که: ممنوعیت سفر برای مبارزه با ویروس پایدار نیست به طور نامحدود

ممنوعیت مسافرت های بین المللی نمی تواند در محل اقامت نامحدود و کشورهای در حال رفتن به انجام بیشتر برای کاهش گسترش رمان coronavirus در درون مرزهای خود را به سازمان بهداشت جهانی روز دوشنبه گفت:.

افزایش عفونت باعث شده است تا کشورها به reimpose برخی از محدودیت های مسافرتی در روزهای اخیر با بریتانیا پرتاب بازگشایی اروپا در صنعت گردشگری به بی نظمی با سفارش یک قرنطینه مسافران در بازگشت از اسپانیا.

تنها با پایبندی به معیارهای سلامت از پوشیدن ماسک برای اجتناب از جمعیت خواهد جهان را مدیریت به ضرب و شتم COVID-19 pandemic سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در مجازی اخبار جلسه.

“جایی که این اقدامات به دنبال موارد پایین است. جایی که آنها نه موارد بالا برود او گفت:” ستایش و کانادا و چین و آلمان و کره جنوبی برای کنترل شیوع بیماری.

که در شرایط اضطراری برنامه سر مایک رایان گفت: آن را غیر ممکن بود برای کشور به حفظ مرزهای بسته برای آینده قابل پیش بینی.

.”..آن است که رفتن به تقریبا غیر ممکن است برای تک تک کشور ها برای حفظ مرزهای خود را بسته برای آینده قابل پیش بینی. اقتصاد باید برای باز کردن تا مردم به کار و تجارت به رزومه,” او گفت:.

“آنچه روشن است این است که فشار بر روی ویروس هل اعداد پایین. آزادی که فشار و موارد خزش به بالا.”

رایان ستایش ژاپن و استرالیا برای داشتن حال خوب “موفقیت در مهار بیماری” اما گفته است که انتظار می رود که این ویروس خواهد resurge در مناطق فعال انتقال اگر محدودیت ها برداشته و تحرک افزایش یافته است.

“و این چیزی است که اساسا رخ داده است در بسیاری از کشورها این است که در کاباره ها دیگر شرایط خوابگاه محیط های دیگر که در آن مردم به هم نزدیک می تواند به عنوان تقویت نقاط برای این بیماری و سپس گسترش آن می تواند بازگشت به جامعه. ما باید بیش از حد هشدار بر روی آن.”

اقدامات باید مطابق و در جای خود نگه داشته به اندازه کافی بلند برای اطمینان از اثربخشی و پذیرش عمومی, رایان گفت که دولت در حال بررسی خوشه باید ستود نه انتقاد.

“آنچه که ما نیاز به نگرانی در مورد شرایط که در آن مشکلات نمی باشد ظاهر که در آن مشکلات هستند که استفاده بیش از که در آن همه چیز خوب به نظر می رسد.”

رایان گفت: اسپانیا در وضعیت فعلی به هیچ وجه نزدیک به عنوان بد آن را به حال شده است در این بیماری همه گیر قله وجود دارد و او انتظار می رود خوشه به توان تحت کنترل در آورد, هر چند آن را به روز یا هفته برای تشخیص این بیماری را در آینده الگوی.

“بیشتر ما درک بیماری, بیشتر, ما یک میکروسکوپ در ویروس دقیق تر ما می تواند در جراحی و برداشتن آن از جوامع ما,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de