که در حال اجرا است برای Maricopa County وکیل ؟

در ماه اوت اولیه انتخابات رای دهندگان تصمیم خواهد گرفت که دو نامزد پیشرفت خواهد کرد و در مسابقه به اجرا Maricopa County دفتر دادستان این کشور سومین دادستانی آژانس.

دفتر بررسی و تعیین هزینه برای جنایات رخ داده در شهرستان و جنحه رخ داده در unincorporated areas.دفتر نیز فراهم می کند خدمات حقوقی برای هیئت ناظران استان و ادارات و سازمان های.

Allister Adel در حال حاضر شهرستان وکیل. او را در حال اجرا unopposed در جمهوریخواه اولیه. جولی Gunnigle خواهد نایت و رابرت McWhirter را در رقابت مقدماتی حزب دموکرات به صورت Adel در ماه نوامبر.

بیش از دو ماه گذشته موضوع نژادپرستی در سیستم عدالت کیفری تحت سلطه است بحث در این مسابقه و در سراسر کشور. همه نامزدها گفت: Arizona Republic که آنها باور دارند که نژادپرستی وجود ندارد در جوامع ما و که آنها باید برنامه ای برای رفع آن است.

نامزد جمهوری خواه

عادل منصوب شد در ماه اکتبر توسط Maricopa County هیئت ناظران پس از رژیم صهیونیستی است. mlb شنود گذاشته لایحه مونتگمری برای تبدیل شدن به یک عدالت برای آریزونا دیوان عالی کشور است.

عادل قبلا ارائه مشاوره حقوقی برای سازمان های غیر انتفاعی و کسب و کارهای کوچک. او برای Maricopa County کانون آریزونا اداره ایمنی کودک و آریزونا بخش حمل و نقل است. عادل نیز که قبلا در دفتر کار می کرد به عنوان معاون دادستان شهرستان.

در هشت ماه به عنوان county, وکیل, Adel ساخته شده است بسیاری از تغییرات از جمله رد مشخصات بالا دادستان ژوئن مارتینز پس از یک الگوی رفتار غیر حرفه ای و ترکیب دو انحراف برنامه.

گوش دادن: این دسته پادکست مصاحبه County وکیل Adel

دموکراتیک نامزدها

وجود دارد سه دموکراتیک نامزدها به امید تبدیل شدن به حزب را انتخاب در انتخابات عمومی ،

بخوانید: انتخابات مقدماتی دموکرات بحث در مورد نظرات تبعیض مجازات اعدام

جولی Gunnigle تنها نامزد حزب دموکرات با دادستانی تجربه. او در منطقه ققنوس و فارغ التحصیل از دانشگاه نوتردام دانشکده حقوق.

قبل از آمدن به آریزونا او یک دادستان در Elkhart County Indiana و در Cook County, Illinois. Gunnigle اجرا می شود خود قانون کار با تمرکز بر مناطق مختلف از جمله تولد و قانون فردی آموزش برنامه وکالت.

خواهد نایت چپ کار خود را به عنوان یک Maricopa County مدافع پس از سه سال برای ورود به انتخابات است. او قبلا برای دو خصوصی و شرکت های حقوقی و تمرین در مناطق مختلف از جمله حقوق مدنی, تجاری, حرفه ای مسئولیت و جرم یقه سفید.

در حالی که او یک دانش آموز در ساندرا روز اوکانر دانشکده حقوق در دانشگاه ایالتی آریزونا او ترومن جوان همکار. برنامه کمک هزینه تحصیلی به او این فرصت را به کارآموز در تمپه, دادستانی این, Maricopa County, وکیل, دفتر, آریزونا دادستانی کل و باراک اوباما.

باب McWhirter تنها نامزد حزب دموکرات که دارای تجربه با موارد مربوط به مجازات اعدام. او سابق فدرال مدافع و Maricopa County public defender.

McWhirter قبلا در ال سالوادور در یک USAID پروژه برای کمک به اصلاحات در این کشور سیستم عدالت. McWhirter نشسته در هیئت مشورتی آریزونا عدالت پروژه که با این نسخهها کار برای کمک به زندانیان واژگون محکومیت غیر قانونی.

افکار در مورد نامزدها و یا آریزونا سیستم قانونی است ؟ رسیدن به عدالت کیفری خبرنگار لورن قلعه در [email protected] او در توییتر دنبال کنید @Lauren_Castle.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de