که در حال اجرا است برای Maricopa County ضبط? Fontes چهره دو حزب جمهوری خواه رقبا

دو جمهوری خواهان به دنبال سرنگون Maricopa County ضبط Adrian Fontes این چرخه انتخابات.

ضبط دفتر نظارت بر روند ثبت نام رای دهندگان و رای گیری اولیه و حفظ اسناد ثبت شده برای این شهرستان است.

Fontes که به فرض پس از یک خرابکاری ریاست جمهوری اولویت انتخابات در سال 2016 سابق شهرستان ضبط و متعهد به تسهیل روند رای گیری و از بین بردن مدت زمان طولانی انتظار.

او بیشتر انجام شده که هر چند در اولین انتخابات عمده او نظارت در ماه اوت سال 2018 رای دهندگان در بررسی تجهیزات به درستی نصب نشده در 62 رای گیری مکان های ترک رای دهندگان قادر به تامین امنیت رای گیری در ساعت صبح.

این حادثه باعث Maricopa County هیئت ناظران را بیش از برخی از نظارت از روند انتخابات.

Fontes که یک دموکرات تبدیل به یک کیسه بوکس برای جمهوری خواهان که مورد سوال که آیا در انتخابات خود را سیاست های نامتناسب مورد علاقه دموکرات نامزد.

Fontes تأکید کرده است که تمام سیاست های خود را با هدف افزایش رای دهندگان دسترسی — بدون در نظر گرفتن یک رای دهنده وابستگی سیاسی.

اولیه انتخابات خواهد بود Aug. 4. اولیه رای گیری و رای-توسط-mail شروع جولای 8.

یکی جمهوری خواه و دموکرات را در حرکت به انتخابات عمومی در نوامبر. 3.

استفان I. غنی تر (R)

استفان غنی تر است یک وکیل در مرکز شهر فینیکس.

او قبلا در مدیریت کسب و کار و سیاست های عمومی از جمله برای فکر می کنم مخازن مانند آمریکا سازمانی موسسه و موسسه کاتو.

او با شرکت در هیئت آریزونا علوم انسانی آریزونا اتاق بازرگانی و صنایع و Federalist جامعه ققنوس وکلا فصل.

آریزونا حزب جمهوری خواه خواسته غنی تر به انجام یک بررسی مستقل از ضبط کار پس از انتقاد که Fontes عمل نوامبر 2018 در انتخابات به نفع دموکرات ها.

در رای گیری: که در حال اجرا است برای Maricopa County treasurer?

در مبارزات انتخاباتی خود سایت غنی گفت که او معتقد است مشکلات و نگرانی ها در مورد Fontes و طرفداری خود را نسبت به حزب خود او هنوز وجود دارد.

اولویت های خود را شامل حصول اطمینان از ضبط و دفتر است و نه تحت تاثیر سیاست و مطمئن شوید که تمام رای دهندگان همان درمان بدون در نظر گرفتن وابستگی سیاسی. او همچنین می خواهد برای از بین بردن ساعت-صف های طولانی در روز انتخابات و روند رای گیری شفاف تر با توجه به مبارزات انتخاباتی خود سایت.

کلیر ون Steenwyk (R)

کلیر ون Steenwyk که می رود ون یک بازنشسته سیاسی نشان می دهد بحث میزبان و دیرین عضو حزب جمهوری خواه.

با توجه به مبارزات انتخاباتی خود در وب سایت او به عنوان یک حوزه و دولت committeeman در قانونگذاری Distirct 22. ون Steenwyk نیز به عنوان یک نماینده در دولت جمهوری خواه کنوانسیون.

ون Steenwyk مشغول به کار در تعدادی از شرکت ها به عنوان یک کسب و کار اجرایی و کارآفرین و تاسیس یک مسیحی در نیمه راه و قهوه خانه در بللفلور کالیفرنیا با همسر خود.

او خود را آغاز کرد رادیو AM بحث های سیاسی نشان می دهد در سال 2003 به نام “گوگل alpha چنین ترجمه با ون.” او پس از بازنشسته شد.

ون Steenwyk گفت: در وب سایت خود را که در شهرستان سیستم رای گیری “قابل اعتماد نیست و باید به روز شده و اجرا مانند یک کسب و کار به جای سیاسی فوتبال است.”

او گفت که او تصمیم به اجرا برای دفتر پس از کمک به بسیاری دیگر را انتخاب کنید و تماشای آنها را حفظ تعهدات خود را به رای دهندگان.

آدریان P. Fontes (D)

ضبط Adrian Fontes انتخاب شد در سال 2016 شکست دیرین جمهوری وقت هلن Purcell.

Fontes جانباز از سپاه تفنگداران دریایی ایالات متحده که در آن او خدمت در وظیفه فعال از سال 1992 تا 1996. هنگامی که او بازگشت او به دنبال مدرک حقوق.

او به عنوان یک دادستان با دنور دفتر دادستان منطقه Maricopa County دفتر دادستان و آریزونا دفتر دادستان کل است. او سپس انتقال به بخش خصوصی است.

در مبارزات انتخاباتی خود سایت Fontes گفت: او خود را صرف دوره اول بازسازی اعتماد در این شهرستان را برعهده گرفت و با تمرکز بر افزایش رای دهندگان تجربه مسئولیت پذیری و امنیت است.

او گفت: در این سایت که خود را ادامه داد: هدف این است که مطمئن شوید که هر Maricopa County شهروندان که واجد شرایط برای رای قادر به رای دادن, آیا در میز آشپزخانه خود را تکمیل اولیه رای گیری و یا در غرفه در روز انتخابات و این که همه برگه های رای خود در حال شمارش است.”

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا 480-694-1823. او در توییتر دنبال کنید @jboehm_NEWS.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im