما وایکینگ ها نیز نیاز به عمق در اینجا با استفان Weatherly ترک در آژانس رایگان. یکی دیگر از تصویب حمله کننده که می تواند کمک به طلسم دانیل شکارچی و Odenigbo می تواند اولیه نیاز است.

دفاعی مقابله با: مایکل پیرس جایگزین Linval یوسف در بینی مقابله و وایکینگ ها هنوز هم شمر استفان در سه روش اما بیشتر پویا تصویب حمله کننده می تواند ارزش کاوش.

ایمنی: به خصوص اگر آنتونی هریس — در حال حاضر مجموعه ای برای $11.44 میلیون در حق رای دادن تگ معامله شده است وایکینگ ها خواهد شد نیاز به یک استارت بعدی به Harrison Smith. مربی مایک زیمر گفت این مهم ترین موقعیت در فهرستی اما اگر هریس از بین رفته است, خروج خود را ایجاد یک درجه اعتبار ساقط است.

دو دور اول میدارد و پنج در سه دور اول — می تواند مورد استفاده قرار گیرد به آدرس تعدادی از فشار دادن نیاز پس از یک offseason از خروج. در اینجا کامل هفت دور mock draft, با ما بهترین حدس تحصیل در چگونه وایکینگ ها خواهد خود را صرف 12 میدارد این هفته است.

برای اضافه شدن چین و چروک در این سال ما پروژه چند معاملات (با استفاده از پیش نویس میدارد تنها بازیکنان در حال حاضر در فهرست) … پس این لیست نمی خواهد دنبال وایکینگها’ واقعی به منظور پیش نویس.

وایکینگها’ 12 میدارد

1. دور 1, شماره 24 (پیش بینی تجارت از نیواورلئان با انتخاب شماره 88 به صورت میدارد شماره 22 و 105)

2. دور 1, شماره 25

3. دور 2 پلاک 58

4. دور 3, No. 78 (پیش بینی تجارت از آتلانتا میدارد No. 88 و شماره 132)

5. دور 3, No. 89

6. دور 5 شماره 164 (پیش بینی تجارت از دالاس با انتخاب شماره 231 برای انتخاب ردیف 155)

7. دور 6 پلاک 201

8. دور 6 پلاک 205

9. دور 7, No. 219

10. دور 7, شماره 231 (از دالاس)

11. دور 7, شماره 249

12. دور 7, شماره 253

X

انتخاب اول: دور 1, #24 (از نیواورلئان)

انتخاب: جاش جونز, OT, هوستون,

با میهن پرستان و پرستاران پشت وایکینگ ها و به طور بالقوه هر دو در بازار برای یک کارفرمایی این است که در آن وایکینگ ها را به یک فرصت برای حرکت به عقب از 22nd و هنوز پر کردن یک نیاز فوری. جونز یک ورزشکار خوب خواهد شد که نیاز به برخی از کار خود را با تصویب مجموعه, اما می تواند به نوبه خود به سمت چپ مقابله با آینده است.

دیگر امکانات:

جاستین, Jefferson, WR LSU

وایکینگ ها شده و علاقه در 6-3 گیرنده که اندازه و مسیر-مهارت های در حال اجرا را از یک جامد گزینه پس از Diggs تجارت است.

Javon Kinlaw DT کارولینای جنوبی

اگر او اسلاید در دور اول قدرت خود را و توانایی برای منفجر کردن توپ ممکن است بیش از حد وسوسه انگیز برای وایکینگ ها به تصویب است.

X

انتخاب دوم: دور 1, شماره 25

انتخاب: جف Gladney, CB, TCU

وایکینگ ها نیاز به یک پوشش گوشه ها پس از خروج از رودز Waynes و الکساندر و Gladney یکی از بهترین ها در این پیش نویس است. او می خواهم که قادر به بازی در تمام نقاط زمین و اکسل در پوشش مسئولیت است.

دیگر امکانات:

Kristian Fulton, CB, LSU

او کمی بزرگتر از Gladney; او ممکن است کاملا به عنوان تصفیه شده در پوشش, اما اندازه و قدرت خود او را مناسب نیز هست.

Jaylon Johnson, CB, یوتا

اگر Gladney و فولتن از بین رفته اند جانسون یکی دیگر از قوی پوشش گوشه ای از گزینه های اینجا با پرخاشگری و سرعت است که کمک می کند تا او را در غلبه بر این واقعیت او کوتاه تر اندام از گوشه های بسیاری در پیش نویس است.

X

انتخاب سوم: دور 2 پلاک 58

انتخاب: Brandon Aiyuk WR آریزونا دولت

وایکینگ ها می توانید به استطاعت صبر کنید تا دومین روز از پیش نویس به آدرس گیرنده نقطه در یک پیش نویس برای wideouts و Aiyuk می تواند مناسب برای آنها را در اینجا. سرعت و سرسختی پس از گرفتن کشیده شده اند برخی از Cordarrelle پترسون مقایسه هر چند او همچنین نیاز به یادگیری از آدم Thielen و تصحیح مسیر خود را-در حال اجرا توانایی در NFL.

دیگر امکانات:

سه راهی هیگینز WR Clemson

اگر وایکینگ ها می خواستم یک بزرگتر گیرنده در اینجا Higgins ممکن است انتخاب کنید با یک 6-4 قاب و نرم دست است که او را هدف دعوت برای عموزاده.

جاستین Madubuike DT تگزاس A&M

وایکینگ ها با او ملاقات کرد قبل از پیش نویس; او می خواهم مناسب به عنوان سه روش مقابله با, که همچنین می تواند کار به عنوان یک بینی در مناسبت. او پاس-عجله مهارت را به دست آورده او چند جان Randle مقایسه.

X

چهارم انتخاب: دور 3, No. 78 (از آتلانتا از طریق New Orleans)

انتخاب: Julian Okwara د/LB, نوتردام,

بالاتر و دور سوم به انتخاب آنها می خواهم به دست آورد از پرستاران باعث می شود آن را آسان تر برای وایکینگ ها به حرکت در اینجا و ورزشی لبه حمله کننده است که می تواند در تعدادی از راه های مختلف با Dom کیپر اضافه کردن ایده ها به مایک زیمر دفاع به خصوص اگر او می تواند اضافه کردن قدرت به بازی در خط دفاعی.

دیگر امکانات:

کایل Dugger S لنوار-Rhyne

با آنتونی هریس’ آینده در سوال بعد از این تیم قرار داده شده حق رای دادن تگ بر روی او سرمایه گذاری در ایمنی مانند Dugger — یک tenacious بخش دوم بازیکن که صحبت با وایکینگها و می تواند به بهبود با مربیگری خوب — ممکن است حس را.

Austin جکسون, OT USC

اگر وایکینگ ها هنوز هم به دنبال مقابله در دور سوم Jackson — که تبدیل سر خود را با سرعت و تحرک در NFL ترکیب — می تواند مناسب برای منطقه خود را-مسدود کردن طرح.

X

پنجم انتخاب کنید: دور 3, No. 89

انتخاب: مت Hennessy, C/G, معبد

او یک مرکز در دانشگاه, اما فراست خود را تعادل و سیالیت در منطقه طرح می تواند منجر به وایکینگ ها را به او و ببینید اگر آنها می تواند او را به یک نگهبان.

دیگر امکانات:

Amik رابرتسون, CB, Louisiana Tech

در 5-9 او می خواهم که به یک شکاف در گوشه NFL اما کار خود را در پوشش و سرسختی خود را به خود جلب توجه است. وایکینگ ها ملاقات با او را بیش از یک بار قبل از پیش نویس است.

بن Bartch OT, St. john’s

او در کنار هم قرار چشمگیر ارشد کاسه شیوه در پیشنهاد خود را برای رفتن از بخش سوم فوتبال NFL. او می تواند پیوستن به آدم Thielen و C. J. ژامبون میان صفوف وایکینگ ” محلی underdogs که از آن ساخته شده.

X

ششم انتخاب کنید: دور 5 پلاک 164

انتخاب: McTelvin Agim DT آرکانزاس

وایکینگ ها مانند بالقوه از سال دوم مقابله با Armon وات و دستیار جدید خط دفاعی مربی Imarjaye آلبری مربی هر دو وات و Agim در آرکانزاس است. آنها می تواند دوباره Agim با تیمی سابق خود و مربی و اضافه کردن سه روش مقابله با برخی از وعده به عنوان یک پاس حمله کننده.

دیگر امکانات:

جیمز مورگان QB بین المللی فلوریدا

این نادر است برای وایکینگ ها به پیش نویس یک کارفرمایی زمانی که آنها نمی نیاز به یک استارت اما مورگان حجم و بازوی قوی می تواند کمک به او را شکوفا اگر او هم به یاد پشت عموزاده.

تایلر جانسون, WR, Gophers

اگر سوالات خود را در مورد سرعت متوسط او هنوز هم در اطراف این نقطه از پیش نویس او می تواند تبدیل به یک سرقت — و با توجه به این واقعیت که او سهام یک عامل و مربی با Thielen او می آیند به وایکینگ ها با یک مربی.

X

هفتم انتخاب کنید: دور 6 پلاک 201

انتخاب: J. R. نی, S, گرجستان

پس از عبور از در safeties چندین بار قبلا در این پیش نویس وایکینگ ها یک بازیکن در اینجا است که پتانسیل تبدیل به یک پوشش ایمنی با برخی از کار در NFL.

دیگر امکانات:

کوین Tauk G, لوئیزیانا-لافایت

وایکینگ ها ملاقات با او را چندین بار قبل از این پیش نویس در حالی که او می خواهم نیاز به توسعه در یک منطقه طرح اندازه او باعث می شود او یک گزینه جذاب در دور بعد.

کامرون, Clark, T, شارلوت

او یکی دیگر از خط حمله چشم انداز وایکینگ ها با ملاقات قبل از پیش نویس است. او می خواهم به احتمال زیاد به صورت فله تا به طور موثر در NFL سطح.

X

هشتم انتخاب کنید: دور 6 پلاک 205

انتخاب: Dane جکسون, CB, پیتسبورگ

پس از انتخاب Gladney در دور اول وایکینگ ها دوباره به گوشه سمت در اینجا به جکسون دیگر چابک پوشش گوشه که ممکن است مناسب در نیکل.

دیگر امکانات:

تنر, الهه شعر و موسیقی, S, Clemson

او احتمالا یا در جعبه ایمنی یا linebacker در NFL. او می تواند دیگر جایگزین سابق Clemson ایمنی Jayron Kearse که بازی در یک نقش مشابه.

جارد Pinkney TE واندربیلت

وایکینگ ها با استفاده از چند تنگ پایان مجموعه ای بیش از اکثر تیم ها در NFL و Pinkney توانایی به عنوان یک مسدود کننده می تواند کمک به آنها را به جای آنچه از دست رفته در دیوید مورگان.

X

نهم انتخاب کنید: دور 7, No. 219

انتخاب: Trevis Gipson د تولسا

وایکینگ ها بود به دنبال تکیه دفاعی به پایان می رسد در اواخر دور; Gipson خواهد نیاز به برخی از کار به خصوص به عنوان یک اجرا مدافع اما وایکینگ ها همکاری دفاعی هماهنگ کننده Andre پترسون دارای سابقه قوی در حال توسعه لبه rushers.

دیگر امکانات:

جیک Hanson, G, اورگان,

این 6-5 گارد که آغاز شده و در مرکز به عنوان یک ارشد نیاز به توسعه اما او رفت و آمد می تواند کمک به او را تبدیل به یک بازیکن عملکردی در یک منطقه طرح.

Binjimen ویکتور WR

ایالتی اوهایو. او را 6-4 و اگر او می تواند اضافه کردن قدرت تحمل NFL, cornerbacks او می تواند به ارزش یک در اواخر دور نگاه کنید.

X

دهم انتخاب کنید: دور 7, شماره 231

انتخاب: Sewo Olonilua, RB, TCU

یک بازگشت بزرگ با رفت و آمد خوبی برای اندازه Olonilua می تواند اضافه کردن ابعاد مختلف به وایکینگ ها’ backfield و به طور بالقوه تبدیل شدن به یک هدف-گزینه خط و یا مسدود کردن پشت.

دیگر امکانات:

DeeJay, Dallas, RB, میامی

اگر وایکینگ ها نیاز به اواخر دور انتخاب کنید برای پر کردن خود را backfield این تبدیل QB ممکن است جلب توجه خود را با یک لبه است که هم می تواند در خدمت او به خوبی در تیم های ویژه.

کارتر کولین, LB, Gophers

او تا به حال جلسات رسمی با وایکینگ ها که باید تصمیم بگیرید که اگر آنها می تواند به نوبه خود او را به قابل اعتماد لبه حمله کننده در NFL.

X

یازدهم انتخاب کنید: دور 7, شماره 249

انتخاب: Nate استنلی, QB, آیووا,

که از یک prostyle جرم که در آن او نشان داده شده است برخی از قابلیت تغییر حمایت و قوی می اندازد از جیب او مناسب می تواند به عنوان یک توسعه رهگذر برای وایکینگ ها.

دیگر امکانات:

گاس Lavaka G ایالتی اورگان

26 ساله بازیکن خط جلو دارای یک داستان جذاب یک قاب بزرگ (او 347 پوند) و بدن موثر از کار در دانشگاه. وایکینگ ها نشان داده اند برخی از علاقه او به عنوان یک دیر انتخاب کنید و یا undrafted عامل رایگان.

یعقوب فیلیپس, پوند, LSU

او نیاز به کار به نوبه خود به یک استارت در NFL اما اندازه خود و سرعت می تواند مفید باشد برای وایکینگ ها در تیم های ویژه ای در این میان است.

X

دوازدهم انتخاب کنید: دور 7, شماره 253

انتخاب: جف توماس, WR, میامی

او نه یک گیرنده و نیاز به توسعه مسیر خود را-مهارت های در حال اجرا در NFL اما تا به سرعت و دست به ارزش اواخر دور نگاه کنید.

دیگر امکانات:

Shyheim Carter S, Alabama

تبدیل cornerback جذاب به ارمغان می آورد پوشش مهارت های NFL اما او نیاز به برخی از کار به توسعه به عنوان یک ایمنی.

جان رید, CB, Penn State

او کوچکتر از گوشه ای که از دست رفته 2017 به دلیل مصدومیت زانو است اما انعطاف پذیری خوب در پوشش.

X

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im